Tirzā apgūst rokdarbu un fotografēšanas mākslu

Šajā pavasarī Tirzas pamatskola Gulbenes novada pieaugušo neformālajā mācību programmā “No vaļasprieka līdz biznesam” pieaugušajiem piedāvāja iespēju iegūt vai papildināt prasmes rokdarbu un fotomākslas jomā. Par to informē mācību koordinatore Tirzas pamatskolā Iveta Ziepniece.

Viņa stāsta, ka rokdarbu mākslas mācībās atraktīvās pasniedzējas Ineses Puriņas vadībā iesaistījās 19 dalībnieces, bet fotomākslā zināšanas papildināja astoņas dalībnieces.

"Līdzās jau pierastām rokdarbu tēmām tika apgūtas arī neierastākas: mašīnadīšana, tamborēšana uz dakšas un tunēziskā tamborēšana. Pasniedzēja Inese izskaidroja, kā veidojas izstrādājuma cena, ar kādiem riskiem jārēķinās, piedāvājot savu preci tirgū. Mācību apmeklētājas augstu novērtēja arī iespēju iepazīt tirdzniecības iespējas interneta vidē," atklāj I.Ziepniece.

Spoguļkameru lietotājiem, kuri zināšanas apguva pērn rudenī, šā pavasara fotografēšanas mācības bija turpinājums iepriekšējo zināšanu papildinājums. "Pasniedzēja Sandra Dikmane šoreiz vairāk uzmanības veltīja ainavu fotografēšanai, ievērojama nodarbības daļa tika veltīta praktiskam darbam plenērā," stāsta mācību koordinatore.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide