Sen bija jāpieņem kardināli lēmumi 18

Lai gan Anatolijs Savickis vienmēr ir interesējies par politiku, ceļš līdz kļūšanai par deputātu bijis pagarš. Savulaik viņš pat domāja, ko studēt – vēsturi vai politoloģiju. “Uzskatu, ka visiem ir jābūt politiski aktīviem. Mums nav......

(Rakstā ir 8429 simboli...)

Lasīt visu rakstu...

Pievieno komentāru

Komentāri 18

Skrūve

Ak, Urbi, kā man gribētos redzēt tavu seju!

pirms 2 gadiem, 2018.03.02 19:40

goga

Turies, Anatolij, šādi komentāri ir politiķa darba blakne! Ir tāda suga - heiteri, kas šādi izklaidējas. Neņem galvā, neļauj ietekmēties un dari, kas jādara!

pirms 2 gadiem, 2018.03.03 18:29

Diāna

Anatolij, patiess prieks par tevi! Lai izdodas! Un sveicieni tavējiem!! ????????????????

pirms 2 gadiem, 2018.03.03 01:50

Vija

Kāpēc tad tiek pieņemti cilvēkiem tik ļoti nepieņemami lēmumi ???

pirms 2 gadiem, 2018.03.03 11:32

eh

Igauņi malači, jau dzemdējot valsti ielika tai taisnu mugurkaulu. Mūsējie savu reanimē, ģipsē, stutē un spaiļo jau kuro gadu desmitu. Tāpēc arī esam cik esam, un esam kur esam. Likumu - Tev būs maksāt par tēvu grēkiem septītajā paaudzē, neviens nav atcēlis:) Gribu redzēt cik šodienas lielie reformatori būs palikuši uz vietas un paši strēbs un bērniem liks strēbt savu šodien savārīto putru. Cik novērots, tad neviens domājošs cilvēks nenovēl saviem bērniem palikt šeit. Lūk, lokālpolitiķu kungi, izmainiet šo uzskatu un tad parunāsim par to vai jūsu darbam ir kāda jēga. Bērnus uz Rīgu un pierīgu, bet vietējiem tik p....at (pūdrējat) smadzenes.

pirms 2 gadiem, 2018.03.03 17:16

no Nāčas

Anatolijam, savulaik, bija jauka rakstu sērija 'Dzirkstelē' par tagadējā Nākotnes ielas masīva vēsturi. Esmu saglabājis. Ļoti apjomīgs un interesants darbs.

pirms 2 gadiem, 2018.03.03 18:07

bēda

Tiešām neviens nejūt, ka lauķi nolaiž pilsētu podā?

pirms 2 gadiem, 2018.03.03 18:11

Gulbis

Izlasīju visu rakstu.
Neko konkrētu deputāts nepateica. Nevienas idejas. Nekā, ko viņš vēlētos kā deputāts īstenot.
Kā attīstīt novadu/pilsētu?
Kā samazināt iedzīvotāju aizbraukšanu?
Kā vietējā līmenī atbalstīt dzimstības pieaugumu?
Kā veicināt nodarbinātības pieaugumu, atbalstīt esošo uzņēmējus un piesaistīt jaunus?
Lielākā iedzīvotāju daļa, manuprāt, man piekristu, ka mums ir vajadzīgs DARBS, par kuru normāli maksā.
Risinājumi - tas bija tas, ko es vēlējos izlasīt, nevis tukšu salmu kulšanu.

pirms 2 gadiem, 2018.03.03 18:49

mja

Dzimstības atslēga ir likumā - normāls vecis savus bērnus taisa savā alā. Neviena normāla sieviete nedzemdē bērnus vecim, kurš nav spējīgs sagādāt alu. Tas arī viss. Pārceliet šo likumu uz mūsdienām, tas tik un tā darbojas. Atslēga - pirkspējas/nekustamo īpašumu cenu proporcija. Darba devēji, kuri pieņem darbā jaunus neprecētus puišus, un nekustamā īpašuma tirgotāji, principā, ir nācijas selekcionāri.

pirms 2 gadiem, 2018.03.03 19:16

nuja

Labi apmaksāts darbs mūsdienās ir intelektietilpīgs darbs, kas mazpilsētās nekad nebūs tik pieprasīts kā lielpilsētās. No šejienes rezultāts, tālu braukāt uz darbu, vai mainīt dzīvesvietu tuvāk tai. No šejienes rezultāts, paliek tikai iedzīvotāji ar nelielu algu un pirktspēju, jo tiem kam tā ir augsta iepērkas ārpusē, kur piedāvājums atbilstošs pirktspējai.

pirms 2 gadiem, 2018.03.03 22:44

mja

... un vēl. Neviena normāla sieviete nedzemdēs bērnus vecim, kurš nav spējīgs atnest mājās gaļu tik, lai pietiktu sev, sievietei un mazliet paliktu pāri. Pārpalikums pierāda, ka pietiks arī bērniem. Arī šis darbojas jau no pirmslaikiem. Mūsdienu ekvivalents gaļai - nauda. Dodiet iespēju jauniešiem pašiem nopelnīt tik, lai viņos rastos pārliecība, ka pārskatāmā nākotnē izdosies sagādāt alu, kur dzīvot, un gaļu ko barot ģimeni un būs jums bērni.

pirms 2 gadiem, 2018.03.04 09:26

Gulbis

atbildot nuja
Jā, iespējams, mums ir salīdzinoši nelielas iespējas piesaistīt IKT darbus, kaut gan Cēsīm izdodas. Savukārt mēs varam strādāt, lai dabūtu ražošanas darbus, kur algas būtu 700-1000 eiro pēc nodokļiem. Jau pašlaik ir tādi uzņēmumi novadā un tie ir ar augstu industrializācijas pakāpi.
Par darba spēka mobilitāti un pārvietošanos.
Varbūt ir vērts pacensties, lai Gulbene kļūtu par šādu centru Ziemeļaustrumlatvijas kontekstā, kur apkārtējo novadu iedzīvotāji brauc uz darbu uz Gulbenes novadu.
40km no Alūsknes un 36km no Balviem nav tik liels attālums, lai cilvēks nevarētu izbraukāt uz darbu, ja vien izpildās nosacījums par atbilstošu darba algu.
Jūs teiksiet - utopija, pasakas?
Nē, tikai jāiegulda darbs no pašvaldības puses, lai to panāktu.

pirms 2 gadiem, 2018.03.04 17:04

L

Vai šis "sudrabiešu" deputāts ir Dzirksteles žurnālistes Intas Savickas vīrs? Šī žurnāliste tad nedrīkst veidot rakstus par politiku, jo sanāk interešu konflikts!

pirms 2 gadiem, 2018.03.04 09:03

to L

Apskaties kārtīgi, ne jau viņa sieva šo rakstu ir veidojusi!!!!

pirms 2 gadiem, 2018.03.06 11:09

@@

Kā var attīstīt novadu cilvēki, kuri paši nav radījuši nevienu darba vietu, kuri visu dzīvi ir tikai tērējuši (tieši sudrabisti)? Piedodiet zemnieki, jūs tāpat esiet zemnieki, kā no augšas liks, tā darīsiet.

pirms 2 gadiem, 2018.03.04 12:54

Modrais

TURIES, NEPADODIES !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pirms 2 gadiem, 2018.03.05 12:30

Citu datumu laikraksti

 • Edīte Siļķēna - pati savā laivā

  Edīte Siļķēna - pati savā laivā  2

  Martā būs apritējis pusgads, kopš Edīte Siļķēna - bijusī Gulbenes novada pašvaldības speciāliste kultūras jomā - izvēlējās aiziet no darba. Par to...

 • Ar prieku pilda ārsta misiju 2

  Ar prieku pilda ārsta misiju

  Māris Pļaviņš ir labi pazīstams Latvijā gan kā ārsts nefrologs, gan kā aktīvs medicīnas nozares pārstāvis, kurš iestājas un diskutē par aktualitātēm...

 • Tā dzīvo gulbenieši 6

  Tā dzīvo gulbenieši  1

  Gints Āboliņš, Gulbenes pilsētas pārvaldes vadītājs1928.gada 11.februārī stājās spēkā likums, ar kuru tika piešķirtas pilsētu tiesības Balviem,...

 • Kupls un raibs dalībnieku pulks 5

  Kupls un raibs dalībnieku pulks

  Šāda pasākuma organizēšanas ideja radās Aivaram Griķim un Līgai Endei-Griķei, kad tika izveidota slēpošanas trase “Āriņos” pašu bērniem Mārtiņam,...

 • Vēlas poligona modernizāciju

  Vēlas poligona modernizāciju

  SIA  “AP Kaudzītes” atkārtoti lūdz pašvaldību piešķirt uzņēmumam apbūves tiesības nomātajos 15 hektāros zemes ar nosaukumu “Kaudzītes”, kas atrodas...

 • Vēlas sakopt bijušo peldvietu

  Vēlas sakopt bijušo peldvietu  18

  Gulbenes Dzirnavu dīķa posmu un tā apkaimes sakopšanu pie Saules ielas ir iecerējusi vietējā pašvaldība, piesaistot Vides aizsardzības fonda...