Var izpausties radoši

Bērni un jaunieši tiek aicināti interpretēt valodu mākslā. Par to informē Sabiedrisko attiecību aģentūra "PR Stils" pārstāve Baiba Pare.

Starptautiskais valodu uzņēmums „Skrivanek Baltic" izsludina radošu mākslas darbu konkursu mākslas skolu un interešu izglītības iestāžu audzēkņiem „Valodas eksplozija".

 

Audzēkņi tiek aicināti piedāvāt savu radošo skatījumu jēdzienam „valoda" un interpretēt valodu mākslā jebkurā mākslas tehnikā, žanrā un formā. Labāko darbu autori saņems dāvanu karti 209 latu vērtībā svešvalodu mācībām, kruīza ceļojumu uz Stokholmu un citas vērtīgas balvas.

 

Pieteikumus konkursam var iesūtīt līdz 14. novembrim uz e - pastu: "konkurss@skrivanek.lv", norādot plānotā darba nosaukumu, mākslas žanru un tehniku.

 

Konkursa darbus varēs veidot līdz 28.novembrim, bet iesniegt no 29.novembra līdz 7.decembrim uzņēmuma „Skrivanek Baltic" birojā, Rīgā vai sūtot pa pastu: „Skrivanek Baltic", Dzirnavu iela 57a, Rīga, LV 1010. Konkursā aicināti piedalīties dalībnieki vecumā no 7 līdz 14 gadiem un vecumā no 15 līdz 18 gadiem.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide