Uzsāk pasākumu ciklus "Viņa IR"

Valmieras Biznesa un inovāciju inkubatora Gulbenes nodaļā tiek uzsākts pasākumu cikls "Viņa IR", ar mērķi veicināt lauku (mazpilsētas) sieviešu uzņēmīgumu un radošumu.

Pasākumos iecere ir iekļaut gan teorētiskas nodarbības pieredzes stāstu formā un prakstiskās nodarbības, kurās dalībniecēm gan gūt jaunas prasmes, gan novērtēt un uzlabot jau esošās iemaņas. 19.janvārī no pulksten 11.00 līdz 17.00 Gulbenē, Ābeļu ielā 8, tiek organizēts pirmais pasākums. Ievada daļā ir uzaicināta Gulbenes novada radoša sieviete - uzņēmēja Indra Ieviņa, kas iedvesmos apmeklētājas ar savu stāstu par ikdienā svarīgām lietām, kas var būtiski uzlabot dzīves kvalitāti.

Turpinājumā jaunu sieviešu komanda "modesTalka" no Rīgas Gulbenes novada sievietēm dos iespēju pašām dienas laikā radīt savus tērpus un aksesuārus no drēbēm un dažādiem materiāliem, kuras katrs var atrast savās mājās, bet vairs ikdienā neizmanto.

modesTalkā tiek aktualizēta gan vides, gan radošās domāšanas vērtība - savas vecās lietas nevis izmest ārā, bet apdomāt, ko citu no tā varētu izveidot un to radīt, turklāt darot kopā ar citiem, šādā veidā mācoties citam no cita. Pirmais pasākums tiek organizēts sadarbībā ar Jauniešu centru "Bāze".

Uz pasākumu jāņem līdzi drēbes un aksesuāri baltā un melnā krāsā. Dalības maksa - 1 LVL.


Vairāk informācijas un pieteikties pie VBII Gulbenes projektu vadītājas Ievas Garjānes. Tālrunis 26164780, e-pasts: ieva.garjane@vbii.lv .

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide