Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Visi kopā – uz “Soliņa Nr.2” 9

Starptautiskās sieviešu dienas vakarā Gulbenes kultūras centra zālē tik tikko pietika vietas visiem tiem cilvēkiem, kuri bija nākuši, lai vērotu Gulbenes Tautas teātra izrādi – humora šovu “Soliņš Nr.2”. Šoreiz tā tēma bija “Sievietes un brīnumi”.

Kolorītās bufetčicas, kam nekad pēc vārda kabatā nav bijis jālūko, parodijas gan par domu spēku, vīriešu pieburšanu, talantu šoviem un populāro grupu “Tranzīts”, izsmeļoša lekcija par to, kas ir vīrietis un vēl daudz kas cits, lika skatītājiem smieties līdz asarām un aplaudēt līdz sāk sūrstēt delnas. Smiekli cilvēka organismā vairojot C vitamīnu. Divu stundu garais pasākums ikvienam iedeva pamatīgu vitamīnu devu. Tiesa, “Dzirkstele” novēroja, ka starp skatītājiem bija daži, kas pasākuma laikā nevienu reizi ārēji pat nepasmaidīja. Iespējams, ka viņi smējās iekšēji.


Tautas teātra aktieri kopā ar savu režisori Edīti Siļķēnu kārtējo reizi spēja atklāt, cik daudz brīnumu ikdienā ir mums apkārt, tikai jāprot tos ieraudzīt. Izrādās, ka brīnums var būt arī viena otra negācija, par kuru dusmojamies. Tomēr bieži vien ir tā, ka slikto ir iespējams izskaust, ņemot talkā humora dzirkstis. Uz zoba tika pavilkta arī viena otra amatpersona, bet tas tika darīts tik meistarīgi, lai konkrēto cilvēku neaizvainotu. Arī šoreiz stancijas bufeta bija atvērta un bufetčicas skatītājus cienāja ar šmakovku un speķmaizītēm. Visas sievietes saņēma arī ziedus.


“Soliņš Nr.2” kārtējo reizi apliecināja, ka arī šajā ne tik vieglajā laikā spējam priecāties un uz dzīvi raudzīties ar gaišu skatu. Pēc pasākuma tā apmeklētāji bilda, ka arī nākamajā gadā ir jābūt “Soliņam Nr. 3”, kā arī pauda prieku par sagādāto svētku sajūtu.

 

Vairāk foto šeit

Pievieno komentāru

Komentāri 9

Lai ikdienā vairāk pozitīvo emociju. Paldies par sagādāto atpūtu!

pirms 8 gadiem, 2012.03.11 14:26

Solīte

Tā Maurikanas kundzīte gan izdevusies, un ar saviem smiekliem vienkārši superīga!

pirms 8 gadiem, 2012.03.11 14:17

sieviete

Vienkārši lieliski!Paldies! Visapkārt ikdienā pietiek negatīvā,tāpēc ir labi,ka mums vismaz ir cilvēki ar humora izjūtu.

pirms 8 gadiem, 2012.03.10 18:34

xvc

Mīļš paldies visiem par jauko pozitīvo vakaru.

pirms 8 gadiem, 2012.03.09 17:53

jaukā

Man arī ļoti patika,jauki atpūtos un izsmējos!!!Paldies!!!

pirms 8 gadiem, 2012.03.09 13:20

Kultūra un izklaide