Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Piedāvā slēgt trīs skolas un reorganizēt četras 26

Apliešanai ar aukstu ūdeni līdzinās pašvaldības darba grupas izbraucieni uz septiņām Gulbenes novada skolām. Iedzīvotāji ir satriekti pēc šonedēļ notikušajām sanāksmēm Stāmerienas un Galgauskas pamatskolās, Lejasciema vidusskolā un......

(Rakstā ir 11987 simboli...)

Lasīt visu rakstu...

Pievieno komentāru

Komentāri 26

Beidzot vismaz sakārtos skolu tīklu,bet varēja to izdarīt pirms diviem gadiem.Ja bērnu nav ,tad neredzu jēgu tam troksnim.

pirms gada, 2019.02.15 12:43

Es

Jā, tikai ir viens liels jautājums, kā izvēlas skolas, kuras slēgs vai reorganizēs? Tā pati visu pieminētā Stāķu skola, kurai neviens pat nav iedomājies rokas pielikt..... Kā ar Galgauskas skolu? Kādēļ paliek Tirzas skola, no kuras līdz Lizumam nav tālu..... kaut arī Galgauskā ir lielāka skola kā piemēram Stāķos, kā arī pilnīgi jauna sporta halle.... smieklīgi viss tas liekas.... visam apakšā ir kas vairāk, ne tikai iemesls, ka bērnu nav..... Tirza, Galgauska, Stāķi...... pēc loģikas, kurai skolai būtu jāpaliek? Ja no Tirzas līdz Lizumam ir daži kilometri, un no Stāķiem līdz Gulbenei ik pēc stundas kursē autobuss..... tad jautājums KĀPĒC??? Tas pats ir ar Gulbenes sākumskolu..... murgs viens liels, bija vidusskola, reorganizēja pa sākumskolu, bet tagad atkal kaut ko veidos un mainīs, tak tur lelles nemācās, bet dzīvi bērni, puika pagājušo gadu mainīja skolu, jo redz Ģimnāzijā neņēma, skatos, ka ar jauno mācību gadu atkal varēs nākt atpakaļ ...... SVIESTS!!!

pirms gada, 2019.02.15 14:08

!!!

Tirzu nevar tā vienkārši matemātiski vērtēt - nav tālu Lizums! No pagasta otra gala Virānē ir tălu. Arī no Druvienas, kur nolikvidēja skolu, bērni droši vien brauc uz Tirzu.

pirms gada, 2019.02.15 16:09

!

Virānes skolniekus ved uz Cesvaini.Druviena -stipri tuvāk Lizums.

pirms 12 mēnešiem, 2019.02.17 16:40

Tā lūk

Lai Gulbenes novada valsts gimnāzija pastāvētu, nepieciešams skolēnu skaits. Vēl viena nianse ģimnāzijai - izcilas sekmes mācībās, mācību olimpiādēs gūt labus rezultātus.

pirms gada, 2019.02.15 14:14

s

Škelem butu jaatkapjas, rakstiet, zvanit bezTabu, lai atbrauc un paskatas STAKUS UN gALGAUSKAS SKOLU UN SALIDZI NA TELPU ATBILSTIBU SKOLAI ABĀS VIETĀS. STAKI TAK 3 KM -PILSETA AR AUTOBUSU SATIKSMI, BET TE GRIB BERNUS MOCIT PARVADAJOT KA PRECI NO VIENA PAGASTA UZ CITU !!!!!!!!

pirms 12 mēnešiem, 2019.02.21 18:18

Attieksme

Krāslavā izvēlās saglabāt valsts ģimnāziju, un reorganizē vidusskolu. Gulbenē, izskatās, ar vieglu roku upurēs valsts ģimnāziju par labu populistiskai vidusskolai.

pirms gada, 2019.02.15 16:27

Jāāāāāāāā

Nu bet kam tad ir šīs daudzās komisijas? Lai izvērtē KĀPĒC bērni izvēlas vidusskolas, nevis ģimnāziju un meklē risinājumu. Aizklapēt var visu un visus, jo tas ir pats vienkāršākais.

pirms 12 mēnešiem, 2019.02.22 07:47

Es

Atbilde !!! Vispār Druviena-Tirza un Druviena-Lizums ir gandrīz identiski attālumi :)

pirms gada, 2019.02.15 18:32

abc

Ko Audzišs murgo, ka tas viss nav saistīts ar naudas ekonomiju. Pēc viņa taitā var padomāt, ka lauku skolās strādā vieni senili neprofesionāli pedagogi, jo nespēj nodrošināt izglītības kvalitāti. Vai tas nav apvainojums skolotājiem??? Lauku skolās tiešām strādā PEDAGOGI, kuri atradī KATRAM bērnam individuālu pieeju mācību procesā. Ģimnāzijas stils- ja zini, tad labi, ja nē, tad pats vainīgs. Tāpēc arī skolēnu trūkst. Un tagad cenšamies ātri likvidēt laukus lai aizlāpītu caurumus pilsētā. Kāda kvalitāte kombinātā var būt??? Ko Audzišs murgo par jaunu pedagogu piesaisti, kur tad atlaistos liks, nav jau pensionāri?! Novadā būs atkal bezdarbs un nelaimīgi vecāki un bērni. Ai, kā te vajadzētu paKNABāt un no šī skatu punkta paskatīties uz reorganizāciju. Nesaprotu, kam tik daudz domnieku sēž, ja lauku jau tūdaļ nebūs, sevi neviens nav domājis reorganizēt?

pirms gada, 2019.02.15 18:41

Aija

Jā, jā, visu slēgs un reorganizēs, bet domē grāmatvežu kolhozs zels un plauks. Mīļā Dzirkstelīt, dariet zināmu iedzīvotājiem cik šajā mājā ir nodaļu un darbinieku. Kā var palikt tik pat daudz grāmatvežu un finansistu? Ko viņi darīs? Lūdzu atbildes studijā, lai visi zin.

pirms gada, 2019.02.15 19:09

abc

Kādas ir klašu telpas Stāķos un cik skolēnu??? Loti gribas zināt, kāpēc šī skola ir tik neaizskarama. jā, protams, ir zināms, kas to vada. bet tomēr, nesaprotu neko- pilsēta blakus, praktiski skolēni nekur tālu nav jāved. Pat Galgauskas skolas ēka izskatās pēc skolas. Pedagogi taču tādi paši kā citās skolās. Gribētos vēl "jā" pajautāt, ja pašam bērni ietu tādā skolā, kuru taisās slēgt un bērni būtu jāved, kas to zin kur, vai tad arī būtu prieks par tīkla sakārtošanu

pirms gada, 2019.02.15 18:52

...

Stāķos aiz sētas uzreiz kokapstrādes uzņēmums- kāda drošība???? Klašu telpas- daļa nepiemēroti mazas. Ja kāds zin- dodiet ziņu- kam rakstīt sūdzību, lai šis balagāns ap neaizskaramajiem Stāķiem beidzas!!!!

pirms gada, 2019.02.16 22:47

TV

ko nozīmē Galgauska "izskatās pēc skolas"? - Galgauska bija un arī IR skola, bet Stāķu "skola" ir kādreizējais PMK kantoris

pirms 12 mēnešiem, 2019.02.20 16:10

??????

Kāds var pateikt kāpēc nav skolēnu ģimnāzijā( viss tur ir lieliski)???? Kāpēc vecāki neizvēlas šo skolu?????

pirms gada, 2019.02.15 18:57

Jo...

tur neuzņem kuru katru, bet ar noteiktu vidējo atzīmi?

pirms gada, 2019.02.15 20:44

to-jo

beidz nu muldēt,ka skatās tikai pēc atzīmēm.Vispirms pēc deguniem.Manai meitai vispirms teica,ka tika,tad izrādījās,ka nē.Bet rudenī uz ģimnāziju gāja arī tādi,kas bija tālu aiz viņas.Nu nav tā spēle godīga,neviens man to neiestāstīs.Ar dēlu bija ļoti līdzīgi.Līdz 10 klasei viss labi,tad saradās nez no kurienes citi,vairs vieta neatlika.Tas nekas,ka jau septembrī daļa no atnācējiem bija gabalā.

pirms gada, 2019.02.15 21:53

es

Skolotājiem daļai ir augstprātīga attieksme pret vienkāršākiem bērniem un viņu vecākiem,tāpēc arī neizvēlas.Tur jau vieta galvenokārt '"KRĒJUMAM"".

pirms gada, 2019.02.15 21:57

Jo...

Interesanti, ka par 2. vidusskolu arī ir dzirdēts, ka pret “krējuma” bērniem izturas labāk, kā pret “vienkāršajiem”, ko nu?

pirms gada, 2019.02.15 22:42

es

Necienu tādu skolu un tādus skolotājus,nevienu skolu un tādu skolotāju.Un šoreiz runa bija par ģimnāziju.Ķeķere liet māk ļoti skaisti,tikai kā ir ar realitāti dzīvē.Paldies Dievam,vismaz tā matemātikas ir prom,no kuras nez cik klases atteicās.Tikai uz atsevišķiem skatījās,ne uz visiem kopumā.

pirms gada, 2019.02.16 09:04

Jo

Ģimnāzija noteiktā atzīme ir 3 balles. Ar zemāku neņem

pirms gada, 2019.02.16 10:00

es

beidz nu muldēt ģimnāzijas aizstāvi,tā kā es nezinātu ,kā tur ir.Drīz būs jāņem vispār bez atzīmēm,ja gribēs pastāvēt.

pirms gada, 2019.02.16 13:49

butane gas

Vienīgā pareizā rīcība šajæ gadījumā būtu izsūtīt uzteikuma vēstules kādiem 70% vietējo učeņu. Un, par to klaunu parka pikji, noalgot ārzemju pasniedzējus, vismaz uz 2 gadiem. Savādāk, šitais miests tik ripos no kalna lejā.

pirms 12 mēnešiem, 2019.02.17 16:14

ko nu

VAI Škelem nemaz nav kauns citu skolu priekšā ??????????? Ka tik paša Di ana nepaliek bez darba?? Lai tak sevi pierada kāda citā skol a un nokaunās TO skolotāju priekšā, kuri paliks bez darba tāpēc ka Stāki ir priviliģeti !!!!!!!!!!!!

pirms 12 mēnešiem, 2019.02.21 18:30

staki

SKOLAI nav pat atbilstošas virtuves un edamzāles, kā skolā butu jābut !! Vai to deputati vispar ir redzejuši un iz vertejuši šadas skolas atbilstibu berniem ?? Tak domajiet pirms kautko likvidejiet !!!!!

pirms 12 mēnešiem, 2019.02.21 18:54

Citu datumu laikraksti

 • Kā neuzķerties uz meliem?

  Kā neuzķerties uz meliem?

  Ja netiek kādu dienu internetā, iespējams, daļu sabiedrības pārņem sajūta, ka dzīve ir apstājusies. Internetā tagad notiek viss - iepirkšanās,...

 • Ceļavārdi liteniešiem un Latvijai 3

  Ceļavārdi liteniešiem un Latvijai

  Litenes pagasta mazajā zālē ir aizņemtas visas sēdvietas, jo daudzi vēlas būt klāt brīdī, kad ir atvēršanas svētki Jāņa Zvaigznes sestajai grāmatai...

 • Veiksmīgi darbojas dizaina jomā 4

  Veiksmīgi darbojas dizaina jomā

  Jau sešus gadus stāmereniete Eva Vīksniņa veiksmīgi darbojas pašas izveidotā radošā, mūsdienīgā un inovatīvā uzņēmumā SIA “DMS Sfēra”, kas dibināts...

 • “Sarma” pārspēj rekordus 6

  “Sarma” pārspēj rekordus

  “Sarma 2019” izcēlās arī ar lielo līdzjutēju atsaucību, par kuru atzinīgi izteicās daudzi sportisti, pamatīgais atkusnis ļāva skatītājiem sacelt...