Ir savs saliedēta novada modelis 18

Jau otra vasara, kopš Gulbenes novada domi vada no uzņēmējdarbības vides nākušais Normunds Audzišs (ZZS). Pagājis gads un divi mēneši priekšsēdētāja amatā, līdz N.Audzišam ir izdevies uzsākt jaunas darbinieku komandas komplektēšanu......

(Rakstā ir 12547 simboli...)

Lasīt visu rakstu...

Pievieno komentāru

Komentāri 18

....

Sava korumpēta novada modelis jau ir, bet labāk brauc uz savu Rīgu atpakaļ.

pirms gada, 2019.06.18 10:36

? AUDZIŠAM

Kāpēc novada domē ir tik daudz darbinieku, pustukši lauki, pustukša pilsēta, bet šie tik sēž, cik ilgi vēl?

pirms gada, 2019.06.18 13:45

starij

kā tas ir iespējams daudzus gadus tas cilvēks man personīgi maksāja melno naudu uz rokas t'tad apzaga valsti tagad vada Gulbenes novadu tātad māki zagt un tiksi augstā amatā

pirms gada, 2019.06.18 11:05

Aldis

Neko ievērojamu jaunais un jaunie nav paveikuši! Plastmasas puķu podi jūnijā? Salikti savi cilvēki amatos, likvidētas skolas, izpostītas ģimenes, samazināti štati pārvaldēs, iestādēs un.uztaisīts plašs kolhozs domē. Cilvēku stipri mazāk kā 2009.gadā, skolu pavisam un ir 3 personaldaļā, kur agrāk bija 1, vesels kolhozs grāmatvežu, kur tagad ir programmas, izpilddirektora vietnieks...kas gan interesē vadību, ja dzīvo Rīgā! Pat uz pasākumiem sestdienās, svētdienās tikai Caunītis piedalās...skumji...bet velēšanas būs drīz. Parki tāpat nekopti, ielas no centra u.c. Tā nekad vēl nav bijis novadā!

pirms gada, 2019.06.18 13:11

:) tam Aldis

Neredzu iemeslu panikai. Skolas likvidē, jo cilvēku nav. Cilvēku nav, jo nav adekvātu algu. Domes ģimenes neposta. Tās posta paši cilvēki. Tagad daži ar datoriem tiek galā ar to, ko līdz šim pavirši vai pat vispār nedarīja desmitiem cilvēku.

pirms gada, 2019.06.19 18:48

Hi uz :) tam Aldis

Kas domāts ar vārdu salikumu "domes ģimenes neposta"? Amizanti. Vai tīšām jebšu gadījās tā uzrakstīt? Ka saka, rakstītājam rokas par īsu līdz "domes ģimenēm"?

pirms gada, 2019.06.20 13:58

...

Sāpīgi, aizskaroši un pretīgi kā tiek noliegts iepriekšējo gulbeniešu paaudžu darbs, bet kur ir pašu darba rezultāts???

pirms gada, 2019.06.18 11:10

Zaiga

Pašu rezultāts- aizdabūti prom visi, kuri strādāja, kuri nebaidījās paust savu viedokli, kuri vnk truli nemāja visam ar galvu. Viss kluss un mierīgs. Vai tiešām vadība neredz, ka uzņēmējdarbība cik ir tik ir, novada svētku vairs nav, Emzes parks nav vairs parks, Rūdolfa parks tāpat. Gulbīšu parkā nekas nav mainījies, kļuvis modernāks. Ir taču 21gs. Vienīgi skaistas runas un štatu pieaugums domē. Kuram gan interesē lauku pagasti, iedzīvotāji? Uz vēlēšanām sāksies skraidīšana pa katru pagastu, tad redzēsiet kādu debesmannu solīs. Tas lūk ir jauno darbs. Žēl Stāmerienas un Galgauskas skolas, aizskrēja vilcienam pa priekšu kā ar slimnīcu, varēja būt taču 35 bērni skolā pēc MK. Sāp.

pirms gada, 2019.06.18 13:20

Pie joda

Būvvaldi jau sen vajadzētu izkomplektēt...

pirms gada, 2019.06.18 11:32

Urbis

Līdz nakamajām vēlēšanām japaspēj iegrābt cik var...

pirms gada, 2019.06.18 14:57

Oskars Blumfelds

tiešām skan un izskatās bezkaunīgi bildē redzamais tipāžs gadiem ir maksājis aplokšņu algas dimdiņu kāpostos, krāpies ar nodokļiem tādējādi grāvis LATVIJAS VALSTI un tagad tavu laimi ir nokomplektējis sev jaunu komandu t.i. bandu, kuras vienīgais mērķis ir vairot kāposta , kraukļa, reliģiozā mazura, kolhoznieka stasika un dažu citu līdzīgu subjektu labklājību, uz Gulbenes un tās novada vienkāršo cilvēku rēķina.
Zelta nagla visam , vēl uzkārt pilsētai kaklā slidkalniņu, ar divām šūpolēm un vienu smilšu kasti par 1500000 Euro nodokļu maksātāju naudas.

pirms gada, 2019.06.18 16:44

vw sharan

Gribētu jau piebiedroties kaku mētātājiem, bet, ja tā aizdomājas, kādus kaklus var sastapt veikalā vai autoservisā, šaubos, ka jebkurš tipāžs šajā amatā metiktu no***s. Gulbene tač ir bojāto preču noliktava - vieni bezgaumīgi ğērbti inbredi, kuriem prātā tik apēst ogu kūku un nokopoties ar jebko, kam ir pulss.

pirms gada, 2019.06.18 19:18

lauku vecis

Novada pašvaldība nav privāts SIA, kur var eksperimentēt. Ja nu kas gadījumā neizdodas "uztaisu" jaunu
SIA. Neviens īpaši nepārmetīs. Šādā amatā tomēr arī kaut kas jāsaprot.

pirms gada, 2019.06.20 12:12

Laima

Jā, nav 90tie un nav SIA, to arī šis priekšnieks nesaprot, tāpēc nekas nenotiek! Un pašvaldība nav uzņēmējdarbība, te nepelna, bet PALĪDZ un strādā priekš iedzīvotājiem! Vislabākais ir sacītais par pagastu pārvaldēm, ka nevar strādāt atsevišķi...mīļie, katrs pagasts ir savādāks, tad kā var visi strādāt tikai pēc domes diktāta? Kurš gan ja ne pagasts vislabāk zin par saviem iedzīvotājiem? Nu gan esam riktīgās Auzās....

pirms gada, 2019.06.20 13:39

Andris

Hei vadība, jau startā galīgi garām apzīmējums Saliedēts...tāds var būt administrācijas kolektīvs! Bet ne novads! Novadā ir dažādi pagasti, dažādas iestādes, katra ar savu nozīmi, tātad jābūt ar dažādiem pamanāmiem rezultātiem, dažādu darbu. Pašlaik kaut kas notiek, nepamanāms. Šis ir spilgts SIA modelis, bet neder pašvaldībai. Rakstu izlasot paliek skumji, būs dažnedažādas pārmaiņas, tikai nekur nedzird par plānoto darbu un rezultātiem. Pārmainot saskaitāmos, summa nemainās. Nu un ka pārvaldes taps? Kas tad strādās?Tie paši vēži? Tak tie nav darītāji, notiek tikai eksistēšana.

pirms gada, 2019.06.21 08:00

Inta

Neko neizsakoša intervija- frāzes un kaut kādas vīzijas, ka mēs samainīsim kadrus, tad visu no centra vadīsim, naudu pārliksim citā kulīte un viss notiks. Nenotiks. Domes vadība nedzird novada cilvēkus, neklausās. Negrib cilvēki pārmaiņas pārmaiņu pēc un grib sakārtotas lietas jau esošās, tad var sperties uz priekšu, taču nav saimnieka un līdera, ir fīrētajs ar blici.

pirms gada, 2019.06.21 09:16

kultūra (dejotājs)

Diemžēl jau pirmais viedoklis par kultūras vadītāju ir izveidojies kultūras darbiniekiem. Ballīšu un diskotēku ieviesēja. Kultūra nav balle, kultūra ir sistēma. Nav sapratnes! Žēl.

pirms gada, 2019.06.21 09:38

Citu datumu laikraksti