Ziemassvētku gaidīšanas laikā aicina atvērt sirdis 1

Ziemassvētki ir arī laiks, kad vairāk domājam par tiem, kam klājas grūtāk un kam nepieciešams atbalsts. Arī Gulbenes Rotarakta kluba jaunieši vēlas šos svētkus padarīt gaišākus Gulbenes novada daudzbērnu ģimenēm.

Jau vairākus gadus Rotarakta kluba jaunieši svētku laikā rīko akciju „Ziedo nieku - sagādā prieku!”, aicinot cilvēkus ziedot kādu lietu no sava iepirkumu groza, lai palīdzētu daudzbērnu ģimenēm. Jaunieši aicina visus nesavtīgos un brīnišķīgos cilvēkus padarīt šos svētkus bagātīgākus šīm ģimenēm.

22. un 23.decembrī visu dienu veikalos “Elvi”, Skolas ielas veikalā “Maxima” un veikalā “Beta” darbosies rūķu komandas, kas gaidīs un aicinās ziedotājus. “Priecāsimies par rotaļlietām, apģērbiem, dažādiem pārtikas produktiem un saldumiem. Priecāsimies par visu, kas izrotās un bagātinās svētkus!” aicina Rotarakta kluba pārstāve Rūta Bokta. 

“Ļoti pateicamies visiem veikalu apmeklētājiem, ka viņi ik gadu ir tik atsaucīgi un nesavtīgi. Paldies, ka viņi spēj atvērt savu sirdi un palīdzēt! Katrs ziedojums ir ļoti vērtīgs un nepieciešams, jo tikai mazie sīkumi spēj veidot lielas lietas! No visas sirds ceru, ka svētkos ikviens būs kopā ar mums un mēs visi kopā varēsim radīt lielu brīnumu!”

Pagājušajā gadā ar gulbeniešu saziedotajām dāvaniņām tika iepriecinātas 40 novada ģimenes. Vēl joprojām līdz pat 21.decembrim Gulbenes novada domē, Gulbenes bibliotēkā un veikalā “Krāčukakts” var aizpildīt anketas, iesakot ģimenes, kuras būtu nepieciešams apciemot un iepriecināt svētku laikā. Rotarakta kluba jaunieši aicina būt atsaucīgiem un ieteikt šīs ģimenes.

Ja ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlme palīdzēt, R.Bokta aicina zvanīt pa tālruni 22023043.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

yuko

Lai izdodas šī akcija. Pievienoju labus vēlējumus - http://www.inbrain.lv/ziemassvetku-apsveikumi/

pirms 4 gadiem, 2016.12.08 23:11

Kultūra un izklaide