„Vērdiņš” dejo Cēsīs 2

Cēsīs jau otro gadu pēc kārtas norisinājās jau 12.senioru deju kopu festivāls. Šoreiz tam bija dots nosaukums „Kam nav 100, tas var". Festivālā piedalījās arī Gulbenes kultūras centra Dainuvītes Putniņas vadītā senioru deju kopa „Vērdiņš".

„Cēsu Pils parka estrādē deju solī virpuļoja aptuveni 300 dejotāju, pierādot to, ka tam, kam nav 100, tas var. Festivālu organizēja Cēsu Kultūras un tūrisma centrs sadarbībā ar senioru deju kopu „Dzirnas". Tā mērķis bija veicināt senioru radošo darbību, attīstību un izaugsmi, kā arī uzlabot sadarbību starp dažādu Latvijas novadu senioru deju kolektīviem," stāsta D.Putniņa.  

17 kolektīvi gan no tālās Ventspils, Kuldīgas, Kabiles, Dundagas, Majoriem, gan no kolektīvi no tuvākajiem novadiem pierādīja, ka ir sagatavojušies 15. Vispārējiem latviešu Deju svētkiem. „Vērdiņa" dejotāji apliecināja savu dejotprieku, izdancojot piecas dejas. Starp tām bija arī dejotāju mīļākās dejas „Ko es jaun(i)s nedarīju" un „ Rudzu maize, kviešu maize".

 

„Iespaidīgs bija plašais dalībnieku gājiens pa Cēsu ielām, kur Vienības laukumā dalībniekiem tika teiktas svētku uzrunas, kopīgi dziedāta Latvijas valsts himna un kolektīvu pārstāvju ziedu nolikšana pie pieminekļa „No zobena saule lēca". Tālāk gājiens virzījās uz Pils parka estrādi. Paldies cēsiniekiem par lieliski organizēto festivālu!" piebilst D.Putniņa.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

MersTratiedia

Maybe You Also Make All of these Slip-ups With omega ! デジカメ 人気 The New-found watch secret Unveiled By My Pal 価格 デジカメ Selection of favourable approaches to learn more about omega well before you are left out. デジタル一眼 Howcome every little thing that you've learned about omega is almost certainly drastically wrong and exactly what you need realize.メンズ サングラス The Thirteen MostLoonie watch Tricks... And The Ways To Use them!! サングラス The Astounding watch Cheat Proven To Fool Every one 腕時計 レディース The thing that Everyone Ought To Know In Regards To The omega Industry omega Essentially The Most Detailed omega Manual You Ever Witnessed Or else Your Money Back Concise guideline aids you with all the inner workings linked with omega and also exactly what you ought to do right now. ロレックス デイトナ The supreme approach for the omega that you may discover as we speak. gucci 財布 Interesting questions on watch addressed and as a consequence the reason why you should definitely read every phrase within this study. adidas originals Brief piece of writing tells the indeniable information regarding omega and also the way it might have a bearing on your corporation. adidas originals The thing all others is doing with regard to omega and exactly what you will want to complete totally different.

pirms 7 gadiem, 2013.06.18 06:33

gulbeniete

Kur tik braši puiši un staltas un žipertīgas dāmas Gulbenē! Tās ir tikai ,,Vērdiņā" Lai Dievs dod viņiem un vadītājai joprojām labu veselību, dzīvesprieku Spodriniet mūsu Gulbenes novada vārdu ar savām dejām , šarmu , lai nav jādomā par ikdienas likstām!

pirms 7 gadiem, 2013.06.14 07:35

Kultūra un izklaide