Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tūristu interese lielāka 22

Ar 1.oktobri ir beigusies aktīvā tūrisma sezona. Neņemot vērā sliktos laikapstākļus, tūristu skaits Gulbenes novadā ir stipri palielinājies. Pašvaldības aģentūras “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” direktore Iveta......

(Rakstā ir 6886 simboli...)

Lasīt visu rakstu...

Pievieno komentāru

Komentāri 22

???

Vajag vairàk modernàku Gulbeni savest kàrtìbà tad arì bùs vairàk tùristu.

pirms 12 mēnešiem, 2017.10.10 18:21

puf

Priekš sevis vajag sataisīt vietu kur patīk būt, nevis priekš tūristiem. Tie paši uzradīsies, ja būs forši. Falšu tauta ātri atkož.

pirms 11 mēnešiem, 2017.10.12 19:59

ja

Modernāks ārzemju tūristiem, ja mēs tiecamies uz augstāko, ir mājās. Interesantāk viņiem būtu, ja vietējie staigātu tautu tērpos, pa ielām brauktu zirgu pajūgi un tikai atsevišķās vietās būtu elektrība. Par internetu pavisam nerunāsim. Fantāzijai ir kur izvērsties. Līdz tādām galējībām var nonākt šajā sacensībā pēc vērotājiem.

pirms 11 mēnešiem, 2017.10.12 22:22

Solveiga

Bužini,bužini sev spalvas... lai justos vajadzīga... Es gan domāju, ka svarīgi ir novada iedzīvotāji-tas pirmkārt, un tad tikai tūristi.

pirms 12 mēnešiem, 2017.10.11 20:33

Iveta K.

Pilnīgi Tev, Solveiga, piekrītu! Svarīgi ir Birzupes-Vilis un Marija Kļaviņi, Sonāte-Poļaku ğimene, Purmalas-Līksmas Markovas kuplā ğimene, Purenes-Mairitas un Māra Sloku ğimene, Vecpâpani-Brenču ğimene un tā varētu turpināt ilgi un daudz! Viņi visi ir Gulbenes novada iedzīvotāji un ir izvēlējušies tūrisma jomu. MUMS viņiem ir jāpalīdz piesaistot türistus novadam, lai tūristi šeit tērē naudu! Tā lùk, Solvita, ceru, ka saprati. Vajadzīgam nav jājūtas, bet JĀBŪȚ! Tas nekas, ka Tev nepatīku, vnk daru savu darbu pēc labākās sirdsapziņas! Lai Tev veicas!

pirms 12 mēnešiem, 2017.10.11 21:16

0

un teātri ar' māk spēlēt pēc labākās sirdsapziņas! Izcils hameleons, velk uz gada balvu! Mēle kā lakstīgalai.

pirms 11 mēnešiem, 2017.10.12 08:02

Iveta K.

Nabaga 0...Tev pat vārda nav...jā, man vienalga kas pie varas, katram ir jādara savs darbs un jāīsteno uzstādītie mērķi. Jā, Dievs ir devis runas dāvanas un pārliecināšanas spējas! Katram savs! Un tūrisma jomā cīnīšos par katru cilvēku un notikumu. Esmu ļoti tieša un tas daudziem nepatīk. Saku ko domāju! Kraukļa kungs teica, ka es neprotot runāt ar cilvēkiem. Protu, bet lišķēt gan neprotu! Lai arī Tev 0 :-) veicas! p.s.šodien brīvdiena, runa par komentu portālā.

pirms 11 mēnešiem, 2017.10.12 08:32

Iveta K.

Interesanti portāla lasītāji, pie novada iedzīvotājiem velk mīnusiņus...vai tiešām tā domā cilvēki? Vnk nav ko teikt! Bez komentāriem!Kā tik nomelnot un nozākāt, tur +

pirms 11 mēnešiem, 2017.10.12 08:38

nomierinies

pag, pag, bet vai tu nebiji no Alūksnes, tur tu nēesi vajadzīga, tad ko tu te plosies pa Gulbeni, ej projām, ja nepatīk, bet nepsiho,redz nepatīk, ja kāds ko uzraksta arī par tevi, _ jūtīgā.

pirms 11 mēnešiem, 2017.10.12 09:14

Iveta K.

Nevajag personīgos apvainojumus, esmu ļoti mierīga, vnk paužu savu viedokli. Jau gandrīz 6 gadus esmu Gulbenes novada iedzīvotâja, arī visu bērnību esmu dzīvojusi Lejasciemā. Bet šeit iet runa par tūrisma jomu Gulbenē. Vēlētos dzirdėt viedokļus par šo nozari.

pirms 11 mēnešiem, 2017.10.12 10:24

@

ZB tu ar savu tūrismu, ir lietas svarīgākas, bezdarbs u,t,t.

pirms 11 mēnešiem, 2017.10.12 10:51

Kika

Un kam tas būtu jārisina? Vai tiešām novada tūrisma aģentūrai?
Katrs dara to, par ko viņām maksā.

pirms 11 mēnešiem, 2017.10.12 13:19

ome

Žēl, ka mēs nesaskatam arī labos darbus. Ja pareizi saprotu, tad Zaļo tirdziņu izveidoja un atdzīvināja Iveta, tāpat vienmēr tiek izcelts bānītis, mazais elektrovilcieniņš arī interesanti iederas mūsu pelēkajā dzīvē, tāpat kuģītis.Persinīgi nepazīstu, bet saskatu, ka tas tomēr ir apsveicami, ja ierodas tūristi un uzzina, kur tā Gulbene ir.Jāpriecājas, ka kāds ierodas uz pastāvīgu dzīvi no citurienes, jo cilvēku paliek arvien mazāk.Lai veicas, Iveta!

pirms 11 mēnešiem, 2017.10.12 12:19

Aijux

Tā gan nav taisnība, ka Iveta bija pirmā un idejas autore par Zaļo tirdziņu. Sākuma iniciatīva bija no Sarmītes, un tad Iveta to pārķēra un papildināja, par to viņai paldies. Nekas nav tikai balts vai melns. LAi veicās!

pirms 11 mēnešiem, 2017.10.12 12:46

Stāmerienas baļķis acī

Tikai dažas pārdomas:
- raksts vērsts uz sevis slavināšanu, tāpat kā sezonā pārmērīgi daudzās reklāmas par kuģi un elektovilcieņu mistiskās aģentūras soc.tīklos. Bet šī mistiskā aģentūra finansējas no nodokļu maksātāju naudas, tādēļ jāreklamē būtu visi novada tūrisma objekti vienādi, nevis tagad tik, kad sezona galā, pēkšņi tos piesaucot!
- izcili klaja pielīšana savam priekšniekam, to publiski izceļot
- Vai stacijas projekts nebeigsies tāpat kā Vecg. muižas projekts, kuģis un ap to saistītās lietas Stāmerienā???

pirms 11 mēnešiem, 2017.10.12 12:55

Iveta K.

Atbilde baļķim :-)
1. Jā, vairāk bija par kuğīti un vilcieniņu kā ağentūras produktiem, piekrītu, ka vajadzēja no pavasara vairāk reklamēt visu, bet labosimies, toties prieks, ka sadarbībā ar Gardumu izdevās reklāma uz tortu un cepumu kārbām pilīm/muižām un arī dažiem tür.obj.
2. Tā nu ir pēc domes struktūras, ka aĝ.tieši pakĺauta domes prtājam. Gan Apinītim bija, gan tagad, tad nu paldies abiem, jo ağ.nevar viena pārstāvēt novadu sarunās sat.min. vai dzelzceĺā.
,3. Vecg.muiža pieederēja īpašn.es biju tikai izpildītājs ar noteiktu algu....bija kā bija,.tas nebija mans projekts, par daudz goda :-) kuĝītis ir o.k. tagad tikai vienu uzņēmīgu cilvēku, kas visu turpina un varbüt paplašina piedāvājuma iespējas. Paldies Tev baļķi :-) par viedokli.

pirms 11 mēnešiem, 2017.10.12 14:59

Ineta

Lai cilvēks cīnās, vismaz ir kāds kas ne tikai runā, bet arī dara! Tik novēlu vairāk pašai iesaistīties un vairāk uzņemties darbus, mazāk "komandējuma un darba" braucienus! Lai veicas!

pirms 11 mēnešiem, 2017.10.12 13:08

Zanda

Kuģītis gan ar pamatīgiem mīnusiem! Domāju, ka aģentūra kopumā arī....bet nekas, gan jau nākamsezon izplēsīs lielāku budžetu( mūsu- nodokļu maksātāju naudu), tad jau atkal varēs slavināties!

pirms 11 mēnešiem, 2017.10.14 07:16

Rihards

Tiešām, tā pašslavināšanās un paštīksmināšanās ir briesmīga. Labi paveiktos darbus cilvēki ieraudzīs un arī paldies pateiks! Un nevajag ņemt ļaunā arī kritiku. Dīvaini, ka darbinieks pats sevi slavina laikrakstā...

pirms 11 mēnešiem, 2017.10.12 18:16

hm

Lai jau brauc cilvēki, ja viņiem tā patīk. Tikai tā jocīgi, ka priekš namatēviem,es kā tūrists, esmu tāds kā skaitāms lopiņš, kurš jānotur uz vietas un jāizspiež naudiņa. Bet tāda jau tā industrija visā pasaulē.

pirms 11 mēnešiem, 2017.10.12 19:57

ir

Ir direktores un ir sievietes. No komentāriem var saprast, ka tūrismu un ap to vada tikai sieviete, jo viņai gribas būt tai pareizai un teikt pēdējo vārdu. Tas gan nav attiecināms uz visām sievietēm. Kas attiecas par to palielināto vērotāju pulku, tad tur gan daudz kur nošāvuši greizi, jo ieguldītie līdzekļi- mīnusos. Tāds haotisks un nepārdomāts tas pasākums.

pirms 11 mēnešiem, 2017.10.12 22:15

Ira

Kas ir palielināto vērotāju pulks? Runā skaidru valodiņu!

pirms 11 mēnešiem, 2017.10.13 09:34

Citu datumu laikraksti

 • Galgauska pārmaiņu gaidās

  Galgauska pārmaiņu gaidās  23

  Sen zināms teiciens, ka jauna slota tīri slauka. Tā patiesumu varēs pārbaudīt Galgauskas pagastā, kur darbu sācis jauns pagasta pārvaldes vadītājs -...

 • Lāča bērni iedvesmo ar mīļumu 4

  Lāča bērni iedvesmo ar mīļumu

  Skanot “Aijā, žūžū, lāča bērni” melodijai, Gulbenes novada vēstures un mākslas muzejā tiek atklāta lietišķās mākslas un amatniecības izstāde ar tādu...

 • Teicamnieks Džonijs un kārumnieks Sniedziņš 3

  Teicamnieks Džonijs un kārumnieks Sniedziņš

  Šonedēļ 4.oktobrī atzīmējām Pasaules dzīvnieku aizsardzības dienu, kad lielāka uzmanība tiek pievērsta patversmēs dzīvojošajiem dzīvniekiem....

 • Paldies stiprajām ģimenēm 14

  Paldies stiprajām ģimenēm

  Krāšņi rudenīgā noskaņā 17 Gulbenes novada laulātie pāri, kas šogad svin Zelta, Smaragda un Dimanta kāzas, sestdien, 30.septembrī, pulcējās kopīgā...

 • Galgauskai jauns pārvaldnieks

  Galgauskai jauns pārvaldnieks

  Galgauskas pagasta pārvaldei ar 2.oktobri ir jauns pārvaldnieks – 30 gadus vecais Jānis Kupcis, kurš līdz šim ir strādājis Lejasciema pagasta...

 • Iepazīst policijas darbu 3

  Iepazīst policijas darbu

  Piektdien, 29.septembrī, visā Latvijā notika tradicionālā valsts pārvaldes Atvērto durvju diena. “Dzirkstele” kopā ar Lejasciema vidusskolas...

 • Strādā savā sapņu profesijā 2

  Strādā savā sapņu profesijā

  Sabīne Rutka ir dzimusi Smiltenē, bet visu bērnību pavadījusi Gulbenē. Mācījusies K.Valdemāra pamatskolā, pēc 9.klases turpināja mācības Gulbenes...

 • Beidzot var vākt izaudzēto

  Beidzot var vākt izaudzēto  1

  Pēc trakajām lietusgāzēm iestājusies silta atvasara. Beidzot saulīte dažās dienās spējusi nožāvēt SIA “Dimdiņi Agro” kāpostu un labības laukus....

 • Labās ziņas vēstniece 4

  Labās ziņas vēstniece

  Novadnieci Zani Cingleri-Kraukli Latvijā šodien pazīst visi tie, kuri paši vai kuru tuvinieki ir saskārušies ar slimību, kuras nosaukums daudziem...