Vēl var balsot par nominantiem

Šonedēļ ikviens vēl tiek aicināts novērtēt paveikto Gulbenes novada kultūras nozarē un aktīvi balsot par izvirzītajiem kandidātiem dažādās “Gada balvas kultūrā 2014” nominācijās.

Savu vērtējumu vēl var paspēt nodot līdz 5.februārim, savukārt balvu pasniegšanas ceremonija notiks 13.februārī pulksten 19.00 Gulbenes kultūras centrā, kad tiks sveikti gan nominanti, gan arī laureāti. Gulbenes novada domes Izglītības, kultūras un sporta nodaļas vecākā konsultante Edīte Siļķēna stāsta, ka pasākumu ar saviem priekšnesumiem kuplinās nominanti.


“Pasākums ir plānots atvērts visiem cilvēkiem, kam ir interese par kultūras norisēm un kas prot priecāties par citiem un arī jaukajiem notikumiem mūsu novadā. Pasākuma otrajā daļā, kad balvas būs sadalītas, aicinām visus vēl pakavēties, parunāties, padalīties sajūtās, kā arī baudīt mūsu nominanta Guntara Medņa vokāli instrumentālo ansambli “Jauns un traks” no Līgo,” aicina E.Siļķēna.


Šobrīd jau top arī balvas, ko saņems visu nomināciju uzvarētāji. Tās tāpat kā iepriekšējā gadā gatavo mūsu novada mākslinieki un arī novadnieki. Balvas gatavo tekstilmāksliniece Antra Augustinoviča, rotu dizainere Rasma Pušpure, mākslinieki Ilvija Juškeviča, Ģirts Jogurs, Sandra Dikmane, keramiķe Laimdota Kliesmete, Tautas lietišķās mākslas studijas “Sagša” meistares, Latvijas Mākslas akadēmijas studente Rūta Dimdiņa, ir arī uzrunāti jaunie autori.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide