Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

TV seriālā "Jā, Bos!" piedalās arī bijušie gulbenieši 6

Ar 1. februāri trešdienās, piektdienās un svētdienās varam skatīties seriālu "Jā, Boss!". To var redzēt arī portāla www.draugiem.tv internettelevīzijā. Seriāla varoņi sarunājas gan latviski, gan krieviski, brīvi pārvaldot abas valodas un apliecinot, ka šajā situācijā nav nekādas pretrunas vai politikas. Seriāls ir jauneklīgs jauniešu vēstījums par jauniešiem. Sižets ir mazliet līdzīgs pasakai. Tajā netrūkst humora. Seriāla režisors Pāvels Gumennikovs informē "Dzirksteli", ka seriālā lomās iejutušies arī divi gulbeniešu novadnieki - Gints Danne un Lelde Podniece.

Gan aktrise, gan projekta līdzautore L.Podniece "Dzirkstelei" stāsta, ka ir galvenās sieviešu lomas atveidotāja seriālā "Jā, Boss!", kā arī šī projekta un uzņēmuma "Gumennikovfilms" producente.

 

Viņa atklāj: "Tā kā esmu viena no projekta izveidotājām kopā ar scenāristu un režisoru, tad iekļūšana bija pašsaprotama. Lomai gan mani apstiprināja režisors Pāvels Gumennikovs, kurš meklēja atbilstošu tipāžu Kristīnes tēlam seriālā. Tā kā aktiermāksla bija mana kaislība kopš bērnības, biju jau iepriekš filmējusies, kā arī studēju Rīgas Starptautiskajā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolā kinomākslu, tad lomai apstiprināja mani. Paralēli strādāju jau vairākus gadus finanšu konsultāciju uzņēmumā Rīgā, tādēļ īpaši mani priecē tas, ka šajā projektā īstenoju savu sapni līdzdarboties kā producentei - piesaistīt sponsorus, atbalstītājus un lokācijas vietas. Tā bija neizsakāma pieredze, lai gan prasīja rūpīgu un neizsīkstošu darbu un enerģiju!"

 

L.Podniece uzsver, ka seriālā atveidotais Kristīnes tēls ir ļoti līdzīgs viņai pašai. "Mani visprecīzāk varētu raksturot kā ļoti mērķtiecīgu un pastāvīgu, jo Gulbeni pēc savas iniciatīvas pametu 15 gadu vecumā, lai mācītos Ogres valsts tehnikumā, pēc tam atradu ļoti labu darbu Rīgā, ieguvu vidējo un profesionālo izglītību, turpinu studijas augstskolā un aizņemtības dēļ dzimto pusi sanāk apmeklēt reti, lai gan esmu dzimusi, augusi un par savu dzimto vietu varu saukt tikai Gulbeni. Liels atbalsts man ir ģimene un tuvākie draugi no Gulbenes, kuri, pat neraugoties uz to, ka sastopamies reizi pusgadā, vienmēr atbalsta un uzmundrina," stāsta L.Podniece.

 

Piedalījies jau vismaz astoņās filmās
G.Danne "Dzirkstelei" stāsta, ka seriālā iekļuvis "patrāpoties īstajā laikā īstajā vietā". Seriālā viņš ir Artūrs. Spēcīgs, pašpārliecināts advokāts, kas savā 20 gadu ilgajā darba pieredzē nav izgāzis nevienu lietu. Piemīt krāpnieka un viltīga cilvēka slava. Agrāk strādājis jurista konsultaciju ofisā ,, Rodnikov & Partners". Kāpēc viņš tika atlaists? Artūram ir savas intereses, kas atklājas seriāla gaitā.

 

Šī nav pirmā filma vai televīzijas seriāls, kurā piedalās G.Danne. Pats stāsta: "Filmēties man, protams, patīk. Neesmu jau arī dzirdējis no kāda, ka viņam tas esot stipri nepatīkami. Un, kā vienreiz dzirdēju izteicās latviešu aktieris Enriko Avots: "Man patīk skatīties filmas, kurās es spēlēju."

 

Vismaz pagaidām patīk. Visas gan neesmu redzējis. Esmu filmējies kādās astoņās filmās, no kurām tikai trīs ir pašmāju un vēl pāris - Krievijas ražojums. Vēl dažās, protams, arī masu skatos, bet to jau, laikam, tā īsti nevar skaitīt par filmēšanos. Tad jau vēl ir arī reklāmas. Nesen sanāca pat braukt uz Ukrainu piedalīties kādas viņu vietējās bankas reklāmas uzņemšanā. Bija interesanti paskatīties, kā citur cilvēki strādā."

 

G.Dannes aktieriskā pieredze sākusies pirms gadiem pieciem, tolaik viņš dzīvoja ASV.

 

"Tajā laikā arī dziedāju Ņujorkas latviešu korī. Kādā jaukā dienā pie manis pienāca režisore Dace Micāne Zālīte un pajautāja, vai es negribot piedalīties viņas gatavotajā muzikālajā lugā "Homo Novus" un spēlēt stiprinieku Vaporetto. Vai es negribot? Protams, ka gribu! Un kā vēl! Horeogrāfiju lika Tamāra Ēķe un kāpu uz skatuves kopā ar Ivaru Stoninu, Paulu Berkoldu, Andreju Gulbi, Aldi Kļaviņu. Tā bija mana pirmā izrāde! Pēc izrādes pie manis pienāca režisore Andra Berkolda un piedāvāja piedalīties viņas projektā Losandželosā, kam ar prieku piekritu."

 

Vēlāk Latvijā par viņa kā aktiera mājām kļuva Vecpilsētas teātris. G.Danne mācījies dažādos aktiermeistarības kursos, studijās, ņemt arī privātstundas, ko dara vēl šobaltdien. Teātrī viņš ir nospēlējis jau apmēram desmit lielās lomas. Līdz ar to būt aktierim - tas G.Dannem ir jau kaut kas vairāk par tikai hobiju.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Malači mūsējie! Lai veicas! Un seriāls arī interesants. Prieks par jums!

pirms 8 gadiem, 2012.02.13 17:57

to ari

Tavi liekie komentāri nevienam neinteresē. :)

pirms 8 gadiem, 2012.02.13 17:16

ari

Bijusie Gulbeniesi, precizak sakot piedzimusi Gulbene un tas ari viss. Varat ari mani ieskaitit Gulbene dzimuso pulcina kuri to vietu sen pametusi.

pirms 8 gadiem, 2012.02.13 03:54

ari

Bijusie Gulbeniesi, precizak sakot piedzimusi Gulbene un tas ari viss. Varat ari mani ieskaitit Gulbene dzimuso pulcina kuri to vietu sen pametusi.

pirms 8 gadiem, 2012.02.13 03:53

GULBENE

esmu, biju, būšu, bet cilvēki iet, nāk, aiziet un atkal rodas...

pirms 8 gadiem, 2012.02.12 22:57

un ko tagad darīt?

viņi te vietējam portālam tā saka no kurienes ir, citur gulbene nepastāv!

pirms 8 gadiem, 2012.02.12 22:11

Kultūra un izklaide