Triumfē festivālā “Sniega karaliene 2015”

Gulbenes tērpu teātris “Varavīksne” 21. un 22.februārī ar panākumiem Lietuvas Ukmerģē piedalījās starptautiskajā jauno dizaineru un modeļu konkursā “Sniega karaliene 2015”. 300 dalībnieku konkurencē no Lietuvas, Latvijas, Krievijas, Baltkrievijas un Ukrainas gulbenietes sevi apliecināja četros dažādos konkursos un izcīnīja vairākus titulus.

“Varavīksnes” tērpu kolekcija “Mācoties stila vēsturi” veidota barka stilā no bordo un zelta, izmantojot samtu, taftu un zelta trikotāžu, ieguva festivāla “Grand Prix”. Visvarāk pieredzējusī un titulētākā kolektīva dalībniece Elīza Ļistipada Lietuvas festivālā tika kronēta par šāgada sniega karalieni. Par eleganci sniega princešu konkursā tika daudzinātas gulbenietes Anastasija Deksne un Terēze Putene, Līva Ejuba ieguva otrās viceprinceses tutulu. Supermodeļu konkursā gulbeniete Lāsma Buliņa izcīnīja 4.vietu un titulu “Beauty Model”. Gulbeniešu grupas priekšnesumā piedalījā arī divas meitenes no tērpu teātra “Varvīksne” Rīgas grupas - Annija Šarko un Roberta Džesika Larka.


“Ir liels prieks par mūsu meitenēm. Prieks arī par to, ka mūsu pašu izdomātie un pašu rokām šūtie tērpi ir tik augstu novērtēti. Šis tomēr ir profesionālo dizaineru konkurss. Mēs pierādām, ka ne ar ko neesam sliktāki. Visu varam paši,” “Dzirkstelei” saka Inese Buliņa, kura kopā ar Tatjanu Ļistopadu vada Gulbenes tērpu teātri “Varavīksne”. Tas ir viņu hobijs, kas aizņem gandrīz visu brīvo laiku.


Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide