Tirdzniecības centrs „Valleta” ielūdz uz 10 gadu svētkiem jau šajā nedēļas nogalē!

Jau šajā nedēļas nogalē, 10. un 11. Novembrī, Latvijā lielākais reģionālais tirdzniecības centrs „Valleta” Valmierā ar kolosālām atlaidēm, īpašiem piedāvājumiem, vērtīgām balvām un interesantām aktivitātēm aicina baudīt iepirkšanās prieku tirdzniecības centra 10 gadu svētkos.

„Tieši pirms 10 gadiem, 2007. gada novembrī, pēc universālveikala „Valmiera” labiekārtošanas durvis apmeklētājiem vēra jauns un mūsdienīgs tirdzniecības centrs – „Valleta”. Šodien vēlos teikt Paldies! ikvienam valmierietim, pilsētas viesim un mūsu apmeklētājam, jo, pateicoties tieši Jums, „Valleta” visu šo laiku ir bijusi lielākais, veiksmīgākais un iecienītākais tirdzniecības centrs ārpus Rīgas”, sagaidot 10 gadu svētkus, saka tirdzniecības centra vadītāja Evija Švarca.

Gan piektdien, gan sestdien „Valletas” veikali būs atvērti no plkst. 10.00 līdz 21.00 un sezonas aktuālākās preces piedāvās iegādāties ar labām atlaidēm visas dienas garumā. Papildus, no plkst. 10.00 līdz 19.00, iepērkoties vismaz 30 EUR vērtībā, pircēji varēs piedalīties loterijā un katru dienu laimēt aviokompānijas „airBaltic” un tirdzniecības centra dāvanu kartes.

Piektdien no plkst. 16.00, bet sestdien jau no plkst. 11.00 mazākos apmeklētājus priecēs sejiņu apgleznošana un radošās darbnīcas. Sākoties gada nogales pasākumu laikam, tajās būs iespējams pagatavot greznas cepures, parūkas un aproces. Gan lielus, gan mazus aizraus zinātkāres centra „Zinoo” eksperimentu bārs, „Fobo” momentfoto, kā arī karikatūru māksliniece.

Abas dienas „Valletā” darbosies bankas „Citadele” zona, kurā ikviens interesents varēs uzzināt par iespēju veikt maksājumus ar telefonu vai cPay aproci, kā arī „Luminor” stends ar izdevīgiem piedāvājumiem patēriņa kredītam, auto līzinga komisijas maksai un īpašu dāvanu tiem, kuri turpat uz vietas pieteiksies Pensiju 2. līmenim.

Savukārt sestdien no plkst. 17.45 par pasākuma muzikālo noformējumu rūpēsies rokenrola grupa „Keksi”, kas šobrīd visā Latvijā muzicē arī savas 20 gadu jubilejas tūres ietvaros.

Visas aktivitātes apmeklētājiem būs pieejamas bez maksas, vairāk par veikalu piedāvājumiem un loterijas noteikumiem iespējams uzzināt tirdzniecības centra mājaslapā www.valleta.lv

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide