Vecgulbenes muiža aicina uz svētkiem 7

Vecgulbenes muiža 17. un 18.septembrī aicina ikvienu apmeklēt muižas svētkus "Senatne - izaicinājums mūsdienām".

Vecgulbenes muižas svētki iesāksies ar balli 17.septembra vakarā, kurā spēlēs kapela "Baltā māja". Savukārt 18.septembrī dažādas aktivitātes paredzētas visu dienu. Rīta agrumā, jau no pulksten 8.00, Baltās pils parkā pie Marisas dīķa tiks veidots ziedu plosts. Dīķī ziedu plosts tiks palaists pulksten 10.00, kad notiks svētku atklāšana. Svētku apmeklētājiem būs iespēja iepirkties amatnieku un ziedu stādu tirdziņā, apskatīt un pie reizes arī iegādāties keramiķes Ingrīdas Cepītes darbus.

 

Tuvojoties pusdienlaikam, notiks barona Heinriha fon Volfa un baroneses Marisas rīkotā pieņemšana baroniem un baronesēm no baronu Volfu muižām Latvijā. Pēc tās sāksies koncerts "Muižas parka stāsti", kurā muzicēs kapela "Bumerangs".

 

Būs iespējams doties ekskursijā pa Vecgulbenes muižu barona un baroneses pavadībā. Par nelielu samaksu varēs vizināties zirgu pajūgos un bērni ar ponijiem pa Vecgulbenes muižas parku. Notiks arī muižas laiku spēles gan pieaugušajiem, gan bērniem. Pils parkā tiks stādīti koki.

 

Dienas gaitā ikviens varēs darboties "Vāverīšu un pastaliņu" gatavošanas darbnīcās, apmeklēt Vecgulbenes muižas privāto muzeju, kā arī Gulbenes novada Vēstures un mākslas muzeju un apskatīt novada jauniešu fotoizstādi "Brīvprātīgais moments" Baltās pils pagrabos.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Daiga

Protams, paldies par svētkiem, kurus rīkojat. Gulbenes pilsētā ir viena skaista sakopta vieta kur aizvest ciemiņus. Neklausieties skauģos, vienmēr kādam kaut kas nepatiks. Lai Jums veicas!!!!

pirms 10 gadiem, 2010.09.03 20:10

Iveta K.

Kādēļ tik ļauni? Tas nav nekāds mega pasākums, tie ir pirmie muižas svētki, kuri, ceru, tiks turpināti katru gadu.Tikai cilvēkiem vajadzētu beidzot saprast vienu...ka mēs neesam valsts uzņēmums vai valsts iestāde, kurai ir paredzēts kaut kāds budžets...mums katrs lats un santīms ir jānopelna, lai uzturētu ēkas, apmaksātu elektrību, darba algas cilvēkiem u.t.t. Īpašnieki ir ļoti daudz izdarījuši sakopjot un atjaunojot šo zemes stūrīti. Arī pasākumos uzaicinātajiem mūziķiem u.t.t. ir jāmaksā...no kā? Un domāju, ka cenas ir ļoti draudzīgas-balle 17.09.vakarā maksā Ls 1.50, vizināšanās ar zirgu pajūgiem-Ls 1.00(jo par šo pakalpojumu prasa naudiņu zirgu turētāji) un bērniem par vizināšanos ar ponijiem Ls 0.50(arī šī naudiņa aiziet poniju īpašniekiem). Tā ka nāciet visi, atpūtieties, baudiet svētkus ar prieku! Tik daudz daudzu cilvēku darba un izdomas tajos būs ieguldīts, ka ceru, būsiet apmierināti! Mīļi visus gaidīsim Vecgulbenes muižā!

pirms 10 gadiem, 2010.09.02 08:31

es

Cik ta maksas tas mega pasakums? Pat bernus ar zirgiem pa velti nevar pavizinat.

pirms 10 gadiem, 2010.08.31 23:07

papele

domāju būs baigi labais pasākums - es iešu obligāti! Un pasākums tā pa īstam var izdoties tikai tad, ja cilvēki iet un rosās - tā ka tauta - izvilksim savas pēcpuses dienasgaismā un kaut uz brīdi aiznmirsīsim par grūtajām ikdienas nedienām darbā vai grūto strādāšanu :)

Ceru, ka laika apstākļi ar - vismaz uz tām divām dienām - uzlabosies ;)

pirms 10 gadiem, 2010.08.29 15:02

Kultūra un izklaide