“Vīrieši sievietēm” pieprasīti, visas biļetes jau pārdotas 7

Gulbenes kultūras centrā 8.martā tradicionālā “Soliņa” vietā šoreiz būs pavisam citādāks pasākums, kas sauksies “Vīrieši sievietēm”. Pasākumā šoreiz sievietes izklaidēs tikai vīrieši. Pasākums sāksies pulksten 19.00. Biļetes uz pasākumu vairs nav iespējams iegādāties. Tās tika izpirktas ļoti ātri. Diemžēl atkārtots šis pasākums netiks.

Gulbenes kultūras centra pasākumu organizatore Ilvita Kļaviņa stāsta, ka pasākumā sievietes izklaidēs tikai vīrieši, tāpēc arī uz skatuves darbosies tikai vīrieši. “Visu kopā saturēs Gulbenes Tautas teātra vīrieši, kuri izspēlēs sadzīviskas ainiņas no vīriešu dzīves. Arī citu amatiermākslas kolektīvu vīrieši sievietes priecēs ar dejām, sportiskām aktivitātēm un dziesmām. Vairākkārt man ir nācies uzklausīt sieviešu izteikumus, ka 8.martā ir vajadzīgs kāds pasākums, jo viņām gribas iziet no mājām, lai baudītu kaut ko jauku,” informē pasākumu vadītāja.

8.marta pasākumā piedalīsies arī deju kopu “Ratiņš” un “Apinītis” dejotāji – vīrieši, novada vienīgais vīru vokālais ansamblis “Namejs”, sporta klubs “Gulbenes K.S.P.”,  Gulbenes kultūras centra pūtēju orķestra vīrieši un vēl citi.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

darma

Kad ieraudzīju, ka ir izrāde viss jau bija pārdots:( Protams

pirms 5 gadiem, 2016.03.04 14:00

Fedja

Un kāpēc tad nevar atkārtot, ja pieprasītas biļetes? Kultūras namu trūkst? Vai arī nopelnīt aktieri negrib? Kur problēma pāris dienas rīkot pa 2 izrādēm......

pirms 5 gadiem, 2016.03.04 17:55

Diemžēl

Iesaistītie cilvēki strādā citus darbus ikdienā, tas ir tikai hobijs bez atlīdzības :)

pirms 5 gadiem, 2016.03.04 22:04

Fedja

Iet runa par brīvdienām...... Kuram tad visa biļešu nauda paliek? Kurš nelietis to visu ieraus nāsīs? Kāda problēma uztaisīt dienas un vakara izrādes sestdien un dienas svētdien, ja ir pieprasījums?!

pirms 5 gadiem, 2016.03.05 12:07

ilb

Iekasētā biļešu nauda "aiziet" pašvaldības budžetā, aktieri no tās tiešām neko nesaņem.

pirms 5 gadiem, 2016.03.05 14:33

Fedja to ilb

Tad varbūt vēlēsim citu pašvaldību........ Tādu, kas spēs pasākumus organizēt vairumam iedzīvotāju. Iznāk, kaut kādiem trešās šķiras atbraucējiem maksā naudu par izrādēm, bet pašu aktierus vispār neatbalsta.

pirms 5 gadiem, 2016.03.05 21:56

leila

Nu tad... savaadaak jaanoformulee atalgojuma sajnemsha... kaa vienreizeejs pabalsts par talantu... un jaaatkaarto! Jo... viiri ir gatavojushies un sievas to ir gatavas pienjemt!!! :)

pirms 5 gadiem, 2016.03.08 20:43

Kultūra un izklaide