Bez amatu maskas 36

Deputāte Sandra Daudziņa iesaka pašvaldības darbiniekiem neturēties pie aizgājušo gadu klišejāmAizvadītajā sasaukumā Sandra Daudziņa bija Gulbenes novada domes priekšsēdētāja, šajā sasaukumā – deputāte. Viņa pierādījusi, ka svarīgi ir būt......

(Rakstā ir 7294 simboli...)

Lasīt visu rakstu...

Pievieno komentāru

Komentāri 36

oi

Ir, ir! Deputāts Mazūrs vakar ar savām aitām tomēr bija pirmais:)

pirms 5 gadiem, 2015.12.04 22:02

aita

bet par gps jau Vienotība teica!

pirms 5 gadiem, 2015.12.06 00:45

:)

Tā jau LADā amatu iedeva, lai cilvēcīgu pensiju tālu nebraukājot varētu nopelnīt. Vēl nevar likties mierā. Bet izpilddirektorus viņa neprata izvēlēties - ne vienu, ne otru:) Pilnīgs čau!

pirms 5 gadiem, 2015.12.05 22:47

draugs

....laikam LADā strādā, caurām dienām draugiem.lv sēž....labs darbs

pirms 5 gadiem, 2015.12.08 01:16

Marina

Jā kārtējie norējēji atkal pamodušies ,žēl nekā jūs nezinat un nesaprotat.Sandra sāka vadīt novadu,to izveidoja un visu sāka ne no kā tādu gudrību un darba spējas var tikai apbrīnot,vislabākā ,viscilvēcīgākā vadītāja kāda vien GULBENĒ ir bijusi .

pirms 5 gadiem, 2015.12.04 16:32

saproti

...tu vienkārši neko nesaproti

pirms 5 gadiem, 2015.12.04 17:02

Kritikjiem-konkurentiem

Vinja nekandidees uz to kreeslu, beidziet uztraukties. Pati teikusi.
Cilveeciiga gan bija. Daarzu smuki sakopusi. Lai tagad audzee savas pukjes.

pirms 5 gadiem, 2015.12.04 17:31

ilze

TĀ KĀ ESMU AR SANDRU KOPĀ STRĀDĀJUSI NEVARU NEPATEIKT,LAI JUMS RĒJĒJIEM NOKALST MĒLES ,VISLABĀKĀ PRIEKŠNIECE UN GODĪGĀKĀ KĀDA VIEN VAR BŪT ,VIŅA NEBAIDĀS NO DARBA VIENALGA KO VIŅA DARĪTU VISS BŪS IZDARĪTS GODAM,,MĒS BŪTU ĻOTI PRIECĪGI STRĀDĀT KOPĀ AR SANDRU..

pirms 5 gadiem, 2015.12.04 18:05

oi

Trakā Ilze - CapLock iesprūda, vai kā? Iztīri tastatūru un beidz runāt par mēs!

pirms 5 gadiem, 2015.12.04 22:08

Atskaitot intensīvu nodokļu maksātāju naudas šķerdēšanu, vēl kādu labi paveiktu darbu vismaz pati Sandra var nosaukt, jo citādi tāda tizla ''strādāšana'' vien sanāk.

pirms 5 gadiem, 2015.12.05 09:42

Jānis

Pareizs gan teiciens,stulbeni brauc uz gulbeni, te jau nories visus kuri vien ir kādā amatā ,pat neko par viņu nezinot,tākā man un tiem kas ir kopā ar Sandru strādājuši ir par viņu tikai ko teikt tas vislabākais viņas darbs ne no kā izdeidot novadu prasīja lielu gudrību un ne katram vīrietim tas būtu pa spēkam.

pirms 5 gadiem, 2015.12.05 20:52

oi

Jāni, ne no kā, neko izveidot nevar. 7. klase - vielas nezūdamības likums. Bet uzprasīties uz publitāti deputātam, kuram ir valsts ierēdņa statuss, divus gadus pirms vēlēšanām - tas par kaut ko indicē. Apnicis valstij strādād, jo tur prasa konkrētus rezultātus konkrētos termiņos un ne par to dāsnāko atalgojumu? Ja paskatamies kas notiek Rīgā ar lielo valdību, tad var saprast, ka notiek varas šūpošnās. Neesi, Jāni, naivs! Tavi glaimi un komentāru ķengas viņai ir kā pīlei ūdens. Ja tas tā nav - tad nelien politikā. Ne lielā, ne mazā.

pirms 5 gadiem, 2015.12.05 22:35

....

un palīgus nevajadzēja, policiju ar astronomiskām algām arī neveidoja!

pirms 5 gadiem, 2015.12.05 23:27

?

kādā amatā šis Jānis "izdeidotājs" strādā?

pirms 5 gadiem, 2015.12.06 11:47

Jāni, Tev gramatika nebūs stiprā puse. Strādā Tu tāpat kā raksti?

pirms 5 gadiem, 2015.12.05 21:15

Sandra

Paldies par kritiku un labiem vārdiem!
Neesmu ideāla, mēdzu kļūdīties. Atskatoties uz pašvaldības laiku – pagastā paveicās, bija uzticība no deputātiem, gandarījums par darba rezultātiem daudzviet pagastā. Novadā paveiktais un sasniegtais visiem vērtējams. Nevajag būt pieticīgiem, tika izveidot jauns liels novads, uzņemts darba temps, pie mums brauca mācīties. Gulbeniešiem ir raksturīgi būt kritiskiem viena pret otru, tas, varbūt, ir labs dzinējspēks. Par sevi varu teikt, ka darbā bija jāpiedomā, lai nepieļautu kļūdas, uz ko gaidīja nelabvēļi, centos izpatikt deputātiem, ar ko bija jārēķinās, pārdzīvoju iztirzāšanu medijos un forumos. Tas traucēja būt pašai, jo es neesmu demokrātijas piekritēja. Patīk pakonsultēties ar gudriem cilvēkiem, bet lemt pašai.
Par izpilddirektoriem taisnība. Abi izrādījās neveiksmīgi.
Izmantosim iespēju forumā sniegt priekšlikumus, izteikt pamatotu kritiku! Es ceru, ka mēs izaugsim tik tālu, ka šīs forumu iespējas izmantosim, lai veicinātu un rosinātu izaugsmi nevis apvainotu viens otru.
Darbs, ko daru tagad, man tiešām ļoti patīk. Visu laiku esmu gribējusi darbu, kam var redzēt tūlītēju rezultātu un pielikt punktu, nebaida mani darba temps, nepatīk nīkt, patīk strādāt.
Par slimnīcu. Sāpīgi. Cik nav domāts un runāts par to, kā būtu, ja būtu citādi. Iespējams vieniem pašiem gulbeniešiem bez apvienības ar Balviem būtu vieglāk samierināties ar trūkumiem šajā jomā. Nebūtu remonta, bet vai tam liela nozīme, ja tik ļoti maz ārstu. Bez Balviem būtu vēl mazāk. Droši vien vairāk sāpīgajā pārmaiņu procesā vajadzēja runāt ar mediķiem. Redzam, ka valstij maz nozīmīga medicīna, kur nu vēl tik attālu no Rīgas.
Šī intervija nebija mana ideja, piekritu žurnālistei, jo jūtos atbildīga cilvēkiem, kuri man uzticējušies. Man pašvaldība, dome un amati interesē tik daudz, cik varu būt noderīga. Vēlu mums pašvaldības vadītāju gudrāku, enerģiskāku un stiprāku par mani. Visiem, kam šķiet, ka viņi ir spējīgi ko labu izdarīt sava novada labad, bet nav ievēroti, nevajag klusēt vai slēpties zem sveša vārda. Vajag uzņemties iniciatīvu un atbildību. Kā gan citādi mēs spēsim mainīties un augt.
Sirsnīgu 2.Adventes svētdienas vakaru!

