Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tūrisma jomas speciālisti izvērtē sezonas veikumu 1

Gulbenes kultūras centrā pagājušās piektdienas vakarā pulcējās tūrisma uzņēmēji, speciālisti un entuziasti. Šajā vakarā pašvaldības aģentūras "Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs" kolektīvs aicināja visus uz sezonas noslēguma pasākumu "Nav par ko brīnīties". Vairāk foto šeit.

Aģentūra darboties sāka tikai šāgada martā, un tā ir bijusi ļoti veiksmīga. Jau pirmajā sezonā, sadarbojoties ar tūrisma uzņēmējiem un aktīviem cilvēkiem, tika iesākti un turpināti dažādi interesanti projekti.

 

Par veiksmes stāstu gan pati aģentūra, gan arī cilvēki dēvē Zaļo tirdziņu, kas ik mēnesi pulcē arvien jaunus tirgotājus no malu malām ar dažādu pašražotu produkciju. Atgādinām, ka ziemā tirdziņš notiks veikala "Beta" telpās.

 

Veiksmīgs projekts bija arī gidu kursi, kuros zināšanas apguva vairāki mūsu novada cilvēki, kas šīs zināšanas tagad pielieto arī praksē, palīdzot aģentūrai.

 

Pavasarī aģentūra aicināja novada ēdināšanas uzņēmējus izveidot īpašo mūsu novada ēdienkarti, ko tūristi ir atzinīgi novērtējuši. Šīs idejas realizācija tiks turpināta arī nākamgad, ēdienkartē piedāvājot jau atkal jaunus īpašos novada ēdienus.

 

Šoruden tika aizsākts arī ekskursiju cikls pa mūsu novadu.Pirmajā braucienā tika baudīti Rankas pagasta viesmīlīgo tūrisma uzņēmēju piedāvājumi.

 

Pie labajām idejām pieskaitāmi arī tūrisma uzņēmēju angļu sarunvalodas kursi.

 

Vakara gaitā aģentūras kolektīvs teica paldies saviem sadarbības partneriem un atklāja, ka arī nākamajā gadā paredzēts realizēt daudz ideju. Sadarbojoties arī ar Vidzemes Tūrisma asociāciju, kuras valdes priekšsēdētājs uzslavēja aģentūru par tās veiksmīgo darbošanos. Nākamgad tiek plānots piedalīties starptautiskos tūrisma gadatirgos-izstādēs, reklamējot mūsu novadu. Savukārt sadarbībā ar novada pašvaldību uz mūsu novadu tiks aicināti tūristi un tūrisma speciālisti no sadarbības pašvaldībām Lietuvā un Polijā, iespējams, turp pieredzes apmaiņā dosies arī mūsu tūrisma jomas cilvēki.

 

"Aģentūrai ir divas galvenās darbības jomas. Pirmā ir radīt iespējas, lai "atvilktu" uz Gulbenes novadu pēc iespējas vairāk tūristu, tā dodot iespēju nopelnīt ikvienam tūrisma jomā strādājošajam, un otrā - rast iespējas pašiem piesaistīt finanšu līdzekļus savai darbībai," piebilda I.Kovtuņenko.

 

Pasākumā klātesošos uzjautrināja "bufetčicas" un ar skaistiem deju priekšnesumiem pārsteidza novadniece Linda Miezīte un Mārtiņš Etkins.

 

Šāds tūrisma sezonas noslēguma pasākums būs ikgadējs.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Nātre

Gribu izteikt atzinības vārdus Ivetai. Atceros,kā viņa tika kritizēta,pat zākāta,sākot vadīt tūrisma centru. Bet tagad jūtam, ka Gulbenē IR tūrisma un info centrs,ka notiek dažādas aktivitātes.

Sen jau pilsētā vajadzēja Zaļo tirdziņu,bet nevienam nebija intereses,neviens nedomāja par cilvēkiem,bet Iveta ar saviem darbiniekiem to izdarīja. Gulbenes tirgus ir gandrīz iznīcis.Čīkstēšana, ka nav pircēju,ir pilnīgi nevietā. Kaimiņu pilsētās viss kā jau tirgū: tirgotāji,pircēji,aktivitātes,plašums...

Paldies,Iveta! Vislabākos panākumus turpmāk!

pirms 7 gadiem, 2012.11.27 17:09

Kultūra un izklaide