Vokālais ansamblis "Namejs" finālā iegūst 3.vietu

Gulbenes kultūras centra senioru vīru vokālais ansamblis "Namejs" Edgara Mārtinsona vadībā Latvijas labāko vokālo ansambļu konkursa finālā, kas 15.maijā notika Valles saieta namā, savā vecuma grupā ieguva 3.vietu. Vīru sniegumu žūrija novērtēja ar 37,33 punktiem.

Senioru vokālo ansambļu grupā piedalījās pieci kolektīvi. Finālā "Namejs" apsteidza Jaunolaines kultūras nama senioru sieviešu vokālo ansambli "Sarma" un Valmieras pagasta kultūras nama jaukto senioru vokālo ansambli "Dziesmotā senatne".

 

Par labāko senioru vokālo ansambli šogad Latvijā tika atzīts Līgatnes kultūras nama senioru vokālais ansamblis, kas ieguva 1.vietu.

 

Pēc konkursa "Nameja" vīri atzina, ka pirms stāšanās žūrijas priekšā neesot bijis īpaša satraukuma, jo dziesmas bijušas zināmas un dziedātas jau vairākkārt arī agrāk.

 

Finālā katram kolektīvam bija jādzied trīs dziesmas. Sniegumu vērtēja kompetenta žūrija: Latvijas Radio kora mākslinieciskais vadītājs un diriģents Sigvards Kļava, vokālās grupas "Cosmos" dziedātājs Andris Sējāns un kordiriģents, Igaunijas Dziesmu svētku virsdiriģents Rauls Talmars.

 

Piebilstams, ka "Namejs" ir vienīgais senioru vīru vokālais ansamblis Latvijā. Jau šajā piektdienā, 20.maijā, pulksten 18.00 kolektīvs visus laipni ielūdz uz savu koncertu "Namejs un draugi", kas notiks Gulbenes kultūras centrā.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide