Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uz Senioru svētkiem Tirzā nodrošinās transportu

Tirzas pagastā 8.augustā notiks novada Senioru svētki „Kvēl saulespuķe rudenīgā”. Gan Tirzas baznīcā, gan brīvdabas estrādē notiks koncerts.

Gulbenes pilsētas senioru biedrības vadītāja Mirdza Kušķe informē, ka tiks organizēts autotransports, lai arī Gulbenes seniori varētu apmeklēt šos svētkus, kuros būs daudz viesu, kā arī ārzemju delegācija no Dānijas un Lietuvas. Ciemos solījuši atbraukt arī seniori no Alūksnes, Balvu, Limbažu, Lielvārdes un citiem novadiem.

 „Visiem, kas vēlas nokļūt svētkos, ir jāpiesakās, zvanot pa tālruņiem 26676492 vai 64473452. Tad varēs saņemt plašāku informāciju par izbraukšanas vietu, laiku un tamlīdzīgi,” norāda M.Kušķe.

Pirmais dziesmu koncerts „Gaisma dvēselē dzied” pulksten 14.00 notiks Tirzas evaņģēliski luteriskajā baznīcā, bet Tirzas brīvdabas estrādē dejojošo senioru uzvedums „Rakstu rakstiem saulespuķe zied” sāksies pulksten 18.00. Koncertu starplaikā plānotas dažādas izklaides, piemēram, amatnieku un mājražotāju tirdziņš Tirzaslejā, kā arī iepazīšanās ar Tirzu un tās kultūrvidi dodoties ekskursijā „Tirza laiku lokos”.

Pēc koncerta seniori varēs izdejoties arī zaļumballē, kurā muzicēs grupa „Galaktika”.

„Novada senioriem šie būs jau piektie svētki. Pagājušajā gadā tajos pulcējāmies Litenes pagastā,” stāsta šo svētku dvēsele Gulbenes novada senioru biedrības „Atspulgs 5” valdes priekšsēdētāja Anna Vīgante.


Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide