Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Paceļ balto karogu “Sila” aizstāvju priekšā 14

Neierasti ilgi – trīs stundas – turpinājās 29.augusta Gulbenes novada domes sēde. Tajā izskatīja 44 jautājumus. Deputāti daudz diskutēja, uzklausot arī citu klātesošo viedokli. Šī bija tā retā reize, kad uz sēdi ieradās visi 17 vietējie......

(Rakstā ir 5365 simboli...)

Lasīt visu rakstu...

Pievieno komentāru

Komentāri 14

?

Kur vēl var parakstīties? Es neesmu jaungulbeniete,bet esmu savas zemes patriote un esmu kategoriski pret,ka daži cilvēki izsaimnieko mūsu zemi un mežu.Un krauklis lai lasās prom,ja pat to nezin,kā apsaimnieko mežu.

pirms 9 mēnešiem, 2019.08.30 15:05

...

Bet vai Tu pati zini?

pirms 9 mēnešiem, 2019.08.30 18:55

?-...

es drīkstu arī nezināt,bet es zinu.Bet ja to nezin cilvēki-deputāti,kas lemj par visa novada vērtībām,tad viņiem tur nav vietas

pirms 9 mēnešiem, 2019.08.30 21:55

...

Tad jau deputātos jasavēl visi mežsargi, bet ko darīsim, ja būs jālemj par ceļa remontiem? Pārvēlēsim deputātus?

pirms 9 mēnešiem, 2019.08.31 20:32

?

Vai tādi deputāti mums vispār vajadzīgi,ja viņi neko nezin un māk tikai pacelt roku?Tā jau tagad ir,ka neko nezin ,bet pie teikšanas gan gribās būt.Katrs domājošs cilvēks redz,kā jebkurā situācijā jārīkojas.Bet mūsu deputāti pat acīmredzamo neredz.Bet varbūt negrib redzēt,jo tā ir izdevīgi.Un mūsu jaunie,kas tiek pie teikšanas arī vieglu roku pārdod mūsu,veco,nosargāto,lai tik tiktu pie vieglas naudas. Labs mežs piemēram vidēji aug ap simts gadiemVispirms saražojat un izaudzējat,tad redzēsiet,kā tas ir un tad varēsiet pārdot.

pirms 9 mēnešiem, 2019.09.02 10:11

Jaungulbenes rīcības grupa

Mēs vairs parakstus nevācam, bet, ja ir aktīvi cilvēki, kas to vēlas darīt - tikai uz priekšu! Iesniegums, adresēts Audziša kungam, ar parakstiem jānogādā Gulbenes novada domē, klientu apkalpošanas centrā, obligāti paprasiet dokumenta kopiju.

pirms 9 mēnešiem, 2019.08.30 16:49

Janka

Normundiņš klusē jo viņam piķis aizgāja garām!

pirms 9 mēnešiem, 2019.08.31 07:28

reāli

Nekāds baltais karogs nav izkārts. Pagaidīs kamēr šūmēšanās norims un apstiprinās pa kluso. Savus 800 parakstus varēdiet iesālīt.

pirms 9 mēnešiem, 2019.08.31 13:22

Aivars Ignatāns

Patreiz domes deputātu vairākuma un Jaungulbenes iedzīvotāju pretīmstāvēšanā ir pauze. Deputāti, izliekot Silu uz izsoli, ir pieļāvuši kļūdu un pārkāpuši vismaz vienu likuma prasību izsoles pasludināšanā un vismaz vienu cita likuma prasību izsoles organizēšanā. Pie tam saistībā ar izsoli ir Gulbenes novadā līdz šim daudzskaitlīgākais iedzīvotāju protests pašvaldības voluntārai izrīcībai. Deputātu grupai, kura joprojām pastāv uz izsoles apstiprināšanu, nevajag lolot ilūzijas, ka izsole tiks atzīta par likumīgu. Divu likuma prasību pārkāpums ir pietiekošs iemesls, lai izsole tiktu atcelta. Ja izsoli neatcels paši deputāti, tad ar vislielāko varbūtību to izdarīs tiesa. Deputātiem ir jāsaprot, ka jaungulbenieši neļaus tā vienkārši iztirgot viņu teritoriju un vidi, kas ir vitāli nepieciešama viņiem pašiem.

pirms 9 mēnešiem, 2019.09.01 00:07

Aivars Ignatāns

Ceturtdien, 5.septembrī, Gulbenes domes piedāvātajās pārrunās ar jaungulbeniešiem ir iespējama tikai šāda dienas kārtība:
1. Gulbenes domes deputāti atvainojas, ka ir pārkāpuši likuma Par pašvaldībām 77.pantu un ir izlikuši izsolē iedzīvotājiem būtiski nepieciešamo mežu-parku 142 hektāru platībā.
2. Gulbenes domes deputāti apsola, ka mēģinās atcelt izsoli ar pēc iespējas mazākiem finansiāliem zaudējumiem priekš pašvaldības budžeta.
Jebkādas pārrunas par citām tēmām ir liekas un Gulbenes domes deputāti var necerēt, ka izdosies apvārdot sabiedrību, lai tā piekristu darījumam ar Silu.

pirms 9 mēnešiem, 2019.09.01 11:09

Zaiga

Kā tāda zviedru firmiņa ar nekādu apgrozījumu var samaksāt 880000 EUR? Kā? Un Gulbenes pašvaldība zemi pārdod zviedriem, ārprāts!

pirms 9 mēnešiem, 2019.09.02 11:02

Aldis

Neļausim izpārdot Latvijas zemi kura tika atgūta neatkarības cīņās .

pirms 9 mēnešiem, 2019.09.01 11:25

Citu datumu laikraksti

 • Atbalsta jaunos mediķus

  Atbalsta jaunos mediķus  1

  Kārtējo reizi Saeimā diskusijas rosina situācija veselības aprūpē, jo medicīnas personāla trūkums rada dramatiskas sekas ne tikai Daugavpilī, kur...

 • Pret ko iemaina unikālo “Silu”? 2

  Pret ko iemaina unikālo “Silu”?  77

  “Mēs neviens iepriekš neko nezinājām. Uzzinājām, kad viss jau bija noticis. Trūkst vārdu par notikušo... Vai tad tiešām novada pašvaldība nevarēja...

 • Apgāžas jau otrais auto uz Balvu ceļa

  Apgāžas jau otrais auto uz Balvu ceļa

  Sestdien, 16.augustā, uz rekonstruējamā Gulbenes - Balvu ceļa atkal jau apgāzusies automašīna - “Dzirksteli” informēja kāds aculiecinieks. Divu...