Tuvojas Zaķu laiks! 2

Lai gan līdz Lieldienām ir gandrīz mēnesis laika, Gulbenes skvērā jau atlēkuši zaķi. Šķiet, ka tie meklē, kur labāk paslēpt olas. Droši vien arī olu netrūks, jo zaķu saime ir diezgan prāva.

“Pamazām pilsētā tiek izvietoti dekori, kas liecina par Lieldienu tuvošanos. Turklāt to klāsts arvien tiks papildināts - zaķi un ziedi būs vēl citās pilsētas vietās, tāpat tuvāk Lieldienām būs arī olas. Dekori tiek gatavoti sadarbībā ar pilsētas labiekārtošanas iestādes darbiniekiem. Ierosinu idejas, kuras kopā apspriežam, un meklējam veidus, kā tās labāk īstenot,” stāsta Gulbenes novada vides dizaina un labiekārtošanas speciāliste Laima Šmite-Ūdre.

Dekoru veidošanā ar prieku iesaistījušies vairāki darbinieki, katrs ar savu “rokrakstu”. L.Šmite-Ūdre atzīst, ka grūtāk ir izveidot pirmo zaķi vai puķi, bet pēc tam jau var improvizēt.

“Man labāk patīk tie zaķi, kuri veidoti tuvāk dabiskajām formām, Turklāt koku stumbru raksti labi papildina ieceres, tāpēc katrs jau ir izdomājis, kādu labāk izvēlēties kārtējam zaķim. Savukārt svaiga alkšņa koksne, kamēr tā ir koši oranža, ir lieliski piemērota puķēm,” atklāj L.Šmite-Ūdre. Turklāt tā ir iespēja lietderīgi izmantot koksni, kas ir nozāģēta, kopjot pilsētu.
 

Pievieno komentāru

Komentāri 2

:)))

Man labāk patīk tie zaķi, kuri veidoti tuvāk dabiskajām formām (c)
---
Jā, zaķi ar formām ir daudz pievilcīgāki par tiem kurus kaut vai pa faksu var sūtīt.

pirms 3 gadiem, 2017.03.19 09:51

Xx

Paldies par to skaistumu. Pilseta sogad ir tik tira un sakopta jau marta, tas ir kaut kas. Cerams, ka pilsetas iedzivotaji to spes novertet un neko nenopostis. Lai visiem gaisas un pavasarigas domas! Priecasimies par to, kas mums ir un nebedasimies par to, ka mums nav.

pirms 3 gadiem, 2017.03.21 06:44

Kultūra un izklaide