Tautu deju skolotāji iegūst “Swedbank” stipendijas 6

AS „Swedbank” sadarbībā ar Valsts Izglītības satura centru, atbalstot Dziesmu un deju svētku tradīcijas, rīkoja konkursu “Svētku skolotāja stipendija”. Stipendijām tika saņemti 745 pieteikumi no visas Latvijas. Par to informē Gulbenes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Krevica.

"Visvairāk pieteikumu – 224 - tika saņemti no Vidzemes reģiona, bet tikai desmit skolotāji ieguva stipendijas, starp viņiem ir arī divi mūsu novada tautu deju pasniedzēji – Daiga Tipāne un Jānis Matisons," stāsta G.Krevica.

Stipendijas kopumā ieguva 50 skolotāji, katrs - 500 eiro.

K.Krevica norāda, ka, nosakot stipendiju ieguvējus, - zinošus, radošus un aizraujošus skolotājus, tika ņemts vērā nominētā skolotāja ieguldījums kultūras mantojuma un nacionālās identitātes tālāknodošanā nākamajām paaudzēm un spēja iesaistīt jauniešus Dziesmu un deju svētku kustībā.

Uz Svētku skolotāja stipendiju varēja pretendēt ikviens bērnu un jauniešu tautas mākslas kolektīvu skolotājs, kurš jebkad bijis iesaistīts Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku kustībā.

Vairāk informācijas par konkursu šeit.


Pievieno komentāru

Komentāri 6

es

Prieks gan par Jāni, gan Daigu. Daiga jau sen to bija pelnījusi.

pirms 5 gadiem, 2015.09.11 19:22

Signe

Pelnījuši bija vēl daži.... bet neaktivitātes pēc... nekā!Prieks, ka vismaz divi ieguva!

pirms 5 gadiem, 2015.09.14 08:54

Kultūra un izklaide