Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Žūrija atzinīgi novērtē “Nameju” un “Baltābeli”

Valkas kultūras namā notika otrais Latvijas senioru vokālo ansambļu konkurss "Jānim Cimzem - 200". Tajā piedalījās arī trīs Gulbenes novada senioru kolektīvi, kuri konkursā par savu sniegumu ieguva atzinīgu žūrijas vērtējumu.


Kolektīvi sacentās par pirmajām trim galvenajām konkursa vietām jaukto un viendabīgo ansambļu grupā.


Gulbenes kultūras centra vīru vokālais ansamblis “Namejs”, kuru pirmo sezonu vada Rita Vēverbrante, pirmajās trīs vietās neiekļuva, bet mājās atgriezās ar pirmās pakāpes diplomu. Vīri ieguva 41 punktu, tikai par 33 simtdaļām atpaliekot no konkursa trešās vietas ieguvējiem. “Namejam” konkurss bija labs atspēriena punkts pirms atskaites koncerta, kas notiks šā mēneša beigās.


Arī Sarmītes Semjonovas vadītais Stradu pagasta sieviešu vokālais ansamblis “Baltābele” saņēma pirmās pakāpes diplomu. “Baltābele” par vienu punktu atpalika no “Nameja”. Jaungulbenes tautas nama senioru ansamblim “Kamenes”, ko vada Māra Mezīte, konkurss šoreiz bija mazāk veiksmīgs. “Kameņu” sniegumu žūrija novērtēja ar 33,67 punktiem un piešķīra trešo pakāpi.


Konkursā piedalījās 42 senioru kolektīvi no visiem Latvijas novadiem. 

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide