Turpinās gatavošanās Novada svētkiem 4

Līdz Novada svētkiem vēl ir pusotrs mēnesis, taču gatavošanās tiem pamazām notiek jau visu šo laiku.

Tirzas pagasta kultūras nama vadītāja Alda Alberte stāsta, ka šosvētdien notiks pirmā tikšanās, kurā piedalīsies "Dzirnu" vadītājs un horeogrāfs Agris Daņiļevičs, trīs skolotāji kopā ar viņu, kā arī mūsu novada deju kolektīvu vadītāji un pārstāvji. Šīs tikšanās laikā A.Daņiļevičs pārrunās koncepciju, kā ierādīs jau pirmās iestrādnes novada svētku deju uzvedumam "Viņi dejoja vienu vasaru", kas notiks pie Tirzas pamatskolas dīķa un uz plostiem.

 

Jau rakstījām, ka uzvedums tiks iestudēts deju nometnes laikā, kas notiks nedēļā pirms novada svētkiem un tajā tiks iesaistīts arī kupls skaits mūsu novada jauniešu.

 

A.Alberte atklāj, ka pamazām tiek sakoptas arī visas vietas, kur norisināsies Novada svētku aktivitātes, taču, protams, daudz vairāk uzmanības sagatavošanās darbiem tiks veltīts pēc atgriešanās no Dziesmu un deju svētkiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Pēc raksta noprotams, ka pasākums notiks vairākās vietās- tas ir raksturīgi mūsu novada domei- kāpt uz vecajiem grābekļiem. Nu nevar izmētāt pa visi pagastu notikumus, un turklāt, kas notiek vienlaicīgi. Nevarēs neko apskatīt- kā tas bija Stāmerienā.

pirms 7 gadiem, 2013.06.14 16:54

Ak, kas izpilddirektore dos rīkojumu, ka visiem jābūt Tirzas kopšanas talkā un visi domes darbinieki ar ģimenēm strādās........ Smiekls nāk- māju kārto tik tad, kad brauc ciemiņi.

pirms 7 gadiem, 2013.06.14 16:51

Krustojums pie "Viršiem" galīgi aizaudzis ar krūmiem. Vai tad Tirzā vairs nav simtslatnieku ?

pirms 7 gadiem, 2013.06.14 12:41

Kultūra un izklaide