Pašvaldība negrib vairāk iesaistīties siltapgādes problēmu risināšanā Stāķos un Šķieneros 8

Joprojām nav atrisināta situācija ar siltumapgādes līgumiem pusē daudzdzīvokļu māju Stradu pagasta Stāķos un Šķieneros. 1.novembrī bija māju vecāko tikšanās ar SIA “Gulbenes nami” vadību.

“Bija saturīga tikšanās. Koplīguma variantu mēs vairs neizskatījām, to nolikām malā. Pārgājām uz diskusiju par divpusēju jeb individuālo līgumu slēgšanu. Viss beidzās ar to, ka uzņēmuma vadītājs Rihards Korns dosies pie Gulbenes novada domes priekšsēdētāja Normunda Audziša. Mēģināsim rast kopsaucēju,” saka mājas “Šķieneri 10” vecākā Ilona Pitkeviča.

Oktobra vidū gan viņa saņēmusi rakstisku atbildi uz savu vēstuli, kurā N.Audzišs lūdzis, lai viņa ar pretenzijām vēršas tieši SIA “Gulbenes nami”.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

?

Par ko tad Audzišs algu saņem ja nevar atrisināt vienkāršu jautājumu?

pirms 3 gadiem, 2018.11.09 15:13

Iedzīvotājs

Jau otro apkures sezonu nevar vienoties par līgumiem. Novads, SIA kapitāldaļu turētājs ar juristu nodaļu, tāpat SIA Gulbenes nami ir jurists jurista galā, nav spējīgi sagatavot abpusēji izdevīgus līgumus. Tas nozīmē, ka cilvēki un viņu intereses viņiem ir pēdējā vietā, galvenais, lai tik maksā augstos tarifus. Cik ilgi tas Rīgas darbonis ņirgāsies par iedzīvotājiem ? Novada vadībai izskatās, ka vispār nav teikšanas. Atkal no gala sākas futbola spēle, viens sūta pie otra, konkrētas atbildes nav ne uz vienu no iedzīvotāju jautājumiem.

pirms 3 gadiem, 2018.11.09 17:51

Arī iedzīvotājs

Tie tā saucamie juristi nevar tikt galā pat ar ļaunprātīgiem nemaksātājiem, kur nu vēl ar normālu līgumu sastādīšanu. Ja sāktu viņiem maksāt par padarīto darbu un rezultātiem, tad gan savas pakaļas un galvas kustinātu.

pirms 3 gadiem, 2018.11.10 22:11

Silvis

Negrib vai nav spējīgi atrisināt ? Cik ilgi var lūgties ? Tajā sia neko nav iespējams atrisināt, kā pie lieliem kungiem, iepriekš jāpiesakās, rezultātā, cik gudrs iegāji tik gudrs izgāji. Pilnīgas nulles, naudu to gan no mājām noņem. Uzaicināsim Bez Tabu, varbūt, kas mainīsies.

pirms 3 gadiem, 2018.11.09 17:57

Trohtjebedohtjebe

Sākumā gribēja būt baigais diplomāts, bet tad saprata, ka auzas. Pitkeviča un Leite-Berge ir kā cauras mucas, kas tālu skan, net likumus ne ievēro, ne zin.

pirms 3 gadiem, 2018.11.09 18:54

Anita

Likumi visiem ir vieni, nevajag tēlot zinīti. Katrs jurists likumus skaidro un izprot citādāk. Ir tikai apsveicami, ka kāds var nostāties pretī, parādīt, ka ne jau visi mazpilsētās ir muļķi.

pirms 3 gadiem, 2018.11.09 23:38

Ilmārs

Kuram tad tagad no Gulbenes namu darbiniekiem tika dots uzdevums ielikt aizstāvības komentāru?
To ir viegli atšifrēt, saprotu, kad tikšanās notika Gulbenes namos. Tātad viņi tikai zina, kas uz šo tikšanos bija ieradies. Labāk būtu strādājuši iedzīvotāju interesēs. Tagad rodas jautājums, kur skatās domes priekšsēdētājs un visi tā dēvētie "tautas kalpi". Izskatās, kad visi brangi paēduši no tā paša katla.
Cik ilgi šīs nekārtības turpināsies?

pirms 3 gadiem, 2018.11.10 16:49

bende

kamer ir aitas-bus cirpeji.kamer netaisnibai neseko sods-bus visatlautiba.sen zinams-ka novada mordas barojas no pasvaldibu sia.nevajag blet,bet cinities par savam tiesibam...

pirms 3 gadiem, 2018.11.11 11:50

Citu datumu laikraksti

 • Gluži vai dzirnavnieku dinastija 5

  Gluži vai dzirnavnieku dinastija

  Šis stāsts noteikti ir grāmatas vērts. “Dzirkstelei” bija iespēja ciemoties pie Maijas un Jura Lūkiniem Lejasciema pusē, kuri dalījās savās atmiņās,...

 • Izvērš ražošanu un palielina darba vietu skaitu 3

  Izvērš ražošanu un palielina darba vietu skaitu  6

  Izmantojot Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansējumu, SIA “Kraujas Z” (mežizstrādes uzņēmums jau 18 gadus, bet līdz 2005.gadam strādāja ar...

 • Atklāj vietējo meistaru darbu izstādi 5

  Atklāj vietējo meistaru darbu izstādi

  Vakar Gulbenes novada vēstures un mākslas muzejā svinīgi tika atklāta lietišķās mākslas un amatniecības izstāde „Rotā un rotājies par godu Latvijai”....