Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valmiermuižas stallī svinēs Ūsiņdienu „Zirgi arī smejas”

Par godu Ūsiņam, kurš tur rūpi par zirgiem un ļaudīm vasarā, Valmiermuižas staļļa saime 5. maijā no plkst. 11.00 līdz 15.00 aicina uz Ūsiņdienas svinībām „Zirgi arī smejas” akcijas „Atvērtās dienas laukos” ietvaros.

Būs iespēja viesoties Valmiermuižas stallī, iepazīt staļļa saimi ekskursijās un drosmīgākie varēs doties arī izjādēs! Stallī šajā dienā būs iespēja iepazīties ne vien ar zirgiem, bet arī citiem dzīvnieciņiem – trušiem, vistām, kazām, teliņiem un pīlītēm. Ūsiņdienas svinības garām nelaidīs bērnu iemīļotā ponijmeitene Zita. Tāpat varēs vērot zirga apkalšanu un zirgu portretu izstādi.

Zirglietu andelē vienuviet satiekas tie, kam ir ko tirgot, un tie, kas vēlas kaut ko atdot vai pārdot. Kā lieli, tā mazi jātnieki un zirgu mīļi aicināti tirgot un iegādāties gan lietotas, gan jaunas zirglietas un jātnieku apģērbu. Tāpat arī zirgu kopšanas līdzekļus, barību, kārumus, suvenīrus u.c.

Lai godinātu dainās visvairāk apdziedāto zirgu gādnieku Ūsiņu, neizpaliks arī dziesmas, rotaļas un rumulēšanās! Talkā nāks folkloras deju kopa „Dandari”, kas izmantojot dejotāju un mūziķu pieredzi, saglabā un kopj latviešu horeogrāfisko folkloru.

Ūsiņdienas svinības „Zirgi arī smejas!” tiek rīkotas akcijas „Atvērtās dienas laukos” ietvaros. Viens no tās mērķiem ir ieinteresēt lielu un mazu pilsētu iedzīvotājus doties prom no pilsētas, lai iepazītu lauku dzīvi, izbaudītu aktivitātes un sajūtas, ko var piedzīvot laukos.
Plašāka pasākuma programma - www.valmiermuiza.lv/svinibu-kalendars/


Dalība pasākumā bez maksas.

Pasākumu rīko biedrība „Valmiermuižas jātnieku skola” un Valmiermuižas kultūras biedrība, atbalsta Valmiermuižas alus darītava un Burtnieku novada pašvaldība.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide