Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Konflikts iziet ārpus domes sienām 26

Vakar, 10.janvārī, “Dzirkstele” saņēma e-pastu, kurā pievienots audioieraksta fails, kā arī vēstule, ko  parakstījusi pašvaldības aģentūras “Gulbenes novada kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” vadītāja Iveta Kovtuņenko. Ieskats “politiskajā......

(Rakstā ir 3548 simboli...)

Lasīt visu rakstu...

Pievieno komentāru

Komentāri 26

jh

Nu īsts tirliņš, no vīrieša ne smakas jau vizuālā ziņā!

pirms gada, 2019.01.11 10:34

ilze

Ļoti dīvaini viss tai domē notiek??? No kura laika darbiniekus sāk darbā pieņemt un no darba atbrīvot deputāti? Priekš kam tad ir domāta novada domes vadība, izskatās ka domes priekšnieks galīgi nav savā vietā. Vienkārši sakot, vīrieši bez mugurkaula, ārprāts, ārprāts, kauns par to vien, ka Gulbenē tā notiek! Kā tādā darba kolektīvā un tādā darba gaisotnē ir iespējams strādāt???

pirms gada, 2019.01.11 10:49

ann

Man liekas ,ka vieta vajadzīga savējam,tadēļ tas troksnis.

pirms gada, 2019.01.11 11:17

biezpiens

Īstus vīriešus vajag ostīt awotu gaterī!

pirms gada, 2019.01.11 10:53

Iveta Kovtuņenko

Labdien, visiem!
1. Šis konflikts notika jau novembra beigās, ņemot vērā brīdinājumus, ka šī deputāta vizītes ir...ierakstīju sarunu savai aizsardzībai.
2. Šī publicētā vēstule un ieraksts bija domāti tikai un vienīgi personīgi deputātiem, informējot viņus par kolēģa draudiem man.
3. Katrs cilvēks visus netīrumus...atstāj vecajā gadā un jaunajā uzsāk jaunu dzīvi, domāju to zin ikkatrs komentētājs, ikkatrs cilvēks.
4. Ziemassvētki ir piedošanas laiks, esmu M.B.visu piedevusi, ne man tiesāt cilvēkus.
5. Esmu pārsteigta par vecu notikumu cilāšanu...ir jādzīvo uz priekšu, tik daudz jaunu, nozīmīgu notikumu būs Gulbenes novadā, jādomā gaišas, pozitīvas domas, jārealizē jauni projekti, sapņi!
6. Neko neesmu sūtījusi Dzirkstelei, jo šis notikums ir atstāts dziļi pagātnē!
7. Žēl, ka tagad uzsākot jauno gadu...tiek pacelts tāds vecs notikums, lai visiem daudz veiksmes un izdošanās jaunajā gadā! Lai starp visiem valda miers!
Ar cieņu, Iveta Kovtuņenko

pirms gada, 2019.01.11 11:16

?

Kā lai notic? Dzirkstele sev vairo reitingu? Gan jau kādam sūtīji. Un ja sūtīji, tad jau vēlējies, lai citi uzzina...

pirms gada, 2019.01.11 11:24

Agnese

Saprotu Jūs, Iveta, ka nevēlējāties šī notikuma publicitāti. Mēs, latvieši, neprotam sevi aizstāvēt, ciešam līdz pilnīgam spēku izsīkumam un tad klusi aizejam... Taču ne šoreiz! Nedrīkst ļaut, lai nekrietns puišelis, kas deputāta krēslu izmanto savām spēlītēm un ambīcijām, neatmaskots turpina savas sīkās neķītrības. Jūs esat darījusi Gulbenes attīstības labā vairāk kā reti kurš. Pateicoties tūrisma attīstībai, daudzi mazie uzņēmēji ir varējuši palikt šeit un nopelnīt maizes riecienam. Kas ir Mārtiņš Bogdans? Ko viņš ir paveicis Gulbenes novada labā? - Neko neesmu ne redzējusi, ne dzirdējusi. Varbūt viņam vajadzētu pāriet no "No sirds Latvijai" uz "No sirds pašlabumam un ambīcijām"!

pirms gada, 2019.01.11 17:08

Q

Diemžēl nevar ticēt nevienam vārdam! Tukša muca tālu skan! Jau iepriekš novērots, ka taciņa uz redakciju labi iestaigāta un zināma. Fui,fui...

pirms gada, 2019.01.13 09:24

Anna

Tajā domē taču visu laiku plēšas savā starpā tās bābas kā tādā čūsku midzenī. To visa pilsēta zina,paši stāsta. Lai tik villojas viņi,vismaz interesanti.

pirms gada, 2019.01.11 11:29

hmm

Tur tik tiešām ir kā īstā čūsku midzenī, tas taču ārprāts. Vajadzētu visas atlaist un pieņemt pavisam citus darbiniekus, kas būtu kompetenti, zinoši, godīgi un strādātu ar vislielāko atdevi!

pirms gada, 2019.01.11 12:54

Ance

Kādi cilvēki ir ievēlēti deputātos un kādi strādā domē, tas ir ārprāts, tāpēc jau mēs esam tur, kur esam. Kur tad paliek valsts iestādē strādājošo ētikas normu ievērošana, kāda saskarsme un komunikācija, kā pamatskolas līmenī??? Tad jau nav nekādas nozīmes ikgadējai darbinieku vērtēšanai, ja valsts iestādē vēl līdz šim brīdim ir tāds līmenis. Tas viss vēl vairāk grauj valsts iestāžu darbinieku reputāciju. Ja ar jurista izglītību cilvēks tā var rīkoties, tad man liekas, ka viņam tas diploms ir nopirkts un tādiem vietas nevajadzētu būt valsts pārvaldē, lai iet uz gateri un strādā!

pirms gada, 2019.01.11 12:51

Es

Pēc viena nespried par visiem! Kurš tādus deputātus ievēlēja? Sudrabas partija atnesa pārmaiņas!

pirms gada, 2019.01.11 13:32

fakts

nevajag visus mērīt pēc vienas mērauklas!Tas ir bezgaumīgi!

pirms gada, 2019.01.11 13:42

vēl strādājošā

tā darbinieku vērtēšana ir cilvēku pazemošana. vispār nevērtē darbu, skatās pēc deguniem kā māki ielīst...kāds rada gabals esi...darbinieks nedrīkst izteikt savas domas, ir jāizzīlē, kas šodien priekšniecībai patiks. vispirms vajadzētu vērtēt augstākos amatos strādājošos vai viņus var laist klāt padotajiem vai caur stiklu runāt kā cietumā.

pirms gada, 2019.01.11 17:45

Dita

Nav ko tur mērīt, tā arī ir, visi tur ir vienādi, tas kurš grib būt pareizāks un kaut ko darīt, no tā ātri vien atbrīvojas, lai vieglāka dzīve būtu pašiem. Ja kuram ir vēlēšanās savu godu aptraipīt un pašcieņu iedragāt, tad lai iet strādāt uz šo iestādi.

pirms gada, 2019.01.11 15:38

visu redzošā acs

Interesanti, ka pirmais raksts uzrakstīts pirmajā personā-es, man! Aprakstīts tādās niansēs, kādās citi zināt nevarēja. Te pēkšņi paziņo, ka neko nav sūtījusi? Kaut kā nelīmējas tas viss!

pirms gada, 2019.01.11 17:03

Iveta Kovtuņenko

Šī vēstule! tika nosūtīta personīgi deputātiem!, lai informētu par kolēģa draudiem. Nevienam vairāk un jau sen! Kā šī vēstule nonāca Dzirksteles e pastā, nezinu. Es no sevis rakstīju tikai un vienīgi deputātiem. Šis notikums ir sens. Visam pielikts punkts. Jūs taču arī neviens par senu strīdu nerunājiet 365 dienas gadā? Novadā ir daudz aktuālākas, jaunas lietas.

pirms gada, 2019.01.11 17:48

Dzintra

Tāpēc ka nebija gaidījusi, ka visi pašu apries. Tāpēc tagad kaut kā mēģina izlocīties, tikai nesanāk viņai notēlot labiņo. Neviens jau tam netic.

pirms gada, 2019.01.11 17:50

Zeme atveries

Runā, kā pagājušajā gadsimtā par nezin kur radušos papīra lapiņu. E - pastam var redzēt, kam sūtīts, no kā sūtīts, kad sūtīts u.t.t. Visu var ātri noskaidrot, ja vien ir vēlēšanās to darīt. Te jau vairāk izskatās pēc šova.

pirms gada, 2019.01.11 18:23

Kaija

Diemžēl mūsu novadā daudzi labi cilvēki ir spiesti atstāt savus amatus, jo nepatīk novada domes vadībai.
Gulbenes namos, novada domē kultūrā, tagad tūrismā bija spēcīgi cilvēki. Novada dome noēda. Kas pie mums notiek ?

pirms gada, 2019.01.11 21:25

Kaijai

Piemēram kuri?

pirms gada, 2019.01.11 23:42

Piemēram kuri...

Ja nezini, tad arī nezināsi, mokies.

pirms gada, 2019.01.12 11:05

!!!!!

Abi totāli stulbeņi.
Kā vecajā, labajā Limuzīnā- "..Jūsu šķūnītī nokauts vepris gulējis, bet tāds pamatīgs, brangs gan! Un apkārt tādi kā melni kaķi, kā fašisti... čum un mudž! Un tikmēr situšies, kamēr škūnītis čupā gan!.."

pirms gada, 2019.01.12 16:58

es

Kad vina stradaja Vecgulbenes muiza no darbiniekiem dzirdeju visadas fokusu zinas,ka nacas smieties par vinas panemieniem darba,pilnigi lidz raganiskie ritualiem,kas bija tiem japilda darba vieta.Tad tas lika aizdomaties par so sievieti.Pec tam jau atradas dome ar Stepanova gadibu, jo muiza tika labi uzdzivots kopa.

pirms gada, 2019.01.13 08:13

.

Ja dāma pati iesūtīja šo rakstu, (kas visticamāk arī ir taisnība, jo būsim reāli- kuram citam cilvēkam par šo būtu interese) vismaz varēja uzņemties atbildībi par sekām, nevis izlikties, nesaņemot cerēto uzmanību un žēlošanu. Bēdīgi! Tiešām Dievs dod izveseļoties..mentāli.

pirms gada, 2019.01.13 21:02

elza

Nu, interese aizsūtīt varēja būt ne tikai viņai!

pirms gada, 2019.01.14 12:58

Citu datumu laikraksti

 • Izmaiņas pavada neziņa

  Izmaiņas pavada neziņa

  Šā gada sākumā stājusies spēkā sistēma, kas paredz valsts apmaksātās veselības pilno pakalpojumu klāstu tikai sociāli apdrošinātiem iedzīvotājiem....

 • Sarunas, pārdomas un vīns 3

  Sarunas, pārdomas un vīns

  Madonā jaunā kvartālā skaistā privātmājā atrodas uzņēmums “Domu pietura”, kas jau sesto gadu ražo vīnu. Tā ir vieta sarunām, pārdomām, vīna...

 • Nedēļa vēsturē 10

  Nedēļa vēsturē

  Interneta laikmetā, šķiet, vienā mirklī varam uzzināt par jebkuru notikumu, kas norisinās plašajā pasaulē. Un nereti rodas jautājums – vai tagad...

 • Dejo ar attieksmi 7

  Dejo ar attieksmi

  20 dejas trīs stundu garajā koncertā ar attieksmi izdejoja “Zelta Rūsiņš”, uz skatuves bija sapulcināti gan esošie, gan bijušie dejotāji, no sirds...

 • Dzīve ir kā šūpoles 3

  Dzīve ir kā šūpoles

  Irēna un Valdis Stonkas no Līgo pagasta šogad svin 55 gadu kāzu jubileju. Irēna ir liela dziesmu mīļotāja, viņas mīļākā dziesma ir “Dzīvīte, dzīvīte,...

 • Seniori dāvina “Veiksmes pogas” 4

  Seniori dāvina “Veiksmes pogas”

  Kā ik gadu Ziemassvētkos sarīkojumā tikās Gulbenes pilsētas pensionāru biedrības biedri un pensionāri. Gulbenes kultūras centrā bija pulcējušies...