Tētis un meita Gulbenē dāvā ielu koncertus Mātes dienā 3

Sirsnīgu sveicienu Mātes dienā 9.maijā Gulbenē sniedza pašmāju mūziķis Aigars Homčenko kopā ar meitu Evelīnu. Sešās vietās pilsētā piestāja auto ar dziedātājiem. Viņi dāvāja klausītājiem liriskas dziesmas – veltījumu visām māmiņām.

“Vispirms dziesmas skanēja Nākotnes ielas kvartālā, pēc tam – Skolas ielā, Lazdu ielā, pie veikala “Beta”, Gaitnieku ielā un centrālajā skvērā pie strūklakas,” “Dzirkstelei” stāsta Gulbenes kultūras centra vadītājs Egons Kliesmets, kurš pats bija klāt šajos improvizētajos koncertos, jo vadīja automašīnu ar dziedātājiem.

“Likās – ir ļoti pozitīvi! Mēs jau tikai ar tādām emocijām gājām pie klausītājiem. Gribējām nodziedāt no sirds visām māmiņām,” “Dzirkstelei” saka A.Homčenko. Bijis prieks dziedāt kopā ar savu meitu Evelīnu, kura šogad beigs Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas vidusskolu, kur apgūst džeza un populārās mūzikas programmu. Tētis uzrunājis savu meitu piedalīties šajā ielu dziedāšanā Gulbenē. Bijis tikai viens vakars kopīgiem mēģinājumiem un tad - jau dziedāšana publikai. A.Homčenko teic – sešas reizes uzstājoties, ar katru priekšnesumu abi esot arvien labāk sadziedājušies. “Viņa ir malacis! Ir viņai smuka balstiņa. Protams, vēl attīstāma. Ar viņu tiek strādāts. Saņēmām piedāvājumu kopā uzdziedāt Gulbenē vēl. Ir arī piedāvājums skaņu ierakstam. Domāju, mēs to noteikti izdarīsim,” stāsta A.Homčenko.

9.maijā Gulbenē visatvērtākie klausītāji bijuši Gaitnieku ielā. Daudzi logi dzīvojamajās mājās bijuši vaļā un skanējuši aplausi, stāsta E.Kliesmets. Cilvēki ar saviem viedtālruņiem fiksējusi notiekošo. Šī nav pirmā reize šāda veida muzikālajiem sveicieniem izbraukumā. Pagājušajā gadā Jāņos Gulbenē pagalmos koncertēja kultūras centra pūtēju orķestra mazais sastāvs, atgādina E.Kliesmets. Mātes dienā svarīgi bijis atrast risinājumu, lai vokālistiem būtu muzikālais pavadījums. Tehniski tas tika nodrošināts bez pieslēgšanās elektrības padevei. Privāti tika atrasta automašīna.


Pievieno komentāru

Komentāri 3

Saulcerīte

Brīnišķīgi! Paldies par radīto prieku!

pirms 5 mēnešiem, 2021.05.10 12:46

Kultūra un izklaide