Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vērtē “Mis un Misters Balvi” konkursantus 2

Pagājušajā sestdienā, 8.februārī, Balvos notika konkursa “Mis un Misters Balvi” fināls, kurā starp žūrijas locekļiem, kas vērtēja konkursantu sniegumu, bija arī Gulbenes konkursu “Mis un Misters” organizatore Līga Vītola.


Konkursā piedalījās astoņi Balvu novada jaunieši. Galveno titulu "Mis un Misters Balvi 2013" ieguva Roberta Mūrniece un Atis Ripa. L.Vītolai simpātiskas un atraktīvas šķitušas meitenes. “Man patika visas meitenes. Ja viņām visām būtu vienādi auguma parametri, būtu bijis ļoti grūti izšķirties, kurai piešķirt uzvaru, jo visas patiešām atbilda visām pārējām prasībām. Savukārt par puišiem man ir nedaudz citādāks viedoklis. Tas, kurš likās, ka varētu būs titula “Misters” ieguvējs, augumā bija ļoti īss, taču kopumā puiši salīdzinājumā ar meitenēm šoreiz bija daudz vājāki,” saka L.Vītola. Viņa atklāj, ka Balvos viņai esot bijis ļoti viegli strādāt žūrijā. “Žūrijā bijām tikai pieci cilvēki, un manā skatījumā ļoti kompetenti šajā jomā, tādēļ rezultātus izlēmām pavisam neilgā laikā, nebija ne ilgu strīdu, ne diskusiju,” saka L.Vītola.


Kopumā par konkursu viņa saka, ka tas esot bijis baudāms un skaists. “Tā kā līdz šim mums ir izveidojusies ļoti laba sadarbība ar Balvu un Madonas konkursu organizatoriem, Balvos un Madonā konkursanti vienam no saviem priekšnesumiem izmantojuši arī iepriekšējā Gulbenes konkursa uznācienu ar ugunsdzēsējiem un stjuartēm, organizatoriem šis priekšnesums ir ļoti iepaticies! Ja ir laba ideja un tā ir ļoti kvalitatīvi apstrādāta, tad kādēļ ar to nepadalīties! Madonā arī varēja redzēt, kā Madonas konkursantes izpildīja deju ar krāsainajiem vēdekļiem. Tiek palīdzēts arī ar citiem tērpiem un skatuves atribūtiem.”


L.Vītola, būdama žūrijas locekle konkursā gan tagad Balvos, gan arī pērnā gada oktobrī Madonā, ir iedvesmojusies un šobrīd jau sāk plānot Gulbenes konkursa norisi. Ja pagājušajā gadā konkurss nenotika, tad šogad tas noteikti būs.


“Man ir ļoti daudz plānu un ideju. Šobrīd jau tiek apspriesti datumi, kad varētu notikt konkursa fināls. Esmu jau arī aptuveni izdomājusi programmu, un tā būs interesanta skatītājiem, bet noteikti ne viegla konkursa dalībniekiem. Man gribas, lai konkurss ir augstā kvalitātē, lai tas ir kā šovs, tam noteikti ir jābūt grandiozam, lai tas visiem paliktu atmiņā. Ja tas tiek organizēts gadā reizi vai, kā mums Gulbenē tas tagad ir, divos gados reizi, gribas, lai tas ir skaists un kvalitatīvs pasākums skatītājiem un arī lai jaunieši, kas atnākuši piedalīties, patiešām kaut ko iemācās un gūst no tā visa gandarījumu,” saka L.Vītola.


Viņa arī aicina jauniešus, kas domā, ka varētu piedalīties konkursā, laikus sākt gatavoties.


“Atlase, visticamāk, notiks augusta nogalē. Aicinu jauniešus sākt gatavoties, ievērot diētas, sākt apmeklēt sporta zāles, lai nav citam pret citu pēc tam pārmetumu, ka kāds iepriekš jau ir pie sevis piestrādājis, jo, sākot gatavoties konkursa finālam, divos trijos mēnešos to ir grūti paveikt,” saka konkursa organizatore.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Gulbeniete

Skaistums nav "riepiņas" uz vēdera! Aicinu žūrijas komisiju apmeklēt sporta zāli!

pirms 6 gadiem, 2014.02.15 16:35

lielums

Es atvainojos, bet jums nav gluži vienalga, paskatieties uz sevīm un tad komentējiet!! Idiotisms tas ir apvainot cilvēki publiski... Acīs jau nevarētu pateikt....

pirms 6 gadiem, 2014.02.15 23:28

Kultūra un izklaide