Tikšanās ar mākslinieci bērnu bibliotēkā

Gulbenes bērnu bibliotēkā Bibliotēku nedēļas ietvaros 26.aprīlī plkst.12.00 tikšanās ar mākslinieci, rakstnieci Indru Sproģi.

Indra Sproģe ir atraktīvu grāmatu Miljons un Joka pēc alfabēts autore. Pagājušajā gadā klajā nāca viņas pēdējā grāmata bērniem, kuri mācās reizes rēķinu „Māci mani, Degunlāci!".  

Komplektā ietilpst grāmata, dziesmas un animācijas filmas, kuras ļauj bērniem vieglā un interesantā veidā apgūt reizrēķinu, izmantojot visas maņas. Projekta mūziku sarakstījis mūziķis, grupas Prāta vētra līderis Renārs Kaupers.

 

Māci mani, Degunlāci! turpina Indras Sproģes iepriekšējo bērnu grāmatu Miljons un Joka pēc alfabēts iesākto ceļu pie bērniem un viņu vecākiem, ierādot, kā uz pavisam nopietnām lietām paraudzīties no krāsainās un aizraujošās puses. Ar radošu pieeju un spilgtu emociju palīdzību reizrēķins ieguls bērnu ilglaicīgajā atmiņā, tādējādi nodrošinot, ka tas, ko šie bērni iemācīsies otrajā klasē, paliks viņu atmiņā visu mūžu.

 

Sīkāka informācija pa telefonu 64473266 vai elektroniski - solvita.libere@gulbenesbiblioteka.lv, vai personīgi Gulbenes bērnu bibliotēkā.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide