Uzlūdz Kungi jaunajā koncertprogrammā "DZIMTAI ZEMEI"

Jau šoruden, 21. oktobrī plkst.16:00 Gulbenes KC uz sava jaunā albuma atvēršanas koncertiem Uzlūdz Kungi - Guntis Skrastiņš, Artis Robežnieks, Andris Skuja, Žoržs Siksna, Dainis Porgants, izcilais saksofona virtuozs Raivo Stašans un komponists Gaitis Lazdāns . 

Jaunā koncertprogramma " DZIMTAI ZEMEI " klausītājus priecēs ar lielisku mūziku, labu humoru un pārsteigumiem kolosālā atmosfērā!

Kā jau ierasts, koncerti ir ieplānoti visā Latvijā . Šie būs svētki gan klausītajiem, gan arī pašiem māksliniekiem, jo šogad tiek izdots koncertapvienības KUNGI pirmais debijas albums, kurš noteikti būs pieejams arī koncertu norises vietās. Jaunajā diskā būs iekļautas ne tikai mākslinieku solo dziesmas, bet arī kopīgi izpildītās -" Dzimtai Zemei", "Mūsu Sirdis Pieder Jums', "Ar Tevi Vien" u.c

Tā kā šis ir arī mūsu Dzimtās Zemes jubilejas gads, tad jaunajā koncertprogrammā skanēs skaistākās dziesmas par Latviju, būs pirmatskaņojumi no jaunā albuma un instrumentāli skaņdarbi no saksofonista Raivo Stašana topošā diska, kā arī sen nedzirdēti hiti .

Par koncertprogrammas muzikālo daļu un dziesmu aranžijām rūpēsies komponists Gaitis Lazdāns.

Koncertprogramma garums - 2h ar starpbrīdi.

Tiekamies 21. oktobrī Gulbenē!


Informācija un biļetes visās Biļešu Paradīze kasēs www.bilesuparadize.lv un koncertu norises vietās.


Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide