Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Visi aicināti uz senioru svētkiem

Piektdien, 3.augustā Beļavas pagasta Pilskalna estrādē notiks kārtējie Gulbenes novada senioru svētki "Kvēl saulespuķe rudenīgā".

Novada pensionāru biedrība "Atspulgs 5" informē, ka Pilskalna estrādē pulcēsies mūsu novada seniori, kā arī viesi no Salacgrīvas, Lielvārdes, Sarkaņiem, Gaujienas, Alūksnes novada un Lubānas. Svētku laikā muižas un pils senatnīgo noskaņu palīdzēs radīt seno tērpu kolekciju demonstrējumi no Balvu amatniecības vidusskolas. Būt kopā ar senioriem ir solījušies novada domes un pagastu pārvalžu administrācijas darbinieki un viesi no Latvijas pensionāru federācijas, Vidzemes reģiona pensionāru apvienību vadības, kā arī labklājības ministre Ilze Viņķele.


Visi interesenti tiek aicināti un gaidīti šajos svētkos Pilskalna estrādē. Tiks nodrošināta arī nokļūšana uz pasākumu, par to jāinteresējas pārvaldēs.


Svētku programmā no pulksten 15.00 līdz 16.00 un no pulksten 16.30 līdz 17.30 paredzēta ekskursija Beļavas muižā un tās parkā. Tiks piedāvāta arī amatnieku izrādīšanās un andelēšanās. Pulksten 18.00 sāksies koncerts "Nāc manā sapnī ieskaties". Vakara noslēgumā būs balle ar grupu "Zeļļi".

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide