Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kurā brīdī

Mīļais, kurā mirklī mēs pagājām viens otram garām?

Mīļais, kurā mirklī mēs pagājām viens otram garām? Vai tobrīd, kad tu kā uzplaukšanas prieku sajutis krokuss pārgalvīgi spraucies caur lēnām plokošo sērsnas segu, bet es savus sapņus izauklēju ziedošās lazdu spurdzēs?
Mīļais, kurā mirklī mēs nesaklausījām viens otru? Vai tobrīd, kad tu kā cīrulis augstu gaisā izdalīji savus pavasara sveicienus, bet es audu trauslu plīvuru balto vizbuļu norā?
Mīļais, kurā mirklī mēs neieskatījāmies viens otram acīs? Vai tobrīd, kad tu kā mūžam steidzīgais strauta vilnis aiztraucies man garām, bet es izsnigu baltās ievziedu ilgās... tavās pēdās?
Kurā brīdī, būdami viens otram turpat blakus, ziedēdami un gavilēdami, ritēdami un dāvādami, mēs viens otru pazaudējām?.

Citu datumu laikraksti

  • Iebilst tirdzniecībai

    Lauku pasta nodaļās iespējams abonēt laikrakstus un žurnālus, veikt komunālos maksājumus, kā arī iegādāties pirmās nepieciešamības preces.Lauku pasta...

  • Diskutēs par ganību periodu un slimībām

    Rajona padomes 3.stāva zālē 28.aprīlī pulksten 11.00 uz semināru aicināti lauksaimnieki, kas nodarbojas ar lopkopību.Rajona padomes 3.stāva zālē...

  • Rajonā sākas graudaugu sēja

    Izmantojot saulaino, sauso un silto laiku, zemnieki krietni agrāk nekā pērn sākuši sēt labību, auzas, rapsi un facēliju.Izmantojot saulaino, sauso un...