Tirzas pagastā aicina iesūtīt Meteņu aktivitāšu foto virtuālai izstādei 2

Līdz 20.februārim Tirzas kultūras nams aicina piedalīties sniegavīru un dažādu citu sniega skulptūru veidošanā, ģimeņu slēpojumā un kamaniņu braucienā.

20.februārī tiks publicēta virtuālā fotoizstāde, kuru pilnībā varēs redzēt Lieldienās pie Tirzas kultūras nama.

Lūgums savus sniega meistardarbus un ziemas priekus iemūžināt foto un iesūtīt lietotnē "WhatsApp" Aldai (26954829) vai Dacei (20072033).

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Jautājums

Kad tad būs ģimeņu slēpojums? Un kur kamaniņu trase?

pirms 8 mēnešiem, 2021.02.02 09:12

Skolnieciņš no Pokaiņu meža

Kovid-19 (covid-19) sērga mūsu valstī ilgst jau apmēram gadu. Diemžēl kovid-19 sērga pagaidām nav uzveikta. Ministru kabinets ir pagarinājis ārkārtējo situāciju līdz 6. aprīlim. Respektēsim šo valdības lēmumu. Cienīsim mūsu valdību. Neļausimies panikai un drūmām domām. Būsim saprotoši un iecietīgi pret mūsu politiķu lēmumiem. Šie ārkārtējās situācijas ierobežojumi ir domāti, lai pasargātu sabiedrību no inficēšanās ar SARS-CoV-2 vīrusu. Valdība rūpējas par mums. Saglabāsim cerību savās sirdīs. Uzvilksim kaklā pīlādžogu krelles. Iedegsim uz galda māla svečturī zaļu svecīti par godu Dabas Mātei. Lūgsim visvarenās Dabas Mātes svētību. Lūgsim Dabas Māti, lai Dabas Māte sniedz mums labu veselību un spēku pārvarēt šo krīzi! Lai Dabas Māte mūs svētī!
Ar mīlestību un saticību, Skolnieciņš no Pokaiņu meža [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#DabasMāte #rituāli #buršanās #ticība #lūgšanas #LatvjuDievuSvētība #saticība #miers #mīlestība

pirms 8 mēnešiem, 2021.02.04 07:31

Kultūra un izklaide