Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tautas teātris spēlēs jau iestudēto

Gulbenes Tautas teātra režisore Edīte Siļķēna stāsta, ka teātra kolektīvs jaunajā sezonā iecerējis spēlēt jau iestudētās izrādes, piemēram, teātra telpās Gulbenes publikai tiks rādīta Laura Gundara luga „Tiritomba”, jo to ir redzējuši salīdzinoši maz cilvēku.


„Šo izrādi pavasarī rādījām tikai teātra festivālā, tāpēc 21. un 22.oktobrī aicinām visus gulbeniešus uz Tautas teātra pagrabiņu, lai noskatītos šo kamerizrādi. Ar šo pašu izrādi jau oktobra beigās Tautas teātris piedalīsies starptautiskajā teātru festivālā „Interrampa”, kas notiks Lietuvā, Rokišķos,” stāsta režisore. Pieiebilstams, ka arī novembrī būs iespējams noskatīties šo izrādi.


Savukārt 1.novembrī teātra aktieri visus aicina aizdzīt rudens drūmumu ar situāciju komēdiju piecdesmito gadu stilā „Slazdā”, kas veidota pēc Deiva Frīmena lugas „Pilna gulta ārzemnieku” motīviem. Ar šo komēdiju 2.novembrī Tautas teātris viesosies Līgo tautas namā, bet 9.novembrī – Gaujienas tautas namā.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide