Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Teātra un dziesmu draugiem - komēdija „Grēku kalna dēkaiņi"

Atzīmējot savu septīto brīvdabas izrāžu sezonu, „Muzikālais teātris 7" šovasar pie skatītājiem atkal dosies ar jaunu, dzīvespriecīgu un muzikālu komēdiju „Grēku kalna dēkaiņi", dāvājot atpūtu, jautrību un līdzi dziedāšanas svētkus visiem teātra un dziesmu draugiem.  6.augustā pulksten 19:00 tā notiks arī Alūksnē, Pilssalas estrādē.

Pat vismazākajā Latvijas ciematā ir savs „grēku kalns" - vieta, kur paaudzēm pulcējušies ļaudis. Grēku kalnā vienmēr bijušas labākās balles un skaistākie svētki, te tiekas romantiski mīlnieki, bezbēdīgas rotaļas triec bērni, pastaigājas pensionāri, klačiņu uzsit draugi, bet biznesa haizivis ļaužu iecienīto vietu vēlas pārvērst privātīpašumā. Tomēr katra Latvijas grēku kalna „sirds" vajadzīgos brīžos spēj pulcēt kopā visus savus dēkaiņus, lai neatdotu ciemata, pilsētas vai metropoles dvēseli ātras un melnas naudas tīkotājiem. Tieši par šādu grēku kalnu, tātad - par jebkuru Latvijas pilsētu vai ciematu, stāstīs „Muzikālā teātra 7" šīsvasaras izrāde. Krāsaini raksturi, asprātīgi dialogi, smieklīgas un melodramatiskas situācijas, iemīļoti komiķi, dziedātāji, dramatiskie aktieri un TV šovu zvaigznes, kā arī vecie labie šlāgeri no Ilmāra Dzeņa un Larisas Mondrusas repertuāra (Dažu skaistu ziedu, Neticu, ka tā var izgaist mīla, Krizantēmas, Taurenītis, Sasatiku puisīti, Tumša, tumša tā eglīte, Staburadze, Ak vai, cik žēl u.c.) jaunā aranžējumā - tas viss jūs sagaida Voldemāra Šoriņa jaunajā komēdijā „Grēku kalna dēkaiņi".

Šogad lomās iejutīsies Akvelīna Līvmane, Jānis Skanis, Jolanda Suvorova, Valters Krauze, Liene Šomase, Atis Auzāns un Oranžais koris, Mārtiņš Brūveris, Ieva Sutugova, Gints Andžāns, māsas Legzdiņas, Voldemārs Šoriņš, Kārlis Anitens un Alberts Kivlenieks. Izrādes veidotāju kodols palicis nemainīgs - autors un režisors atkal būs Voldemārs Šoriņš, scenogrāfs - Jānis Jansons, horeogrāfs - Alberts Kivlenieks, bet vecajiem šlāgeriem jaunu elpu dāvās muzikālais producents Atis Auzāns.

 

„GRĒKU KALNA DĒKAIŅI" Alūksnē, Pilssalas estrādē viesosies 6.augustā pulksten 19:00. Biļetes iepriekšpārdošanā nopērkamas Alūksnes tautas namā, Biļešu Paradīzes kasēs un internetā - www.bilesuparadize.lv. Labākas sēdvietas - numurētas (Ls 4.00 - Ls 6.00). Ieejas biļetes cena izrādes dienā - Ls 4.00. Ieeja - no pulksten 18:00.

Stundu pirms izrādes sākuma apmeklētājiem tiks piedāvāti momentkonkursi, degustācijas, „Rīgas Miesnieka" aktivitātes, pirmie 100 apmeklētāji dāvanā saņems saldu pārsteigumu no „Dan Sukker", bet, aizpildot īpašas anketas ceļojumu biroja „Jēkaba aģentūra" teltī, tiks noteikts viens laimīgais, kurš izrāžu tūres noslēgumā piedalīsies fināla izlozē un laimēs ceļojumu 2 personām uz Kipru.

„Muzikālais teātris 7" brīvdabas izrādes iestudē kopš 2005. gada vasaras. Iepriekšējo gadu darbi - „Vella kalpi", „Robinsona dārgumi", „Dāvana mūsdienu sievietei", „Vienas vasaras ministrs", „Septītās debesis" un „Tas trakais Bellaccord šovs" kopā pulcējušas vairāk nekā 200 tūkstošus skatītāju visā valstī, padarot teātri par nozīmīgāko profesionālo brīvdabas izrāžu iestudētāju Latvijā.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide