Tirzā, Litenē un Gulbenē notiks tikšanās ar Ināru Vērzemnieks 3

9.augustā Tirzas, Litenes bibliotēkās, kā arī Gulbenes novada bibliotēkā notiks tikšanās ar grāmatas “Among the Livings and the Dead” autori Ināru Vērzemnieks. Sarunas notiks latviešu valodā, informē Gulbenes novada bibliotēkas speciāliste Liene Baranovska.

"Gulbenes novada bibliotēka sadarbībā ar ASV vēstniecību Latvijā organizē tikšanos ar žurnālisti un rakstnieci Ināru Vērzemnieks, kuras sarakstītā grāmata “Among the Living and the Dead” vēsta par autores dzimtas ciešanām Otrā pasaules kara un pēckara gados, piedzīvojot rūgtuma, kauna un pazemojuma sajūtas, piespiedu kārtā pametot dzimtās mājas “Lembi” Gulbenes novadā,"' stāsta L.Baranovska.

Ināra Vērzemnieks pazīstama ASV, saņēmusi vairākus apbalvojumus par daiļliteratūru un dokumentālo reportāžu, kā arī bijusi  Pulicera godalgas fināliste žurnālistikā. Saņēmusi Anšlava Eglīša un Veronikas Janelsiņas fonda balvu literatūrā, kas tiek piešķirta ārzemēs dzīvojošiem latviešu rakstniekiem un māksliniekiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

emma kārkls

Kas tā par rakstnieci,kura pat savu uzvārdu neraksta pēc latviešu valodas gramatikas likumiem.

pirms 2 gadiem, 2018.08.01 09:38

Astotdaļlatviete

Saskaņā ar tautas gudrību “Kas par daudz, tas par skādi” - nu cik var malt, pārmalt, gremot un nebeidzami atgremot vienu un to pašu, kādi mēs, nabadziņi, cietēji! Jau šķebina šī tēma, goda vārds! Tautas vēsture ir jāzina un jāciena, bet tai nav jākļūst pārmēru uzbāzīgai! Ejot ir jāskatās uz priekšu nevis atpakaļ. Un būtu labi, ja ar pašcieņu nevis diedelējot citu žēlastību, ne tā?

pirms 2 gadiem, 2018.08.03 13:05

Ārpus Latvijas

Izskatās, ka Gulbenē dzīvo neizglītoti duraki un rūgumpodi, kuri neprot novērtēt citu cilvēku veikumu. Skumji.... Ja paši neprotat neko skaistu radīt, tad paklusējiet un nerunājiet. Runājot sliktu par citiem, labāki paši nepaliksiet. Paldies autorei, grāmata ir lieliska un aizkustinoša! Tas, kurš nav bijis izsūtīts uz Sibīriju, tas, protams, nekad nesapratīs smagos gadus, kas bija jāpārcieš izsūtītajiem...

pirms 2 gadiem, 2018.08.12 12:05

Kultūra un izklaide