Ziemassvētku dievkalpojumi Gulbenē šogad notiks citādāk 1

Covid-19 un valstī pieņemtie ierobežojumi mainījuši Ziemassvētku dievkalpojumu noturēšanas kārtību.

Luterāņu mācītājs Ilgvars Matīss “Dzirksteli” informē, lai arī dievnams svētkos būs atvērts, nenotiks kopēja pulcēšanās, līdz ar to arī Ziemassvētkos dievkalpojumi klātienē nenotiks. Viņš aicina Ziemassvētku dievkalpojumos būt klāt attālināti. “Svētkos dievkalpojums būs redzams tiešraidē “Facebook.com” draudzes profilā,” saka I.Matīss.

Savukārt Gulbenes Romas katoļu draudzes mājaslapā lasāms, ka, ņemot vērā stingrākus ierobežojumus attiecībā uz piedalīšanos baznīcas dzīvē Covid-19 dēļ (Gulbenes Vissvētākā Sakramenta Romas katoļu baznīcā – maksimāli 40 cilvēki vienlaikus) un domājot par iespēju ar sirdsmieru un kārtības saglabāšanu piedalīties Kristus Dzimšanas svētku norisē mūsu draudzē, nepieciešams pieteikt savu piedalīšanos konkrētajā Svētās Mises stundā 24. un 25. decembrī. Uz 20.decembri uz Svēto Misi 24.decembrī pulksten 18.00 pieteikuši 40 cilvēki; uz Svēto Misi 25.decembrī pulksten 10.00 līdz svētdienai bija pieteikušies 25 cilvēki; uz Svēto Misi 25.decembrī pulksten 18.00 līdz svētdienai bija pieteikušies 10 cilvēki.

Dievkalpojumu laikā baznīcu drīkst apmeklēt vienīgi ar sejas maskām, ievērojot vajadzīgo distanci starp cilvēkiem un maksimālo piesardzību.


Pievieno komentāru

Komentāri 1

Paldies.

Ļoti apsveicama luterāņu mācītāja ideja par tehnoloģiju izmantošanu šajā sarežģitajā laikā!

pirms 6 mēnešiem, 2020.12.21 12:36

Kultūra un izklaide