Vēl šodien var pieteikt pretendentus konkursam “Gada balva kultūrā 2017/2018” 3

Konkursa “Gada balva kultūrā" apbalvojums kultūras nozarē tiek piešķirts, novērtējot Gulbenes novada pašvaldības kultūras dzīves spilgtākos notikumus un personības pašvaldības, valsts un starptautiskā mērogā 2017. un 2018. gadā. Balvu piešķir par iepriekšējos divos gados notikušajiem kultūras pasākumiem, Gulbenes novada kultūras darbinieku, kolektīvu un mākslinieku sasniegumiem. Par to informē Gulbenes novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta nodaļas konsultante kultūras jomā Dārta Vilne.

Pretendenti izvirzāmi šādās jomās:

  1. Novada labākais kultūras pasākums/ projekts/ izstāde/ koncerts/ izdevums
  2. Novada Gada cilvēks kultūrā
  3. Debija kultūrā
  4. Gada kultūras darbinieks
  5. Gada mūziķis/mūzikas pedagogs
  6. Gada bibliotekārs
  7. Gada mākslinieks/mākslas pedagogs
  8. Gada muzejnieks
  9. Gada amatiermākslas kolektīva vadītājs, kolektīvs

Balva tiek piešķirta arī nominācijā “Mūža ieguldījums kultūrā”, taču to nosaka Gulbenes novada Kultūras komisija.

"Nominācijai pieteiktos darbus, cilvēkus, grupas/ kolektīvus vērtēs Gulbenes novada pašvaldības Kultūras komisija, ņemot vērā sabiedrībā veiktās aptaujas rezultātus. Sabiedrības balsojums par konkrētiem nominantiem notiks no 2019. gada 16. līdz 31. janvārim. Balvu saņēmēji tiks paziņoti svinīgā balvu pasniegšanas ceremonijā 2019. gada 15. februārī Vecgulbenes muižā," atklāj D.Vilne.

Pieteikuma anketas iesniedzamas līdz 2019. gada 9.janvārim papīra formātā Gulbenes novada valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā (Ābeļu iela 2, Gulbene, Gulbenes novads, LV-4401) vai elektroniski, sūtot uz e-pastu: skvalde@gulbene.lv.

Pieteikt pretendentus elektroniski var arī šeit: www.visidati.lv/aptauja/1413343710/

“Gada balva kultūrā 2017/2018” pieteikuma anketa


Pievieno komentāru

Komentāri 3

!

Jūs jau tagad labi zināt,ka atkal būs vieni un tie paši cilvēki,mazliet pamainītās lomās.Kādēļ šo visu nevar izbeigt? Un par to naudu uzrīkot kko tiešam vērtīgu visai tautai.Lielo tiesu ir tā,ka tie apbalvojamie paši nealkst pēc tām nominācijām.
Varbūt kādu skaistu vides objektu pilsētai par tiem līdzekļiem var uzdāvināt.Lai tūristiem un vietējiem ilglaicīgs prieks.Vai vismaz sakopt kādu stūrīti. Vai var aprēķināt,cik liela nauda aiziet šādam pasākumam? Un visiem citiem līdzīgajiem,kad atkal vajadzēs noteikt gada balvas.Ja mēs uzzinātu,mati slietos stāvus grebenē!

pirms 2 gadiem, 2018.12.22 13:01

Čoook

Tas ir tikai tavs viedoklis. Prasts.

pirms 2 gadiem, 2018.12.23 13:46

Kultūra un izklaide