“Gulbenes nami” rīko sapulces nepaklausīgajām mājām 14

28. un 29.novembrī SIA “Gulbenes nami” uz piecām atsevišķām sapulcēm aicināja piecu Stradu pagasta daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekus. Šīs piecas mājas – “Stāķi 19”, “Šķieneri 10”, “Stāķi 15”, “Stāķi 16” un “Stāķi 18” – joprojām......

(Rakstā ir 1978 simboli...)

Lasīt visu rakstu...

Pievieno komentāru

Komentāri 14

Inese

Novada pašvaldības administrācijai ir nospļauties par cilvēku viedokļiem un vēlmēm!Viņiem interesē tikai savas izdevīgās vēlmes!

pirms 2 gadiem, 2018.11.30 12:44

Paulis

Kad novada pašvaldība sāks reaģēt uz Gulbenes namu patvaļu. Kam tas kantoris ir vajadzīgs ? Lai iztukšotu cilvēku makus ? Nekā cilvēcīga, melo ik uz soļa. Un pasniedz visu likuma vārdā.

pirms 2 gadiem, 2018.11.30 14:16

Sapulces dalībnieks

"Stāķi 19" mājas sapulces dalībnieki (10 cilvēki) SIA Gulbenes Nami vadības rīkojumā, tika ieslēgti klases telpā Stāķu pamatskolā, bez brīdinājuma un bez saskaņošanas ar dzīvokļu īpašniekiem un sapulces dalībniekiem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ar kādām tiesībām!!?!!?!
Dzirkstelei - piedalīties jums sapulcē atļāva, bet vai fotografēt atļauju saņēmāt?

pirms 2 gadiem, 2018.12.01 16:12

beidz ņemties

atradi par ko patrīties :D

pirms 2 gadiem, 2018.12.01 17:32

Iedzīvotājs

Cik no visiem mēlēs trinējiem vispār zina, par ko ir runa?
Likums nosaka, ka ja pakalpojumu piegādā vienai mājai un nevar fiziski piegādāt tikai vienam dzīvoklim, tad līgums ir 1 uz visu māju. Tikai jāatrunā, kā maksās. Šajā gadījumā jau sen ir pateikts, ka maksās katrs par sevi. Tad kur ir problēma???
Sapulcēs ļoti izteikti varēja redzēt, ka "nepaklausīgajām" māju vecākajām nepatīk ne jau līgums, bet gan tarifa apmērs, likumdošana, Saiemas darbība, mazās algas. Tīri tehniski - tie nav Nami jautājumi. Tā bezjēdzīgā principu cīņa novedīs pie piespiedu apkures atslēgšanas, kad Valsts kontrole uzzinās, ka te kurina bez līguma.

pirms 2 gadiem, 2018.12.01 20:39

Iedzīvotājam

Parādiet valsts kontroles sodus. Privātajiem uzņēmējiem, pakalpojuma sniedzējiem Gulbenes novadā nav neviena koplīguma, kaut gan likumdošana spēkā. Likums nosaka ne tikai tiesības, bet arī pienākumus, abām pusēm. Mājas ir ļoti labi samaksājušas par apkuri un parādi praktiski nav. Mājas iedzīvotāju labklājība ir atkarīga no naudas, kas paliek maciņā. Bezjēdzīgi principi ir no pašvaldības kapitālsabiedrības puses.

pirms 2 gadiem, 2018.12.04 09:49

Ilmārs

Šis iedzīvotājs kārtējo reizi izklausās pēc NAMU PAKALPIŅA, kam nerūp iedzīvotāju liktenis, bet ir sava labuma guvējs. Kas to zina, varbūt šim iedzīvotājam arī ir apsolīta kaut kāda veida atlīdzība, tāpēc tik akli jāaizstāv savi cīņu biedri. Gulbenes namu problēma - nespēja komunicēt ar iedzīvotājiem un atbildēt uz viņu uzdotajiem jautājumiem, to arī pierādīja kopsapulce kurā piedalījos. Viss notiek ķeksīša pēc, lai kaut kas būtu darīts. Tā nav bezjēdzīga principu cīņa, te sākās jau cīņa par izdzīvošanu. Cik atceros, kaut kur pusotru mēnesi atpakaļ, laikrakstā “Dzirkstele” bija publicēts par neuzticības izteikšanu R. Kornam . Līdz šim neesmu lasījis, ka kaut kas šinī jautājumā būtu virzījies uz priekšu. Varbūt “Dzirkstele” aizmirsa nopublicēt? Pašlaik izskatās no malas, ka roka roku mazgā un viss kārtībā. Nami dara ko grib, dome atbalsta. Izskatās, ka šeit uz vietas neko atrisināt neizdodas. Lai veicas tām “nepaklausīgajām” mājas vecākajām, viņas strādā iedzīvotāju labā.

pirms 2 gadiem, 2018.12.02 00:03

Iedzīvotājs

Ilmār, neesmu neviena pakalpiņš, jo pašam sava galva uz pleciem. Tas, ka mans viedoklis nesakrīt ar Tavējo vai mājas vecākās viedokli, nenozīmē, ka mani uzskati nav pareizi. Ja esi piedalījies sapulcēs tad noteikti esi ievērojis galvenos virzienus:
Jautājums, kas nepatīk līgumos? - Māju vecāko atbildes - gribam individuālos (tas nekas, ka likumdošana to neparedz), kā iedzīvotāji lai samaksā, ja nav tādas algas (kurš punkts līgumā nosaka maksātspēju? Varbūt jāprasa domei, kas apstiprina tarifu? Saeimai, kas izdod likumus? Uz līgumu neattiecas), Nami nemāk komunicēt (Tas tiesa, bet šajā gadījumā neattiecas uz līgumu).
Katreiz uz tiešu jautājumu par līgumu, atbildes konkrētas nebija, Vai tās māju vecākās tad vispār ir izlasījušas līgumu, ja pašas nezina, kas viņām tur nepatīk.
Tas, ko es dzirdēju sapulcēs - 1.tas līgums nav parakstāms (bet nepasaka kāpēc), 2. cilvēki nespēs samaksāt (nu tad paši par to atbildēs), 3.nav informācijas par projektu un nav bijušas apspriešanas (klaji meli, pats pagāšgad biju sapulcē, kur stāstīja tikai par projektu, un vēl cik sapulcēs runāts)

pirms 2 gadiem, 2018.12.02 09:05

Ilmārs

Man arī ir sava galva uz pleciem. Tu gribi teikt, ka viens izproti pareizi līgumu un likumus? – šaubos. Pēc tava sanāk, ka tie visi, kas bija ieradušies uz kopsapulci un izteica savu viedokli nav lasījuši līgumu, mājas vecākā arī neko nelasa un nesaprot? Te kaut kas nav kārtībā. Parunājoties ar pārējo māju iedzīvotājiem, viedokļi neatšķiras, piekrīt tikai individuālajiem līgumiem, par ko arī vienojās. Tu laikam no visām mājām esi vienīgais koplīguma atbalstītājs. Par to atbildību labāk nerunāsim. Mūsu valstī nevienam ne par ko nav jāuzņemas atbildība un netiek sodīti, tad tā var rīkoties. Agri, vai vēlu kādreiz tā taisnības stunda pienāks un tad redzēsim, kas ir kas un kam par ko ir jāatbild. Teātris, aktieri vieni un tie paši, lomas spēlē savam labumam.

pirms 2 gadiem, 2018.12.02 10:47

Iedzīvotājs

Cik no sapulcē klātesošajiem vispār pateica kaut ko konkrētu par līgumu? Kad tika jautāts, kuri punkti līgumā nav pieņemami, neviens neko konstruktīvu nepateica. Es, protams, atvainojos, bet arguments "Mēs neparakstīsim šo līgumu" un "mēs gribam individuālos līgumus" nav domājošu cilvēku arguments un tāpat nepaskaidro, kas tad "nepaklausīgoprāt" nav kārtībā ar to līgumu.
Sapulcē tāpat man tapa skaidrs, ka lielākā daļa iedzīvotāju līgumā nemaz nav iedziļinājušies, daži pat nav izlasījuši, bet visi akli uzticas mājas vecākajai. UN JA NU VIŅAI NAV TAISNĪBA???
Runājot par atbildību, līgumā ir skaidri un gaiši uzrakstīts, kas par ko ir atbildīgs, vai tā ir individuālajā? Pēc individuālā līguma, piemēram, par skaitītāju rādījumu nodošanu esmu atbildīgs es, tu un visi pārējie. Diemžēl pēdējā datumā pie skaitītāja biju vienīgais :))

pirms 2 gadiem, 2018.12.02 13:28

Ilmārs

Es saprotu, ka es komunicēju ar garā vāju cilvēku, kas pats neko nesaprot un kuļ tikai tukšus salmus cenšoties pierādīt kaut ko, pats nezin ko. Laiks parādīs, kas ir kas un saliks visu savās vietās. Lai nu kā, iedzīvotāji ir maksātāji un iedzīvotājiem ir tiesības izteikt savu viedokli un pieņemt lēmumus, kas arī šajā kopsapulcē notika. Nezinu kurā kopsapulcē biji Tu , mūsu nekas nesakrīt ar Tavu rakstīto. Laikam esi no sapņotājiem nevis no reālistiem.

pirms 2 gadiem, 2018.12.02 15:50

Ilmāram

Kāpēc Artūr slēpies zem sveša vārda ?

pirms 2 gadiem, 2018.12.02 16:30

Iedzīvotājs

Lai kurs runātu par tukšu salmu kulšanu, Ilmār!
Apvainojumus cilvēki sāk izteikt situācijās, kad citu argumentu nav. Nu galvenais, ka Tu tāds garā stiprs cilvēks...
Mēs noteikti esam bijuši dažādās sapulcēs, jo, cik saprotu, tad jums tika pieņemts kāds lēmums. Ar to arī apsveicu!

pirms 2 gadiem, 2018.12.02 16:34

Citu datumu laikraksti