Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tikšanās ciklā “Rakstnieks laukos” sadarbojas Druvienas un Lizuma bibliotēkas

Mūsu mazajos lauku reģionos bibliotēka ir nozīmīgs kultūras un sabiedriskais centrs, kur cilvēki nāk satikties, parunāt, apskatīt izstādes, kā arī, izmanto katru iespēju tikties ar rakstniekiem.


Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstītajā tikšanās ciklā “Rakstnieks laukos” sadarbosies divas pagastu bibliotēkas - Druvienas un Lizuma pagasta bibliotēkas. Uz šīm tikšanās reizēm vēlamies aicināt rakstniekus, kuri uzrunās savus lasītājus tieši un atklāti, runās par pagātnes notikumiem, par mūsdienu problēmām un aktualitātēm, iedziļināsies cilvēku dzīvesstāstos un vēsturē.

Plānotās tikšanās: decembrī -  tikšanās ar rakstnieci Ingunu Dimanti, janvārī uz tikšanos aicinām rakstnieci Ingu Ābeli, februārī tiekamies ar rakstnieku Andri Akmentiņu, martā tiksimies ar rakstnieku Osvaldu Zebri, aqprīlī - tikšanās ar rakstnieci Ingunu Baueri. Cikla noslēgumā maijā tiksimies ar rakstnieci Ingu Žoludi.

Vēlamies sniegt saviem lasītājiem iespēju satikt rakstnieku klātienē un uzdot  jautājumus, kā arī veicināt iedzīvotāju interesi par latviešu literatūru.


Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide