Vienreizēja iespēja sestdien Gulbenē (papildināts) 13

19.septembrī, Gulbenē, Vecgulbenes muižas parka teritorijā no plkst. 10:00 – 15:00 norisināsies 2. Latvijas tūrisma informācijas tirgus, kurā piedalīsies tūrisma informācijas centri no Jelgavas, Cēsīm, Raunas, Alojas, Carnikavas, Limbažu, Salacgrīvas uun Saulkrastu novadiem, Tukuma, Smiltenes, Dobeles, Kārsavas, Bauskas, Pļaviņām, Līvāniem, Apes un Cesvaines. Tāpat šajā dienā sevi prezentēs arī Latgales tūrisma asociācija “Ezerzeme”, ceļojumu sajūtu aģentūra “Travel Biiz”, tūrisma klasteris “Saviļņojošā Vidzeme”, Valkas tūrisma informācijas birojs, Ķekavas novada Tūrisma koordinācijas centrs, Kalsnavas aborētums, Bauskas novada trušu pilsētiņa, kā arī dažādas apskates vietas no mūsu novada, kā piem. no Druvienas pagasta, Rankas pagasta, Stāmerienas pagasta, Litenes pagasta u.c., SIA “Gulbene-Alūksne bānītis” ar interesantām, izzinošām prezentācijām.

Īpaši aicinām izglītības iestāžu vadītājus un skolotājus apmeklēt 2. Latvijas tūrisma informācijas tirgu, lai iepazītos ar jaunajiem, īpašajiem piedāvājumiem rudens un pavasara skolēnu ekskursijām.

2.Starptautiskajam mājražojumu un amatniecības gadatirgum “Ražojam paši” ir pieteikušies vairāk kā 130 visdažādāko lietu tirgotāji gan no Latvijas, gan Igaunijas. Jaunums šajā gadatirgū būs kooperatīvo sabiedrību no Rūjienas un “Limbažu novada lauku labumi” dalība. Ap plkst.13.00 notiks tirdziņu apmeklētāju ceļojuma anketu izloze, kurā tie dalībnieki, kuri būs apmeklējuši anketās norādītos tūrisma tirgus dalībniekus, saņems tūrisma tirgus pārstāvju pārsteiguma balvas. Jāsaka, ka tūrisma informācijas centru sagādātās balvas un dāvanas ir ļoti interesantas un vajadzīgas. Aicinām ikvienu tirdziņu dalībnieku paņemt šīs anketas un paceļot Vecgulbenes muižas parkā, iepazīstot dažādo tūrisma piedāvājumu.


No plkst.9.30-11.30 parkā uz mobilās skatuves varēsim vērot 20 Eiropas Savienības valstu prezentācijas EUROWEEK- 2015 ietvaros. Vismazākie bērni bez maksas varēs vizināties ar ponijiem. Būs sarūpētas arī garšīgas pusdienas un karstie dzērieni. Gaidīsim visus interesentus Gulbenē, Vecgulbenes muižas parkā!

Pievieno komentāru

Komentāri 13

???

Vecgulbenes muižas parks ir privātīpašums. Tas netiek kopts, pļauts...Ko nu. Atkal par nodokļu maksātāju naudu tiek koptas privātās teritorijas?

pirms 5 gadiem, 2015.09.19 09:52

domīgā

Muižas parku,ja tas ir privātīpašums, izmantoja pasākuma organizēšnai.Privātīpašnieks ,tad jau arī izdarījuis labu darbu , atļaudams organizēt pasākumu uz savas zemes. Domājams,ka te nekāda lielā skāde nav nodarīta,vēl vairāk,vai tad tik daudz ciemiņi būtu jāuzņem kādā nopļautā pašvaldības pagalmā?

pirms 5 gadiem, 2015.09.20 16:39

2104

Lai paskatītos,paklausītos un vienkārši pavadītu laiku ar ģimeni pasākums bija jauks, jo par visu bija padomāts. Bet promejot protams gribējās nopirkt kādus gardumus,jo visapkārt virmoja smaržu pārbagātība.Es esmu pensionāre,tā kā neko daudz atļauties nevarāju,bet tomēr padevos kārdinājumam un nopirku nelielu gabaliņu kūpinātas gaļas un 10 pīrādziņus,kuri jau bija iepakojumā. Pārnākot mājās un nogaršojot pirkumu,viss prieks izkūpēja kā dūmi.Gaļa bija nežēlīgi pārsālīta (to tirgoja puisis sarkanā krekliņā ar uzrakstu"Labākie kūpinājumi Latvijā" ,bet pīrādziņi bija izcepti no saskābušas mīklas.Tā ka labu apetīti un ticiet tirgotāju goda prātam.

pirms 5 gadiem, 2015.09.19 13:27

Kika

Ja tirdziņā nopirktas divas lietas un abām ir kaut kāda vaina, tad laikam jau karma tāda.

pirms 5 gadiem, 2015.09.20 11:20

Ineta

Superīgs pasākums! Braucām ar laivu, pinām groziņu, cepām maizīti, ēdām jēru, Buņğa zupu, pasēdējām uz naglu krēsla, degustējām sierus, maizi, šprotes, taisījām kokli, klausījāmies skaistus priekšnesumus utt. Izdevies pasākums un diena! Paldies organizatoriem!

pirms 5 gadiem, 2015.09.19 15:09

biežāk vajag

Man arī ļoti, ļoti, ļoti patika viss, paldies organizatoriem !!

pirms 5 gadiem, 2015.09.19 16:12

priecīgā

Pasākums brīnišķīgs! Tik daudzu valstu jauniešus vienkopus redzēt un vērot priekšnesumus, vienkārši bauda! Laiks burvīgs! Pasākumam izvēlēta laba vieta,un, ja arī nācās sākopt teritoriju, tad liela nauda jau noteikti netika izmantota,toties, bija tā vērts! Beigsim reiz visu kritizēt!

pirms 5 gadiem, 2015.09.19 16:48

Maija

Pagājušajā Zaļajā tirdziņa vecāks kungs tirgoja gleznas.Man dažas ļoti,ļoti iepatikās,bet tajā brīdī nevarēju atļauties nopirkt.Bet šodien gan biju sagatavojusi naudiņu,lai kādu gleznu iegādātos,bet neatradu šo tirgotāju. Iveta,vai Tu lūdzu nevarētu man iedot kādas koordinātes,adresi vai telefonu.Iepriekš jau pateicos.

pirms 5 gadiem, 2015.09.19 16:50

Iveta K.

Pirmdien noteikti iedošu telefona nr.

pirms 5 gadiem, 2015.09.19 18:03

Maijai-tālr.nr.

Labdien! Tālr.nr.gleznām-28461286. Lai veiksmīgs pirkums!

pirms 5 gadiem, 2015.09.21 10:09

v

Forša atmosfēra, atgriezos mājās ar labu noskaņojumu. paldies.

pirms 5 gadiem, 2015.09.19 20:59

Lilija

Pasākums bija lielisks! Katru gadu varētu rīkot Tūrisma gadatirgu pie Baltās pils, bet tā nenotiek! Un šī brīnišķīgā jauniešu "Euroweek"!
Visvis lielākais paldies Ivetai un viņas komandai! Kopš Tūrisma informāciju vada I.Kovtuņenko, ir tik daudz drosmīgu ideju un pasākumu īstenots! Tādu mums vajag novada "galvu"!
Vēlreiz paldies par skaisto un bezgala jauko pasākumu!

pirms 5 gadiem, 2015.09.22 09:23

Kultūra un izklaide