Tiek atklāta pieteikšanās kāzu kleitu un šineļu skrējienam Mežaparkā

Sākoties pavasarim, 23.martā, kāzu izstādes WedExpo Day4You 2013 ietvaros tiek atklāta pieteikšanās kāzu kleitu un šineļu skrējienam, kas paredzēts 1.jūnijā skrējiena „Zelta Keda" ietvaros.

Jau otro gadu vasaras sākums Mežaparkā krāsosies baltā krāsā, ziņo kāzu kleitu skrējiena organizatore, veikala „Labās Mantas" mārketinga un reklāmas speciāliste Daiga Bitēna. Pieteikšanās skrējienam sāksies 23.martā, „"Radisson Blu Daugava, Hotel", Kuģu ielā 24. WedExpo Day4You izstādes ietvaros būs iespēja uzzināt vairāk par

aizpildīt dalībnieku anketas. Aktīvākajiem interesentiem būs iespēja mazliet izmēģināt, kā ir skriet ar kāzu kleitu vai šineli mugurā. Tiesa, šī atrakcija pagaidām notiks tikai uz skriešanas trenažiera.

 

Arī šogad ikviens atraktīvu pasākumu cienītājs tiek aicināts pievienoties skrējienam, kurā pozitīvu emociju lādiņš būs garantēts. Atšķirībā no pagājušā gada, kad bija iespēja skriet tikai kāzu kleitās, šogad par sporta tērpu būs kļuvis arī šinelis.

 

Pēc izstādes pieteikties skrējienam būs iespējams veikalā „Labās Mantas", Ganību dambī 25d vai internetā www.zeltakeda.lv.

 

Dalības nosacījumi:

Bez savas kleitas - 20 Ls (kleitu piešķir veikals „Labās Mantas", kleita pēc skrējiena paliek skrējēja īpašumā). Reģistrēšanās veikalā „Labās Mantas", Ganību dambī 25d, Rīgā.

 

Ar savu kleitu - 5 Ls. Reģistrēšanās skrējiena „Zelta Keda" mājas lapā.

 

Bez sava šineļa - 10 Ls (šineli piešķir veikals „Labās Mantas", šinelis pēc skrējiena paliek skrējēja īpašumā). Reģistrēšanās veikalā „Labās Mantas", Ganību dambī 25d, Rīgā.

 

Ar savu šineli - 5 Ls. Reģistrēšanās skrējiena „Zelta Keda" mājas lapā.

 

Biedrības „SportLat" rīkotais stilīgākais skrējiens „Zelta Keda" jau kļuvis par vienu no Rīgas aktīvās atpūtas tradicionālajiem pasākumiem. Tas ir pasākums, kurš pulcē īstenus „profiņus", „svētdienas" sportistus, sabiedrības „krējumu", atraktīvas ģimenes, uzņēmīgus darba kolektīvus, stilīgus skolēnus un studentus. Kas viņu vieno? Viņi priekšroku dod aktīvai atpūtai ārpus mājas sienām. Un, protams, viņi zina, ka sportot ir stilīgi!

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide