Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zināmi “Mis un Mistera Gulbene 2014” dalībnieki 4

Konkursa “Mis un Misters Gulbene 2014” fināls notiks šī gada 29.novembrī, un šobrīd jau ir sākusies gatavošanās tam. Kā atzīst konkursa organizatore Līga Vītola, šī sacensību maratona laikā mūsu pilsēta kļūs par desmit skaistiem “gulbjiem” bagātāka.


No visiem jauniešiem, kas piedalījās gan klātienes atlasē, kas notika 29.augustā, gan arī tiem, kas savas pieteikuma vēstules iesūtīja elektroniski, tika izvēlēti desmit jaunieši. Konkursa finālisti, kuri cīnīsies par balvām un tituliem, būs Elīza Elizaveta Ļistopada, Arita Piļka, Alise Borodkina, Dace Cepurīte, Dana Vasiļenko, Elvijs Smirnovs, Jānis Stībelis, Kirils Stepanovs, Matīss Brenčs un Andris Paņins.


Mēģinājumi jauniešiem jau ir sākušies un notiks katru nedēļas nogali. L.Vītola piebilst, ka pēc pirmajiem mēģinājumiem ir notikušas arī izmaiņas sastāvā, jo jauniešiem ir grūti apzināties, cik atbildīgs un sarežģīts ir sagatavošanās process.


“Repertuārs šogad būs diezgan sarežģīts jauniešiem, savukārt skatītājiem – ļoti interesants, jo šis būs piektais gads, kopš es organizēju šo konkursu, tādēļ tas būs kā jubilejas pasākums ar pārsteigumiem gan jauniešiem, gan skatītājiem,” saka L.Vītola.


“Jaunieši gatavos astoņus priekšnesumus. Šogad vēlamies arī izveidot jaunu vizītkaršu stilu. Lai skatītāji varētu jauniešus labāk iepazīt, konkursa fināla laikā uz ekrāna tiks rādīti uzfilmēti sižeti – vizītkartes par visiem jauniešiem. Vizītkartes katram jaunietim tiks filmētas piecās viņu pašu izvēlētās vietās, atspoguļojot viņu ikdienas gaitas mājās, skolā, nodarbojoties ar saviem hobijiem. Protams, notiks arī fotosesija. Šajos trīs mēnešos darba noteikti būs ļoti daudz!”


Stāstot par pedagogiem, kas strādās ar konkursa finālistiem, L.Vītola atklāj, ka viņai vienmēr palīdz arī iepriekšējo konkursu dalībnieki.


“Arī šogad viens no maniem bijušajiem konkursantiem Jānis Anže, kurš ir mācījies Rīgā dažādos deju kursos, jauniešiem mācīs valsi. Mana labā roka ir Rolands Radionovs, kurš uzticīgi darbojas ar mani kopā jau piecus gadus, un arī šogad gatavos jauniešus konkursam. Protams, ar jauniešiem strādāšu arī es pati,” stāsta organizatore.


Viņa sola, ka konkursa fināls noteikti būs interesants, jo viņai ir daudz un dažādu ideju.


L.Vītola atklāj, ka jubilejas pasākumam šogad top arī karogs.


“Šis ir atkal jauns konkurss un jauns izaicinājums gan man, gan arī konkursantiem. Man ir prieks par šiem jauniešiem, kas šogad ir nolēmuši piedalīties konkursā,” saka L.Vītola.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Jelgava

Biju pa brīvdienām aizbraucis aplūkot parku pie vecās muižas,kuras teritoriju sāka iekārtot pirms 2-3 gadiem,tieši neatceros kad,Domāju ieraudzīšu atjaunotu muižu un parku,bet ieraudzīju muižu vecajos tīklos un nekopto parku,atjaunotie celiņi ieauguši nezālēs. Zālāji nav pļauti vismaz pāris mēnešus. Nesaprotu,kāpēc vajadzēja atjaunot??? Labāk šie konkursa dalībnieki vienā no priekšnesumiem varētu nopļaut zālīti parkā.

pirms 5 gadiem, 2014.09.24 01:03

zina visu zin

Jelgavai muļķīgs komentārs.Loģiski domājot, lai sakoptu katru aizdrazoto un nolaisto strūri skaistumkonkurss būtu jāorganizē katru nedēļu.

pirms 5 gadiem, 2014.09.24 11:00

Vectēvs

Bu ja nav kas piedalās tad labāk bez kauna un neko nerīkot!!!!

pirms 5 gadiem, 2014.09.25 12:10

Kultūra un izklaide