pirms 5 gadiem, 2015.12.06 14:40

oi

Publiskāku politisko pašnāvību par vārdiem:"... , jo es neesmu demokrātijas piekritēja..." neesmu redzējis. Ceru, ka to ņems vērā arī partijas biedri, jo cilvēks beidzot parādīja patieso seju. Demokrātija Jums deva iespēju saņemt varu pār 30 tūkstošiem cilvēku un palielu teritoriju, bet Jūs šādi pasakāt. Šķebeni, ja godīgi. Ne partija, ne karalis, bet tauta Jums iedeva varu, ko jūs ar šādu domu par demokrātijas nederību, azotē dzīvojāt. Labi, ka Valsts tiešās pārvaldes institūcijā Jūs nevariet pieņemt nekontrolētus, vienpersonīgus lēmumus ar nopietnām sekām uz cilvēku likteņiem. Lai jauki Ziemassvētki!

pirms 5 gadiem, 2015.12.06 22:31

LR satversme

1. Latvija ir neatkarīga demokrātiska republika.
Un te viena novada domes deputāte paziņo, ka viņa nav demorātijas piekritēja. Vai tāpēc mēs gājām uz barikādēm, vai tāpēc Latvijas karavīri zvēr atdot savu dzīvību par šo demokrātiju, vai tāpēc pat amerikāņu mātes piekrīt savus dēlus ziedot šai tālaijai no viņām valstij? Ja tiešām tā ir Jūsu pārliecība, tad prototiet godu un vairs nesēdieties, lūdzu, pie deputātu galda!

pirms 5 gadiem, 2015.12.06 23:21

vēlētājs

Labākas vadītājas par viņu neredzu.
Saka, ko domā. Konkurenti slēpjas un priecājas.
Bet ir redzami.

pirms 5 gadiem, 2015.12.07 05:17

Sandra

Atvainojos par savu izteikumu, es nebiju domājusi demokrātiju valstiskā nozīmē. Mana doma bija – grūti pieņemt lēmumus, biežāk nepopulārus, tos ilgstoši apspriežot. Bieži vien vajadzīgas pārmaiņas nomirst apspriešanas procesā.
Es Jūsu viedokli respektēju līdz šim un respektēšu turpmāk. Es nevēlos nevienu pārliecināt un nevēlos izpatikt. Rakstīju komentāru, jo aizskārāt. Es cienu un mīlu savu novadu un valsti ar visām būšanām un nebūšanām. Vienmēr uz to esmu aicinājusi līdzcilvēkus patiesi un no sirds.

pirms 5 gadiem, 2015.12.07 06:30

Diāna

Cienu Sandru par drosmi! Kurš vēl ir spējīgs šādi atklāti pateikt, ko domā? Citi deputāti bieži vien ir par lepniem, lai šādi atklāti ielaistos diskusijā ar sabiedrībun un saņemtu arī krituku. Tāpēc vien, ka Sandra ir sieviete, turklāt drosmīga sieviete, kritizētājiem vajadzētu zināt mēra sajūtu.

pirms 5 gadiem, 2015.12.07 09:46

Melnā svītra mijās ar balto: kā krodziniecei neveicās, pagastā veicās, novadā neveicās, LADā veicas, izdari secinājumus, bet šādi tādi naudīgi darījumi taču bija.....

pirms 5 gadiem, 2015.12.06 16:32

vēlētājs

Ei nu ei. Kroga labāka par viņas krogu nav bijis mūsu pusē. Un novadā arī nav tā, ka neveicās. Bet kas tie par darījumiem. Zinu, ka par komentāru apvainojumu iesniedza pat ziņojumu policijā. Domāju, ka godīga gan, lai arī nešpetna bija. Man gribās zināt tos darijumus. Varbūt mans viedoklis kļūdains.

pirms 5 gadiem, 2015.12.06 17:12

elza

Kaut kā man liekas, ka atkal no "baltā nama" te raksta komentārus:)

pirms 5 gadiem, 2015.12.07 09:28

es

Ir bijis gods ar Sandru kopā strādāt kādu laiku. Atsaucīga piekšniece, nav augstprātīga. Lai Sandrai veicas!

pirms 5 gadiem, 2015.12.07 09:37

piekrītu!

Tas jau zināms, ka ir dažādi viedokļi, dažāds skatījums, arī tas, ka ir tādi, kas tikai un vienīgi kritizē, tādi kam nekas nekad nav labi. Labi ir tikai viņi paši un tas ko viņi dara (nedara). Sandrai kā vadītājai piemita vienkāršība, izlēmība un redzējums labākai rītdienai! Bija dialoga iespējas, tika rasts kompromiss, patika iedrošinājums darbam. Šajā novada vadības lomā ir jāpieņem simtiem izlēmīgu, nepopulāru lēmumu, jābūt stpram mugurkaulam un noteikti jāredz kopskatā viss novads! Jābūt arī konkurētspējīgiem ar apkārtējiem novadiem. Sandra daudz izdarīja, par ko viņai liels paldies! Atcerēsimies vienu patiesību, nekļūdās tas, kurš neko nedara! Paldies par atklātību, savu skatījumu un paveikto darbu! Lai veiksme un izdošanās tagadējā darbā un arī aktīva darbošanās novada cilvēku interešu aizstāvībai pildot deputātes pienākumus!

pirms 5 gadiem, 2015.12.07 12:30

vienkārša vēlētāja.

'Jā ,ka Sandra bija domē arī ar savām problēmām griezos tieši pie viņas,tik cilvēcīgu un godīgu attieksmi nebiju saņēmusi nekad ,vienkārša ,ļoti gudra sieviete ,viņas laika svētki un visas uzrunas svētkos bija teiktas no sirds un ļoti domātas parastiem cilvēkiem.Neklausies lūdzu Sandra skauģos un konkurentos žēl ,ka tagad nēesi domes vadītāja,bet nākošā sasaukumā mēs vienkāršā tauta gan gribam balsot par Tevi,neviens no tiem vīriem kas tagad spicē nav ne tik gudrs ne tik labi saprot vienkāršos ļaudis.

pirms 5 gadiem, 2015.12.07 17:07

Jānītis

Dodiet vietu bijušajiem ugunsdzēsēju priekšniekiem, dzīve no plūdiem un kaķiem būs pasargāta!?!

pirms 5 gadiem, 2015.12.08 01:21

Gulbeniete

Daudziņas kundze,kāpēc mums vairs nav slimnīcas,bet toties jums ir radušās akcijas Slmnīcu apvienībā?

pirms 5 gadiem, 2015.12.09 13:08

Sandra gulbenietei

Pirmā doma bija uz muļķībām nereaģēt. Un tomēr - daru Jums zināmu, ka Jūsu komentārs tiks pievienots manam iesniegumam policijā.

pirms 5 gadiem, 2015.12.09 18:50

Citu datumu laikraksti

 • Vainags ledus toņos

  Vainags ledus toņos  21

  5.decembrī pulksten 16.00 iedegs pilsētas galveno egliGulbenes pilsētas galvenā egle pie Gulbenes novada domes ēkas tiks iedegta sestdien,...

 • Pedagogu streiks norit klusi

  Pedagogu streiks norit klusi

  Pedagogi Gulbenes novadā piektdien, 27.novembrī, streikoja klusēdami. Bez bungu rībināšanas, “Dzirkstelei” streika atmosfēru Gulbenes 2.vidusskolā...

 • Unikāla rotu un gleznu izstāde

  Unikāla rotu un gleznu izstāde

  Gulbenes muzejā apskatāmi desmit jauno mākslinieču darbiGulbenes novada vēstures un mākslas muzejā 27.novembrī tika atklāta Latvijas Mākslas...

 • Dievs ir tas, kas maina cilvēka sirdi 2

  Dievs ir tas, kas maina cilvēka sirdi

  Gulbenietis Jānis Zvirgzdiņš: 23 gadus gāju garām baznīcai    “Lielāko punktu visam manā dzīvē pielika manas mammas nāve. Kad no šīs pasaules aiziet...

 • Šī vieta man ir ļoti mīļa 2

  Šī vieta man ir ļoti mīļa

  Ligita Degune cer, ka bērni turpinās iesāktās saimniekošanas tradīcijasLejasciema pagasta Sinoles “Silgalu” māju saimniekus - Degunu ģimeni – pazīst...

 • Nenovirzīties no maršruta!?

  Nenovirzīties no maršruta!?  7

  Skolēnu autobusi: novada pašvaldības teorija nesakrīt ar praksi pagastosGulbenes novadā skolēnu autobusi it kā mēdzot novirzīties no pašvaldībā...