Teātris sāk sezonu

Gulbenes Tautas teātra aktieri septembra beigās pulcējās uz sezonas atklāšanas vakaru. Neformālā atmosfērā galvenā režisore Ineta Krastiņa kopā ar ilggadējiem un jaunajiem dalībniekiem pārrunāja aizvadītās sezonas veiksmes un neveiksmes. Kolektīvā ir vairāki debitanti, ar kuriem pārējie tika iepazīstināti.

Visi aktieri – vecie un jaunie – tikai aicināti aizpildīt teātra atmiņu kladi un rakstiski atstāt vēlējumus kolektīvam vai kādam tā dalībniekam personiski. Režisore arī atklāja savas šā gada ieceres. Plānots iestudēt divas izrādes. Uz lomu sadali šiem diviem lielajiem kopdarbiem aktieri Gulbenes kultūras centra telpās pulcējās vakar, 5.oktobrī.

Lielajai skatuvei tiks iestudēta izrāde “Kaķīša dzirnavas”. Tas būs Kārļa Skalbes pasakas dramatizējums, kura autors ir Laimonis Purs. Izrādē darbosies trīs kolektīvi un vismaz trīs paaudžu aktieri no Tautas teātra, jauniešu studijas un bērnu studijas. Pirmizrāde ir paredzēta 23.februārī.

Par godu Starptautiskajai teātra dienai 27.martā pirmizrādi piedzīvos otrs iestudējums – kamerizrāde “Trīs resnītes” pēc Somerseta Moema darba motīviem. Tā būs jautra izrāde. Gulbenes Tautas teātris vispār sola neaizmirst par humoru. 8.martā, kā tas ir bijis citus gadus, šis kolektīvs ar izrādi skatītājus vairs nepriecēs. “Kultūras centrā šajā dienā būs citi pasākumi,” saka I.Krastiņa. Toties Tautas teātrim padomā ir humora izrāde 1.aprīlī.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide