Uz Novada svētkiem Tirzā jānokļūst pašiem 14

Cilvēki, kuri gatavojas apmeklēt Novada svētkus, ir norūpējušies, kā tie, kam nav sava transportlīdzekļa, no Gulbenes nokļūs uz Tirzu, kur būs iespējams novietot automašīnas, vai visiem pietiks vietas, lai vērotu deju, kustību, ūdens un gaismu uzvedumu pie Tirzas pamatskolas, cik operatīvi būs iespējams no estrādes nokļūt līdz skolai, jo attālums ir aptuveni divi kilometri?

A.Alberte domā, ka pie skolas dīķa ir pietiekami daudz vietas, lai visi varētu vērot deju uzvedumu. Vecākās paaudzes cilvēkiem būs rastas vismaz 300 sēdvietas, bet gados jaunākiem cilvēkiem nāksies stāvēt kājās. „Plosts atradīsies ūdenī, tāpēc dejotājus varēs redzēt no visām pusēm. Arī pie skolas un internāta ēkas ir paaugstinājums," saka tautas nama vadītāja.  

Gulbenes novada domes Tehniskās nodaļas vadītājs Alvils Pētersons skaidro, ka šogad no Gulbenes uz Novada svētkiem autobuss nekursēs, tāpēc par nokļūšanu būs jādomā pašiem.

 

„Iepriekšējā pieredze rāda, ka šie reisi ir pa tukšo. Arī uz Stāmerienu bija autobuss, kuru izmantoja daži cilvēki," norāda A.Pētersons.

 

Lai būtu kur novietot personīgo autotransportu, Tirzā ir noteiktas vairākas pieturvietas: laukums pie Tirzas baznīcas, laukums pie Tirzaslejas, jo svētku laikā Tirzasleja būs slēgta transportam, lielākā pieturvieta būs pie tautas nama, transportu varēs novietot iepretim skolai, kur atrodas ugunsnovērošanas tornis, kā arī pļavā pie skolas dīķa. Neliela vieta tam paredzēta arī pie kapsētas. Automašīnas varēs novietot arī sānceliņos, kā arī uz lielā ceļa gar vienu malu. Ierobežota būs tikai viena vieta, sākot no kultūras nama līdz autobusa pieturai, jo tur stāsies gājiens. Pēc gājiena varēs izmantot arī šo ceļa daļu.

 

„Mēs aicinām svētku dalībniekus maksimāli pārvietoties ar kājām. Lai pēc koncerta estrādē cilvēki nokļūtu līdz skolai, lūdzam visus, kam tas ir pa spēkam, doties ar kājām. Apzināmies, kas to nespēs, mēģinās izmantot transportu, tāpēc cilvēku nogādāšanai no estrādes līdz skolai, izmantosim arī pagastu autobusus. Pie estrādes varēs piebraukt, tikai uzrādot caurlaidi. Galvenokārt tie būs mākslinieki, kurus uz Tirzu vedīs pagastu autobusi," skaidro A.Pētersons.

Pievieno komentāru

Komentāri 14

Andris

Gulbenē vajag savu estrādi.Pilsētas svētki skaisti bija Alūksnē.Tie bija svētki.Gulbenē burvīgs nakts koncerts,pārejais pabāls.Lūgums Stepanova kungam uzcelt pilsētai estrādi.Ar cerību Gulbnieši esošie un bijušie.

pirms 7 gadiem, 2013.08.07 10:27

Andris

Gulbenē vajag savu estrādi.Pilsētas svētki skaisti bija Alūksnē.Tie bija svētki.Gulbenē burvīgs nakts koncerts,pārejais pabāls.Lūgums Stepanova kungam uzcelt pilsētai estrādi.Ar cerību Gulbnieši esošie un bijušie.

pirms 7 gadiem, 2013.08.07 10:25

JANKA

svētki bija jauki un izdevišies super mala
ci organizatori tā tik turpināt

pirms 7 gadiem, 2013.08.06 23:14

Svētki bij izdevušies,paldies to rīkotājiem.Mums līdz bij atbraukusi radiniece no Madonas novada un arī viņai patika,viņa teica ka,žēl ka Madonas novads ko tādu nedara.Tātad,nu patīk cilvēkiem un svētku jau nevar būt par daudz.Tās taču ir tikai pozitīvas emocijas kuru mums tik ļoti vajag .

pirms 7 gadiem, 2013.08.05 15:50

Svētki bij izdevušies,paldies to rīkotājiem.Mums līdz bij atbraukusi radiniece no Madonas novada un arī viņai patika,viņa teica ka,žēl ka Madonas novads ko tādu nedara.Tātad,nu patīk cilvēkiem un svētku jau nevar būt par daudz.Tās taču ir tikai pozitīvas emocijas kuru mums tik ļoti vajag .

pirms 7 gadiem, 2013.08.05 15:50

biju

Svētki jauki,paldies tiem, kas pielika roku, lai taptu svētki - pagasts tika uzposts,bet vai šogad svētku sajūtas nav par daudz, dziesmu- deju svētki, pilsētas, pagastos arī ir pasākumi katru mēnesi un vēl novada.Novada svētkus vajadzētu pa 2 gadiem reizi.

pirms 7 gadiem, 2013.08.05 11:44

es

Domāju, ka svētkus novadam vajag. Man kopumā patika. Vai tad mūsu ļaudis nav pelnījuši Daņiļeviča uzvedumu? Pie tam novada jauniešiem iespēja sevi parādīt. Protams svētos arī daudz trūkumu, bet neko nedarot nebūs no kā mācīties tos novērst. Es arī varētu te tagad tos uzksiatīt....... Paldies par ieguldīto darbu un idejām. Ne jau visu var mērīt naudā- emocijas arī ir svarīgas.

pirms 7 gadiem, 2013.08.04 23:21

Šaursliežudzelzceļš

1% cilvēku pasaulē pieder 90 % naudas. Un mēs visi nabadziņi tad nu ecējamies par pārpalikumiem. Vajag svētkus vai nevajag svētkus. Pārāk daudz svētku vai pārāk maz svētku. Jums noliek uz paplātes 100 gramus kultūras. Pašiem tikai jāaizsniedzas un jānogaršo. Neviens nepiedāvā picaso gleznu vai pasaules apceļošanas iespēju, jaunu Ferrari vai iespēju atpūsties Maldivu salās. Es esmu pateicīgs un novērtēju to, kas man dots. Iesaku arī jums.

pirms 7 gadiem, 2013.08.03 13:23

vētra

Varbūt ir labi,ja novads uzņemas uzrīkot lielus grandiozus svētkus--un savus svētkus.Parādīs pilsētai kā piepildīt dienu ar dažādām aktivitātēm.Protams redzēt visu nav reāli,tieši tā,Stāmeriena tam bija par paraugu--liela burzma un nekas vairāk.Šogad Gulbenē pilsētsvētki bija ļoti pliekani,vienīgais,kas bija izdevies,tas bija vakara koncerts ar strūklakām. Ko tādu šogad pilsētā varēja redzēt? Un to varēja redzēt ari no skatītāju daudzuma.Žēl.

pirms 7 gadiem, 2013.08.03 08:26

novadniece

Šķiet, ka novads lec pāri saviem augstumiem. Pilsētas svētki katru gadu, tas ir normāli, novada svētkus varēja taisīt divos vai trīs gados reizi, pirmkārt vienā pagastā, kur pasākumi izmētāti pa visām malām, apskatīt tāpat nav iespējams (pagājušajā gadā Stāmerienā bija jauki, bet redzēju trešdaļu tikai no visa), maksā Daņiļevičam nemērīgu piķi, vai tas ir vajadzīgs????? Gulbenē to kultūras aktivitāšu paliek tik daudz, ka zūd apetīte... Domas jau ir ļoti labas un skaistas, bet to naudiņu pārs gadus varētu tērēt kam lietderīgākam.

pirms 7 gadiem, 2013.08.02 22:31

ja

ir pelnijis gan svetkus gan atputu bet jus slinki gan stradajiet

pirms 7 gadiem, 2013.08.02 19:41

Janka

es arī domāju ka ...Gulbenes novads nav pelnijis svētkus !
Vai tad ekonomika pēkšņi uzplaukusi?
ja ir nopelnīta nauda, tad gan kāpēc nepasvinēt!!!

pirms 7 gadiem, 2013.08.02 17:43

economy

Cik šitā ampelēšanās apēdīs naudu no novada budžeta? Neesmu pret svētkiem, bet, kas ir svētki? Vai tā ir naudas, laika un spēku patēriņš visādām, kā rādās, ārišķībām, vai svētki tomēr ir dvēseles stāvoklis saistībā, piemēram, ar labi paveiktu darbu, jaunas dzīvības nākšanu pasaulē un daudzām citām, varbūt piezemētām, bet, domāju, daudz svarīgākām lietām un notikumiem par to, kas sagaidāms "novada svētkos".

pirms 7 gadiem, 2013.08.02 16:12

Kultūra un izklaide