Virsledus terapija ar Mārtiņu Vilsonu un Arni Līcīti

Pirms sākusies zemledus makšķerēšanas sezona, ir svarīgi noskaidrot, kas bļitkotājam svarīgāks: zivs, sieva, nauda vai virsledus terapija? Populārie aktieri Mārtiņš Vilsons un Arnis Līcītis aicina iespējamo zivju ķeršanu vērot Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra Mazajā zālē.

Viesizrādi „Kļov...” teātra Mazajā zālē varēs noskatīties, sākot no 9.novembra. Izrāde notiek krievu valodā. Asprātīgajā komēdijā stāsts ir nevis par to, kuram labāk copējas, bet par diviem vīriem Jāni un Zigmāru. Pamazām izrādes laikā par abu kungu dzīvi un vēlmēm atklājas vairāk, nekā viņi paši līdz satikšanās brīdim uz ledus zināja. Varbūt abu atklātais par sevi ir lielāks loms, nekā izvilkta zivs…

Zigmārs: Nu, viņas ir tā kā kaķi – guļ pilnīgā mierā, murrā, kustina astīti, paver tā maigi actiņas, un tad kaut ko sadomājas, sajūk prātā un iet augšā pa aizkariem.. Tu tagad dari tāpat... 

Jānis: Paklausies. Es te sēžu otro sutku no vietas, dzīvoju teltī uz ledus, un pa visu šo laiku pie manis ir pienākušas divas dzīvas radības – pārizsalcis kaķis, starp citu, un tu. Līdz šim pašam brīdim es spēju saprast tikai tā kaķa motīvus. 

Lugas autore ir Rasa Bugavičute-Pēce, krievu valodā tulkojis Mārtiņš Vilsons. Režisori Zane un Mārtiņš Vilsoni. Izrādi piedāvā „VILSONS PRODUCTION”. Biļetes uz izrādi var iegādāties interneta vietnē www.bilesuserviss.lv vai Biļešu servisa kasēs.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide