Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ziemassvētkus gaidot, notiks līksmošanās un darbošanās

Jau šosestdien pulksten 12.00 ikviens aicināts uz Gulbenes kultūras centru, kur notiks adventes darbnīcas.


Gulbenes kultūras centra pārstāve Ilvita Kļaviņa stāsta, ka arī 6.decembrī, kad pilsētā notiks lielās egles iedegšanas pasākums, pirms tā interesentiem no pulksten 14.00 ir iespēja rosīties divās radošajās darbnīcās Gulbenes kultūras centrā. Varēs veidot konfekšu turzas, kā arī darināt egles rotājumus, būs arī spēles bērniem.


“Līdztekus kultūras centrā notiks Ziemassvētku dāvanu tirdziņš, kurā mūsu vietējie mājražotāji piedāvās savu produkciju un, ja kāds domā par Ziemassvētku dāvanām, varēs arī kaut ko iegādāties. Kad beigsies lustes iekšā, tad pulksten 16.00 pie novada domes sāksies egles iedegšanas pasākums “Laimes egli meklējot”. Laimes egle tiks meklēta kopā ar balto lāci un lapsu,” stāsta I.Kļaviņa un piebilst, ka savukārt no pulksten 17.00 pie novada domes sāksies Gulbenes amatiermākslas kolektīvu koncerts. Būs dziesmas un dejas. Līdztekus koncertam un egles iedegšanai Gulbenes centrālajā skvērā rosīsies mūsu mājražotāji. Gaisā virmos Ziemassvētku garšas un smaržas, jo notiks tirdziņš, kurā varēs, piemēram, nopirkt tēju, karstvīnu, varēs baudīt zupu.


Adventes darbnīcas Gulbenes kultūras centrā notiks arī 13. un 20.decembrī pulksten 12.00.


Savukārt 30.novembrī pulksten 17.00 adventes vainaga iedegšana ieplānota pie Gulbenes katoļu baznīcas.


Lejasciema pagasta avīzē “Pagalms” lasāma informācija, ka pagasta Rīgas ielas iedzīvotāji tiek aicināti veidot Ziemassvētku eglīšu ielu. Var pievienoties arī citu ielu iedzīvotāji. Ir iecerēts izlikt katram pie savas mājas, iestādes, veikala eglīti, izrotāt to un dot tai savu nosaukumu. Tā būs kā Ziemassvētku dāvana. Iedzīvotāji aicināti sākt izlikt eglītes no 13.decembra un turpināt to darīt līdz 20.decembrim, lai visu turpmāko laiku līdz Zvaigznes dienai lejasciemieši un pagasta viesi svētku noskaņojumu rastu, izstaigājot Ziemassvētku eglīšu ceļu.


Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide