Uldis Rudzītis: “Ziemassvētkus ASV svinējām latviskā garā!” 10

Ar baznīcas dievkalpojuma apmeklējumu, speķa pīrādziņu un piparkūku cepšanu, ar labiem vēlējumiem saviem mīļajiem Latvijā, Gulbenē, – tā Ziemassvētkus ASV svinēja bijušais “Buku” komandas kapteinis, viens no publikas iemīļotākajiem vietējiem basketbolistiem Uldis Rudzītis.

“Dzirkstelei” viņš raksta: “Mēs svinējām Ziemassvētkus Latvijas garā, kaut esam tik tālu no savas dzimtās zemes. Svinējām ar baznīcas apmeklējumu, ar svētku vakariņām, dāvanām. Nākamšajā dienā meitenes gādāja pīrāgus, piparkūkas. Visiem labs prāts! Un prātā Gulbene... Un te draugu bilde pielikumā, kur visi esam pidžamās.”


Informācija par bijušo gulbenieti, kādreizējo “Buku” komandas spēlētāju Uldi Rudzīti joprojām ir lasāma Latvijas Basketbola līgas mājas lapā. Uldis ir dzimis 1978.gadā. Bijis “Buku” komandas sastāvā no 1991.gada, kad tā pieteica sevi 1.līgā un ātri vien ieguva tiesības spēlēt augstākajā līgā. Vēlāk U.Rudzītis spēlējis basketbolu arī citās šīs valsts un citu valstu komandās. Nu jau ilgāku laiku viņš dzīvo un strādā ASV un basketbols ir vairs tikai Ulda vaļasprieks. Portālā “www.latvianusa.com” lasāma informācija, ka U.Rudzītis ir 2011.gada 21.maijā dibinātās Orlando Latviešu biedrības priekšsēdētājs.

Pievieno komentāru

Komentāri 10

pazina

Prieks, Uldis kaa vienmeer prot uztureet mozu garu kompaanijas....... un visi arii vienmeer laujas......lai veicas!

pirms 7 gadiem, 2013.12.27 21:03

Skumji

Skumji ka Latvijai šie cilvēki izrādijās nevajadzīgi...bet pasaulē komfortabli iekārtojušies...

pirms 7 gadiem, 2013.12.28 09:51

draugs

ULDI, lai Tev veicas! Zinu cik tas grūti viss nāca pēc basketbola pamešanas ,īpaši ka nesamaksāja "Buki "algu vairāku mēnešu garumā . Pierādīji ,ka var izdzīvot un dzīvot tālāk.Prieks ka uzņem pie sevis gulbeniešus ,kas ierodas apceļot un apskatīt Floridu ,Maiami .

pirms 7 gadiem, 2013.12.28 15:36

urbis

Komandas kapteinis gan, liekas, bija Vītolu Jānis, kurš arī dzīvo Floridā, Orlando. Katrs izvēlas savu ceļu, arī Uldis un Jānis. Jā,arī Graudiņu Jānis ir prom- Zviedrijā. Galvenais, ka džeki ir pie vietas un nav nodzērušies mu-mu! Latvieši ir visur- gan Austrālijā, gan Čīlē, gan Honkongā un Āfrikā. Tā lūk!

pirms 7 gadiem, 2013.12.29 21:31

no malas

MALACIS, Uldi, lai Tev veicas Jaunajā 2014.gadā!

pirms 7 gadiem, 2013.12.29 21:40

sesks

..tā tik Uldis var izdomāt visus saģērbt:):):) laikam skumst pēc kādas iestādes!

pirms 7 gadiem, 2013.12.30 00:21

Nika

Nee, "taa tik Uldis" nevar izdomaat, jo taa bija mana ideja! HA!

pirms 7 gadiem, 2013.12.30 19:19

FANS

Cik gan zināms diez vai Uldis ar saviem trīs angļu valodā zināmajiem vārdiem tā būtu iekārtojies ja nebūtu tāda patiesa drauga kā Jānis, kurš tur kā mazu bērnu izauklēja no nulles!!! Stulbi man liekas no Ulda puses te Dzirkstelē lielīties par to ko lielās....man liekas pie Jāņa katru mēnesi kāds brauc ciemos.... Lai Jānim veselība, veiksme visos darbos, ģimenītei laimi un turpināt ar atsaucību uzņemt viesus no LV:) Laimīgu 2014!

pirms 7 gadiem, 2013.12.30 00:27

Nika

Ak, Dievs, kaads sviests! Daargais latvieshu skaugji, varu vieniigi mineet kas tu esi, bet domaaju ka tava zhults izgaashana sheit ir pavisam nevietaa!!!! Tas ka cilveekam paprasa izstaastiit par pavadiitajiem Ziemassveetkiem, nenoziimee "lieliities"! Tas ka Janis ir labs, izpaliidziigs draugs nevienaa mirklii netika apshaubiits. Kaads sakars ir labi un jautri pavadiitiem Ziemassveetkiem ar Jaani Viitolu?!?!?!?! Tas ka cilveeks ir izsities un labi dziivo Amerikaa, ar draugu paliidziibu vai bez nenoziimee ka vinjam jaadziivo alaa un jaatur ciet mute! Kas tas vispaar par sviestu?! Kaadaa sakaraa?! Savus laba veeleejumus tu vari nosuutiit Janim Viitolam personiigi - Facebook vai Draugiem.lv, es domaaju vinjsh to ljoti augstu noveertees!
Tev, savukaart, Jaunajaa 2014. Gadaa noveelu aizriities ar savu zhulti!!!!

pirms 7 gadiem, 2013.12.30 19:33

Nika

"“Dzirkstelei” viņš raksta: “Mēs svinējām Ziemassvētkus Latvijas garā, kaut esam tik tālu no savas dzimtās zemes. Svinējām ar baznīcas apmeklējumu, ar svētku vakariņām, dāvanām. Nākamšajā dienā meitenes gādāja pīrāgus, piparkūkas. Visiem labs prāts! Un prātā Gulbene... Un te draugu bilde pielikumā, kur visi esam pidžamās.”"
Shie 4 teikumi ir tas ko Uldis raksta “Dzirkstelei”! Wow, kaads lieliibnieks - vinjsh vareeja atljauties aiziet uz bazniicu, est vakarinjas, piragus un piparkuukas! Un veel tam visam pa virsu arii NOPIRKT pidzaamu! Njefiga sjebe!!!!! Labi dziivo chalis!!!! Kur var shitaa "lieliities"!!!!!!
Daargais "FANS" ja jau tev ir tik daudz uz sirds sakraajies, paraksties ar savu iisto vaardu un uzvaardu, vabuut mees varam tev paliidzeet atrisinaat kaadas sasaapeejushas probleemas vai sadziedeet reetas!
Ar cienju,
Nika

pirms 7 gadiem, 2013.12.30 20:32

Kultūra un izklaide